ЮЛСКАТА ДРУЖИНКА празнува 5-тата ГоДинкА

  • 57 302
  • 206
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 1 041
Иренка, много е сладка Алекс!
Anni, Ицо страшно много обича къпането и изобщо водата. Дори вкъщи на ден по няколко пъти прави наводнения по мивката т.е. по целия плот в кухнята. На морето много се дразнеше, че на баткото разрешавахме повече да стои във водата. Какви ли не "залисвалки" купихме да си играе на пясъка, но...само го подсушавах с хавлията и пак влизаше. Половин ден пропуснахме плаж, защото го хвана морския вирус с малко температура, но след обед вече беше добре и се къпа в басейна на хотела. Притеснявах се да няма усложнения. Добре, че всичко мина бързо! Явно по морето не са проблем  настинките, а чревните вируси. И добрата хигиена не помага, поне при нас. Само когато беше на 1 год. и го водихме на море в Поморие, тогава се върна здрав, въпреки, че няколко пъти яде пясък. Не се притеснявай, не е толкова студена водата! Не пропускай поради тази причина морето. Избери вариант- хотел с детски басейн!

# 121
  • Мнения: 3 334
Anni, това е Александра, да не я бъркаш с племенницата, че те са с еднакви рокли, и двете бяха рожденнички. Grinning

http://media.snimka.bg/0174/006603064-big.jpg

Иренка въобще не съм се сбъркала................точно тази сладуранка едва познах и ми се струва,че с растежа си е променила някак и чертите на лицето.То това е нормално и за Хриси ми казват същото. Heart Eyes

# 122
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Честит рожден ден на Ива на Съни Бъни, Лора на Копче и на всички юлчета празнуващи днес   bouquet

# 123
  • sofia
  • Мнения: 482
Ле ле, Иренка, сега ви разгледах снимките. Страшно много е пораснала Алекс и е станала много красива малка госпожица. И преди и сега, на теб прилича, а каква й е дълга косата...

И ти изглеждаш много добре! С това коремче Heart Eyes, сигурно вече нямаш търпение да се видите с бебчо. Но, май не ти е лесно в тези жеги... Нали ми получи ЛС в деня на Алекс на РД?

Кофти е, че не си почувствала празника на макс, дано вече да се изгладили дразгите!
Ние утре - живот и здраве - отиваме за една седмица във Велинград, а пък вчера ми е върнаха малката - бяха на море за 10 дни с едните баба и дядо, много е почерняла. А на 17 авг - живот и здраве - пак заминава на море - втора смяна, но с другия екип от баба и дядо. Laughing

# 124
  • София
  • Мнения: 2 178
Ехооо, помните ли ме? Минам набързо от тук, защото хич не ми стига времето в къщи за компютъра - и що да видя - много нови попълнения, браво на вас момичета Hug! И някакъв съвсем нов участник в отбора виждам - само на 4 дни Grinning!
Иренка, честит ти син  bouquet! Да ти е жив и здрав, да расте умен, красив и най-вече послушен!
 

# 125
  • Мнения: 1 041
Иренка, честит син! Да ти е жив и здрав! На теб - бързо възстановяване!

# 126
  • София
  • Мнения: 7 097
Иренка, Честито   bouquet
Да ви е жив и здрав и да расте весел и засмян!

Да се оплача - ние бяхме в болница една седмица, защото Калина се сдоби със салмонела на морето. Точно се върнахме и започна един кошмар...Вчера ни изписаха и сега ще се погледаме в къщи известно време.

# 127
  • Пловдив
  • Мнения: 552
Иренка, честит ви момък! Да е много здрав, щастлив и кротичък!  bouquet
 
Нати, съчувствам ти! И Мария е карала салмонела и знам какво ти е. Да се възстановява бързо малката принцеса!  Hug

# 128
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Аз докато вляза да се похваля, вие сте разбрали.
Благодаря за поздравите, момичета. Hug
Родих със спешно секцио в четвъртък вечерта, малкия беше с омотана пъпна връв.
Изписаха ме бързо, а малкия ми юнак е все още в Токуда, в интензивното - до вчера беше в кувиоз. Надявам се до събота да си го приберем у дома. Иначе е по- добре, само на антибиотик е. Така и не разбрах точно какво е. Имаха съмнение за инфекция, но не е. Както и да е, важното е, че бързо се оправя и скоро ще се гушка с кака Алекс. Simple Smile

# 129
  • София
  • Мнения: 7 097
Нати, съчувствам ти! И Мария е карала салмонела и знам какво ти е. Да се възстановява бързо малката принцеса!  Hug

Благодаря  Hug Днес излезе контролното изследване на акото и всичко вече е наред Grinning

# 130
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Честит рожден ден на нашата юлска мама emi_bademi .   bouquet

Мила, пожелавам ти всичко най- добро и усмивката никога не слиза от лицето ти и щастието винаги да грее сърцето ти. Hug

# 131
  • Мнения: 3 334
Честито на Иренка и от мен.Да сте живи и здрави и да нямате никакви проблеми от тук нататък.
Нати стискам палци всичко да е наред с Калина.
Ние сега се прибираме от Велинград и аз все се притеснявам Хриси  да не лепне някой от познатите вируси,придружаващи една почивка.
Искараме супер,но сега честно казано ми е доста тягостно.................някак след почивка и отново се връщаш в ежедневието Sad,ама като се замисля,аз винаги съм така. Confusedтрябват ми няколко дни за да свикна. Tired

# 132
  • София
  • Мнения: 7 097
Нати стискам палци всичко да е наред с Калина.
Ние сега се прибираме от Велинград и аз все се притеснявам Хриси  да не лепне някой от познатите вируси,придружаващи една почивка.
Искараме супер,но сега честно казано ми е доста тягостно.................някак след почивка и отново се връщаш в ежедневието Sad,ама като се замисля,аз винаги съм така. Confusedтрябват ми няколко дни за да свикна. Tired

Нормално е, и аз винаги леко депресирам след завръщане от почивка  Rolling Eyes Този път нямах време за депресии, защото веднага след морето постъпихме в болница  Tired Слава Богу, Калина вече е добре  Simple Smile

# 133
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Къде се е покрила Юлската дружина? Как сте момичета? Как са дечицата?

# 134
  • Мнения: 3 334
Здравейте момичета,
добре сме като изключим факта,че в къщи ни монтираха мебелите тези дни и е безобразие невероятно.Ходя вече като дрогирана от умора.Малката е при майка ми и баща ми,та да мога да се вредя в къщи.През деня обаче ходя и на работа и вечерите до късно чистя,мия,пренасям........................... ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!
Дано скоро влезнем в нормален житейски ритъм.Честно казано от умора не мога и да се зарадвам на ремонта.Пък да не говорим,че има още от тези малките сръткави детайли за доизкусуряване. ooooh! Tired Tired Tired

Целувки Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт