Червено гърло и температура

  • 1 678
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 295
 
Започвай спешно да и даваш по една супена лъжица глюкоза на всеки 10 минути.Не трябва да позволяваш да се обезводни.

Един детски доктор препоръча да давам Спрайт или Севън Ап с малко вода и захар при обезводняване.
Дъщеря ми не отказа.

# 16
  • Мнения: 506
Определено е вирус, не е от млякото!!Не е задължително това, че не е излизала , може да е от по-отдавна!!Казвам го така сигурна, защото и ние бяхме така, нямаше сополки, вдигна 39.8', няма да описвам колко се стресирах от тази нейна температура, личната каза, че гърлото и е много червено, а не ми е изкашляла дори веднъж newsm78, но вече вирусите са така мутирали и нестандартни, че не да се плашим, ами не знам какво!! #Crazy Sick #Cussing outБъди спокойна след няколко дена ще се оправи!Не и давай антибиотици, не само защото съм против, а защото и без тях ще и мине, ако се повиши темп. и дай панадол или нурофен, че да я свалиш, а за храненето, гледай да й даваш по-лекички храни-солетки, супички, чайче и тн. Peace Hug
 А за течностите, докато беше с темп. до нея в кошарата имаше три бутилки-сок, чай и вода, първоначално не искаше нищо, но после от темп. взе водата и я изпи на екс, така и заспа, а на сутринта и другите бутилки бяха празни!!В момента, от всичко това сме с напукани уснички и с ранички и от двете страни на устичката, представям си какво и е било  Cry Cry Cry , за себе си знам, че много плаках и подщи полудях, ама подщи!! smile3521 smile3506
 

Последна редакция: чт, 27 дек 2007, 23:04 от nikiki

# 17
  • Мнения: 668
в момента и ние сме така.само гърлото.от в4ера сме на макропен с капки че сме и алергични към антибиотиците.даваи течности независимо какви.моя пие по 1л вода и нищо не иска да яде.мляко само

# 18
  • Мнения: 2 821
Можеш да пръскаш гърлото с Тантум верде-спрея. Peace
Не е ли за по-големи деца?Питам, защото съм си мислла за това при зачервено гърло, но на листовката пише за деца над 6г.

# 19
  • Мнения: 7 201
Можеш да пръскаш гърлото с Тантум верде-спрея. Peace
Не е ли за по-големи деца?Питам, защото съм си мислила за това при зачервено гърло, но на листовката пише за деца над 6г.
Така е ,но на Дани са го изписвали от 3 год.възраст,но в по-малки дози.
Мисля,че няма проблем! PeaceПоне ние сме нямали оплаквания.

# 20
  • на село
  • Мнения: 3 917
То добре Тантум верде, ама ако знаете колко е отвратително, някой впръсквал ли си е  Wink,
щях да си повърна червата, а се чудя защо дъщеря ми не дава да и слагам от него.

Иначе в момента има вирус, у дома го изкарахме и трите / без таткото/, давай само температуро понижаващи и течности, направи  чай и вит. С., те повечето неща са ти ги казали вече.
ОТ АБ няма смисъл, особено  щом не иска да го пие / моята и тя така не иска антибиотиците, повръща само от вкуса им/.

# 21
  • Мнения: 289
Тантум Верде спрей категорично не е препоръчителен за дете на 1.5 г.  Stop Вероятно за дате на 3 г. е по-безопасен newsm78

Общи условия

Активация на акаунт