Споделете 39

  • 24 830
  • 1 141
  •   1
Отговори
# 1 125
  • Мнения: 4 300
Да му бийп деня. Главата не спира да ме цепи. Реших да свърша все пак нещо и май прецаках новата прахосмукачка. За компенсация претръсках един онлайн магазин.

Не е само при циганките това с кърменето и овулацията, просто няма никаква закономерност- някои имат, някои нямат, някои от време на време. Освен това пролатинът, отделян при кърмене, подтискал сексуалните желания. Природата се е постарала.

# 1 126
# 1 127
  • Мнения: 3 423
Цомбич, кое влиза по-гладко -
Тур Ефел или Близалката?
Така и не сподели.

# 1 128
  • Мнения: 10 758
Близалката вече е на свършване.
На Айфел кулата ми е май по мярка Mr. Green
Споделих Wink

# 1 129
  • Мнения: 6 993
Бягайте да прочетете за символите на града, че ме налегна вдъхновението и се справих почти по-добре от Уикипедия в изброяванката.
Леле, това е за моята тема положително изказване Embarassed Ще взема и други да пускам Blush

# 1 130
  • Мнения: 17 407
Бомбе, браво на детето! Дъщерята на неговата възраст ги рисуваше едни- на пържени яйца приличаха. ПЛеменникът ми е на три и половина, но там не мога с никаква рисунка да се похваля, камо ли пък смислена.

# 1 131
  • Мнения: 2 212
Щастлива и доволна се върнах от обедната почивка с нова шапка и жилибон  Mr. Green

Знаете ли как ми се пързаля с найлон по хълмчета, едно време до засиняване сме се пързаляли с децата, ама сега ме е срам...Освен да почакам да се стъмни, да се замаскирам и да ходя да се пързалям... Blush

# 1 132
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 373
Споделям, че моето чаве от нищото вдигна 38 и кусур Т  Rolling Eyes Мислех да го водя по пързалки  Sad

# 1 133
  • Мнения: X
Тарталетка, пускай новата тема, че тази набъбна, а и все пак искаш да те хване проклятието на Ванчето. Laughing

Бързо оздравяване на дечко.Може да е някой вирус.

# 1 134
  • Мнения: 7 114
Тарталетка, твоето чаве бързо да сваля температурата. И пак да ходите по пързалки.  Hug
Бобм, запази му я, след време може при някоя благотворителна акция на форума картинката на Ванката да стане собственост на доволен колекционер.  Hug

# 1 135
  • Мнения: 3 405
Издокарало те е детето, Бомбич  Grinning

Забравих да кажа на Естер, че злоупотребих само 2 пъти с алкохола и пуших умерено, докато не знаех, но след като разбрах, че съм бременна прекратих употребата  Blush

Ух, че хубави снежни снимки давате  Grinning Ето моите:
Зимна Варна

Да споделя, че и моя дребус през нощта беше с Т 37.6. Сега няма. Реших, че е зъбоникнене.

# 1 136
  • Мнения: 7 114
Стига с това пушене и пиене. Аз съм светъл пример за това как прекаления светец и богу не е драг. Всичко е божа работа общо взето.
И мнението на един АГ-спец (брат на драга наша форумка) е, че рязкото отказване от определени неща е по-голям шок за организма от запалването на цигара при никотинов глад.

Дикси, синковецът ти изглежда много доволен.  Mr. Green А ти си много красива.   bouquet


# 1 137
  • Мнения: 2 212
Анджи, и при вас изглежда много заснежено и натрупало, много хубаво, ама къде е супер Любо, че не се овъргаля и той в сенга  Grinning

А иначе по темата за бременности, и аз съм както каза Р0кси, стриктна и скучна, чак прекалено, ако знам дори, че правя опити за забременяване и има потенциална възможност да съм, не бих си позволила никакъв алкохол, но все още сме във фазата, в която ако стане нещо, то ще е непланирано и неочаквано.

# 1 138
  • Мнения: 3 405
Любо не посмях да го изведа, защото през нощта имаше температура  Confused

# 1 139
  • Мнения: 10 758
Дяволинке, туй не съм аз.Момата на рисунката има талия и няма гъз Joy

Рони, запазих я.Все пак това е първата му нормална рисунка.

Общи условия

Активация на акаунт