Предсказателните свойства на кафето "мока", реколта 1926 г..

  • 2 602
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 423
Тео, не би било зле да изтрезнееш и да
обясниш на човешки български задачката.
Не всички сме трезви по Коледа и не можем
да разберем трябва ли да пием още, или що.

# 16
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Лисо, тази тема се разисква нощем. Тогава трезвите спят, но медиумите са в стихията си.
И аз сега не знам какво се пита Crazy

# 17
  • София
  • Мнения: 38 504
Боб не хвърлям, въпреки че ми се иска да се науча.
И на кафе не гледам щото пия кафеварка или нес.

Виж, на карти казват че съм страшна.
Баница с късмети също мога да въртя. Mr. Green

# 18
  • Мнения: 3 835
Лисо, тази тема се разисква нощем. Тогава трезвите спят, но медиумите са в стихията си.
И аз сега не знам какво се пита Crazy

Абсолютно си права! Но факта, че дори и Лиска не ме разбира, ме притеснява. Започвам да се чудя, дали и аз се разбирам.

"Магове, Хора с главна буква и техният девиз беше - "Понеделник започва в събота".
Те бяха магове, защото твърде много знаеха, толкова много, че количеството у тях най-после беше преминало в качество. И те бяха влезли със света в други отношения, различни от тези на обикновените хора. Те работеха в Институт, който се занимаваше преди всичко с проблемите на човешкото щастие и смисъла на човешкия живот, но дори и между тях никой не знаеше точно какво е щастие и къде именно е смисъла на живота.........................
Всеки човек в душата си е маг, но той става маг едва тогава, когато започне да мисли по-малко за себе си и повече за другите.
.........................
В института беше невъзможно да се скрие регресът. Институтът даваше неограничени възможности за превръщане на човека в маг.
..............
Но има и други. Дебелооки, които много добре знаят къде зимуват раците.
.......................
Те грижливо бръснат ушите си и много често изобретяват удивителни средства против окосмяването..........."
 Laughing

Няма питане, има "Отдел" и предоставена възможност за изява на всички вещери и магесници.

Кой ще е Мерлин?

# 19
  • Мнения: 25 617
Аз си мислех, че ще си играем на Хари Потър, пък то изби на братя Стругацки.  ooooh! Mr. Green

Гледам на липсващи Ъкъли. Колкото повече липсват, толкова повече ги гледам.

# 20
  • Мнения: 227
Питай Борис по въпроса. Whistling
Само да не те хване уруки.... Laughing

# 21
  • Мнения: 3 447
Гледам на липсващи Ъкъли. Колкото повече липсват, толкова повече ги гледам.
Аз пък гледам на акали... като гледам, на едно и също място гледаме  Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: 4 651
Ами ако беше завъртяла историята около Хари Потър и онез вещери, всички щяха да те разберат Simple Smile
Стругацки били вече демоде.

# 23
  • София
  • Мнения: 38 504
Като стана дума за книги и на Библия може да се гледа ама на мен нещо не ми показва вярно.

# 24
  • Мнения: 3 835
Дрън, дрън!

Не бе, дрънкам си бобчетата.
Понеже няма много желаещи, аз ще фърлям на боб. И понеже съм много силен медиум, още отсега ще кажа на как'Сийка, че вече ги усещам. Липсващите! О, ужас! Много са, тръпки ме побиват. И как' Сийка даже не е предполагала за какво говори. Трябва да пресметна дивергенцията и ротора, отскубвам един косъм и изричам заклинанието на Ауерс. Ъ?!? Роман каза да си пестя веждите. Има и друг вариант, аз ще лея куршуми, а как'Сийка ще ги яде, ама дали ще иска. Ако не иска, ще ги дадем на Камноядов. Laughing

И Хари Потър става, на мен тая ми беше първата асоциация, де да знам що! newsm78

# 25
  • Мнения: 742
Тео, святми се зави кака, обаче те чета с умиление  Grinning
Я сега ми хвърли един боб, че за кафе ми е късно - ще ми донесе ли дядо Мраз това, дето дядо Коледа не ми... Sunglasses

# 26
  • Мнения: 3 835
Я сега ми хвърли един боб, че за кафе ми е късно - ще ми донесе ли дядо Мраз това, дето дядо Коледа не ми... Sunglasses

Хвърлих! Едно бобче отхвръкна, падна и се търкулна под дивана. Това значи следното:
Отговор ще получиш в полунощ, от другарката Горянина. Брррррр....... Twisted Evil

Справка: Диванът не е просто диван, а уред, транслатор ДХТ-80Е, формата заблуждава.

# 27
  • Мнения: 25 617
Тео, четири седмици, рожбе!  Mr. Green
Когато някои от нас са чели Понеделник започва в събота, някои от вас са били намек в топките на бащите си, които са лазели под масата...  hahaha
Дай нещо с повишена трудност.  Wink Laughing

# 28
  • Мнения: 3 835
Другарко Сийка, много знаете, много! По случай настъпващите празници, "Отделът" ви възнаграждава с метла. Светкавица 2008! Последен модел, свръх мощна, съвършенно балансирана и точна. Ускорение, от 0 до 2500 км/ч за 10 сек.. Twisted Evil

Естествено, разработена и тествана от "Отделът". Оцелели при пробните тестове, няма.

# 29
  • Мнения: 25 617
Оцелели при пробните тестове, няма.

Уха! Тъкмо за мен! Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт