Отговори
# 15
  • Мнения: 770
Разбира се че не е вярно!

# 16
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Но жената наистина е над 50, та  сигурно затова си мисли така.
ми да това обяснява нещата.
Просто е безсмислено след като бебето си е доносено като се замислиш.

# 17
  • Мнения: 4 496
Нито едно от трите ми деца, родени със секцио, не е слагано в кувьоз. ooooh!
И моята майка е на над 50 години, но никога не ми е казвала такова нещо.

# 18
  • Мнения: 3 146
Да, аз също казах на пирятелката си, че не ги слагат, освен ако не са недоносени или ако няма друг проблем, но реших да питам и тук, във форума, за да съм сигерна.

Честно да ви кажа, обаче, ако знаех как ще започнете да обиждате майка й, която е срашно интелигентен и начетен човек, нямаше да пусна темата. Не всеки знае всичко. Нали за това е този форум, в крайна сметка... Sad

# 19
  • Мнения: 2 960
Здравейте мами, раждали със секцио! Аз съм раждала нормално, но на най-добрата ми приятелка предстои раждане със секцио, защото бебето е застанало напреки. Майка й казала, че всички бебета, родени секцио, се слагат първоначално в кувьоз, независимо от теглото, ръста и т.н. Вярно ли е? Thinking

Мерси за инфото и Весели Празници на всички!!! Laughing Laughing Laughing

майката на твоята приятелка трябва да си  помисли  сериозно пак и пак какви ги говори на ременната си щерка. hahaha.после да преброи десет пъти  и да премисли и претегли още толкова и тогава да реши изобщо да проговори по темата.По голяма инсинуация  не бях чувала.
 Аз родих секцио и няма такова чудо.. bowuu.бебе секцио в кувьоз ,защото се е родило секцио......  #Crazy безмислици на търкалета Joy Joy Joy..

# 20
  • Мнения: X
Честно да ви кажа, обаче, ако знаех как ще започнете да обиждате майка й, която е срашно интелигентен и начетен човек, нямаше да пусна темата. Не всеки знае всичко. Нали за това е този форум, в крайна сметка... Sad

Изказването и говори точно обратното, обаче.
Логично е, човек, като не знае нещо, да пита или да си замълчи, не да прави нелепи изказвания.

# 21
  • Мнения: 11 004
Не е вярно! ooooh! Няма да коментирам  останалото.

# 22
  • Мнения: 2 159
и моето не е било

# 23
  • Мнения: 1 866
Не е вярно. Двете си деца родих със секцио - първото не беше в кувьоз, второто беше, но не веднага след раждането и това нямаше нищо общо със секциото.

# 24
  • София
  • Мнения: 415
Абсолютно не ! Naughty

# 25
  • Мнения: 693
Не,не е вярно,родих секцио и бебето ми не е било в кувьоз,доколкото  съм запозната в кувьоз се слагат преждевременно родени,недоносени бебета,с малко тегло,не можещи самостоятелно да дишат или навреме родени,но при наличие на определени медицински показания,но в никакъв случай всяко родено чрез операция бебе.
Peace

# 26
  • София
  • Мнения: 4 588
Това е една от най-големите глупости, която съм чувала. Синът ми е роден със секцио и не е бил нито секунда в кувьоз. Simple Smile

# 27
  • Мнения: 864
Няма такова нещо

# 28
  • Мнения: 46 520
... Честно да ви кажа, обаче, ако знаех как ще започнете да обиждате майка й, която е срашно интелигентен и начетен човек, нямаше да пусна темата. Не всеки знае всичко. Нали за това е този форум, в крайна сметка... Sad

Може да е интелигентна и начетена, но ние не я познаваме, виждаме само една баба, която плаши дъщеря си с градски легенди, преди да пита кой да е доктор, на нея все пак й предстои раждане, не е подходящ момент да всява паника.

# 29
  • Мнения: 491
Няма такова нещо.

Общи условия

Активация на акаунт