Споделете 39

  • 24 841
  • 1 141
  •   1
Отговори
# 1 110
  • Мнения: 4 586
Мила ми Цветанке, разбира се, че е избирателно. И съм сигурен, че не е чела, или поне не внимателно първия ми постинг. Щом някъде има правила, защо да не ги спазваме? Историята с ябълката не е действителен случай. То е само пример.
По въпроса за бебеправенето, сперматозоидите узряват за около сто дни, така че мъжът трябва да премине към един по-нормален начин на живот значително по-рано от жената.
Разбира се, става въпрос за статистика и вероятности, не за твърди неща.

О, Тити, разкошотия.

# 1 111
  • Мнения: 516
Не съм си и помисляла, че историята е истинска, Волф. Влязох в майтапчийски тон. В живота, като искам нещо, отивам и си го вземам. Не разчитам някой друг да се сети за мен.

# 1 112
  • Мнения: 2 070
Сто дни значи, ама ние пък е добре няколко месеца по-рано да се подготвяме с фолиева киселина, да я пием де. Та пак почваме по-рано от вас пък.

За Свищов казаха че е най-много снега и на места - метър натрупало. В южна Румъния също било бая.

За цигарите по време на бременност - като учих и аз там един семестър специалната педагогика и нали учехме генетика, ходехме на упражнения в Исул. Та имах кошмари от видовете аномалии, които могат да се отключат у плода при злоупотреба най-вече с цигари и алкохол и някои видове наркотици. Три месеца болестите с подробности и факторите, които могат да ги отключат и предразполагат. Със снимки и всичко. Уплаших се. Не че това, че не пуша и не пия ме застрахова, но все пак. Може би пушачките си имат с едно две поколения резистентност някаква не знам... То по време на бременност е по-опасно от хероина баси. Млъквам.

# 1 113
  • Мнения: 984
Кейси, честит рожден ден на Самуил! Да ти е здрав и много да ви радва!  bouquet

Нимфетко, Алексчето е прекресно детенце!

Спрях да пуша веднага след като разбрах, че съм бременна. Моят първи братовчед е с тежка астма, много страшна картинка са пристъпите. Майка му /моята леля/ пушила през цялата бременност, а той се родил синьо-лилав от липса на кислород и недоразвити функции на белия дроб и т.н. проблеми. Докторята твърдяха, че от цигарите и умерения алкохол.

Последна редакция: чт, 03 яну 2008, 12:59 от д-р Mишон

# 1 114
  • Мнения: 2 550
мразя онлайн магазините
трябва да ме баннат от всичките!

# 1 115
# 1 116
  • Мнения: 5 370
Току - що един познат яко ме прецака......обади се по телефона, обаче стилът като на ония, от телефонните измами. И в момента , в който тръгвам да го пращам към 5 Районно управление, се изхилва и казва "Абе аз съм Иван, бе, не ме ли позна"(друго е името). Mr. Green
А точно него издирвахме под дърво и камък преди Коледните празници, не сме се чували сума време.
Баси, каква школа само дава Бг-Мамма, а? Mr. Green
Готова съм да се самономинирам за Муня. Joy hahaha

# 1 117
  • Мнения: 742
През първата бременност много ми се пушеше. Много. Не че съм била настървена пушачка преди това, но само като ми замиришеше на тютюн и лигите ми потичаха. Припалвах си понякога.
С второто изобщо цигара не погледнах, аз така или иначе ги бях отказала година преди да забременея.

И аз съм от циганките. Спирам да говоря за бременности, щото току-виж от приказки съм прихванала.

# 1 118
  • Мнения: 4 586
А, за циганки и негърки съм чувал, не овулирали, докато кърмят. Т.е. и не могат да забременеят. Обяснението бе - силно развит майчински инстинкт. Мъжете споделят, че били половин, един градус по-горещи там дето си пъхат термометрите, но това може и митове и легенди да са, мъжки фолклор.

# 1 119
# 1 120
  • Мнения: 1 616
Мале-мале, дребният вече обезчести форума... Laughing

# 1 121
  • Мнения: 10 758
ЛГОЛОТЛ'УКИИКГ КХ;';ИТЛИ;.ЛЛЛОЛОЗЩДД СКТТШВСДГДВЗЗШЗЗЩМВЩ
СШДДДШДШДШДДЗВВЖВВВМВМГВМГМГМГМГМГМЩМЩМТГМККМХЛШХ
Нали! и аз това щях да кажа.Взе ми го от устата Wink

# 1 122
  • Мнения: 2 070
А, за циганки и негърки съм чувал, не овулирали, докато кърмят. Т.е. и не могат да забременеят. Обяснението бе - силно развит майчински инстинкт. Мъжете споделят, че били половин, един градус по-горещи там дето си пъхат термометрите, но това може и митове и легенди да са, мъжки фолклор.

Аз забременях докато кърмех, година след раждането на Яна. Явно не съм сиганка...
Бягайте да прочетете за символите на града, че ме налегна вдъхновението и се справих почти по-добре от Уикипедия в изброяванката.

# 1 123
  • Мнения: 1 616
ЛГОЛОТЛ'УКИИКГ КХ;';ИТЛИ;.ЛЛЛОЛОЗЩДД СКТТШВСДГДВЗЗШЗЗЩМВЩ
СШДДДШДШДШДДЗВВЖВВВМВМГВМГМГМГМГМГМЩМЩМТГМККМХЛШХ
Нали! и аз това щях да кажа.Взе ми го от устата Wink

Това не са мои думи... Wink Синът ми се е изказал, докато ме е нямало... Laughing

# 1 124
  • Мнения: 1 953
La Bomba, страхотна рисунка. Прилича на жената котка  Laughing

Синът ми яде сняг Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт