Изпръхнали бузки

  • 1 384
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 668
Крема на Бюбхен за студено време е голям боклук  Close

А щом и в къщи детето е с изпръхнала кожа е най добре да и вземеш някакъв крем за атопична кожа - на д-р Тайс е страхотен примерно , на Мустела също , но е почти 3 пъти по - скъп и да я мажеш и в къщи , след измиване на лицето . 

От Колд кремовете най доволна съм от Мустела и от Нивеа  Peace Сега взех на Чико , но още не мога да споделя впечатление

# 16
  • София
  • Мнения: 1 546
Този на д-р Тайс го ползвахме като беше Алекс  малък, но честно казано ми миришеше ужасно. А и не намирах особен ефект от него освен миризмата. Close

# 17
  • Мнения: 4 668
Този на д-р Тайс го ползвахме като беше Алекс  малък, но честно казано ми миришеше ужасно. А и не намирах особен ефект от него освен миризмата. Close
Зависи какъв ефект търсиш . Той не е против студа и против изпръхване , а за атопична кожа .
Освен това е много ясно , че не може при всеки да действа по еднакъв начин .
Този крем е подходящ за ежедневен при деца с по - суха кожа .
А по този начин миришат повечето  кремове за атопична кожа / Мустела Стелатопия също /  и въобще не бих казала че е неприятно  Confused.

# 18
  • Мнения: 268
 бих ти препоръчала на д-р.Тайс,или А-Дерма и от двата съм доволна Peace

# 19
  • Мнения: 617
И ние имаме същия проблем, мажа го с крема на саносан с млечни протеини и зехтин - но няма никакъв ефект.
Бузките са червени и изпръхнали, незнам дали е студова алергия, но педито нищо не каза.

# 20
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Аз ползвам същия крем и нямам проблеми.
Защо не попиташ лекарката ви  за проблема  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт