Магазина за GSM-и "Time is money"

  • 5 174
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 837
Но може и да греша Wink Може пък да внасят от различни места и различно качество....
Може и така да е. Уж си има оторизирани вносители. Тук четох за нов телефон занесен на ремонт - вътре бил запояван. В други гсми са били намирани снимки, съобщения, т.е. ползвани. Аз имам много познати със Сони Ериксон - нямат проблеми. Имала съм дърт Сименс - изхвърля сим картата, на един мой познат - същия номер. Имам усещане, че напоследък нещо има повечко проблеми с гсмите по бг магазини. На какво се дължи-не знам. Пък Сонито си е добра марка.

# 16
Добър ден, потърсих в Google отзиви за този магазин и сега вече, като прочетох какво сте писали, се уверих, че са сериозни хора и продават качествени апарати!

Благодаря за информацията Simple Smile

# 17
Аз си купих преди повече от година от тях GSM и съм много доволна.Личи си,че не внасят на кило ив сакова както другите.Освен това беше на най-добра цена от всички предложения в интернет,имаше и диск със софтуер и слушалки.А и имат при тях обслужващ сервиз,ако се наложи.Става въпрос за GSM Sony Ericsson W300i-towa e super model! Laughing

# 18
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 837
Аз купих от тях гсм-а, който си бях харесала...е, появи се проблем, който беше софтуерен...Не виня фирмата, защото най-вероятно проблемът не е от тях. Занесох гсм-а и след два дни си го взех обратно и преинсталиран софтуер. Sunglasses Любезни са към клиентите и имаха добротата да дадат апарата за поправка,  въпреки че не установиха на място проблемът, за който им се оплаках

Общи условия

Активация на акаунт