искам близнаци

  • 4 733
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9
ожелавам ти го, щом го искаш! а ти ми пожелай да нямам, защото аз не искам!  Naughty изобщо!

# 16
  • Мнения: 517
При нас блиЗнаците се получиха след 10 месеца бебеправене, но аЗ това не съм си поставяла За цел. Исках да имам бебе... ОбаЧе в моето семеиство вече има двуяични блиЗнаци (преЗ поколение) и ето че след моя втора братовчедка аЗ имам честта  bowuu
желая ви от сърце подобна радост  Hug

# 17
На мен баба ми ми е обяснявала че е през поколение и ми го е доказвала с някфи роднински връзки.. предполагам е вярно но не при всички се получава или пък е и възможно дори и да няма близнааци в рода..според мен всичко е въпрос на късмет
На всички пожелавам късмет с близнаците Wink ( и на мен но след време защото сега още ми е раничко  Shocked )
 Hug

# 18
  • Мнения: 1 919
понякога стават и чудса,стискам палци !

# 19
  • София
  • Мнения: 587
Хм... близнаци или едно слънчице... Единствената ми мечта е да си имам здраво бебче - останалото за нас с милото няма значение... само да се появи и да е здраво!!!

# 20
  • София
  • Мнения: 1 197
това за близнаци през поколения поне в моя род е вярно! двуяйчни и предавани само по женска линия! баба ми е имала близнак! и моя първа братовчедка като забременя след няколко месеца направи аборт, но за щастие загуби само едното бебе! та сега е мой ред ама да видим истината е, че много мечтая за бебенце каквото Бог даде важно е само да е живо и здраво! Wink

# 21
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Ако откриеш рецептата, дай я Laughing И аз искам Laughing
Успех Peace

# 22
  • Мнения: 1 817
Ние сме си пожелали за следващата Коледа бебе, пък ако са две-още по-добре!
В моята рода има близнаци, но така и не разбрах каква е вероятността и мен да ме споходи!
Успех на всички очакващи момичета! Hug

# 23
  • Мнения: 120
И моя род някъде има близнаци ама аа дано де.Абе в крайна сметка кактото е тва е. Да е живо и здраво , това е най-важното.

# 24
  • София
  • Мнения: 10 698
хихи,близнаци... Party в моя род също има...татко има близнак, а една моя първа братовчедка роди близнаци, момче и момиче после пак забременя,но загуби бебетата,пак бяха близнаци.....и ние с моя мъж искаме близнаци, но и на едничко ще се радваме ужасно много...стига да стане разбира се  Praynig

# 25
  • Мнения: 135
С риск да внеса хаос и може би ненужна "суматоха"  Simple Smile....

И аз знам и съм чувала за това, че това с близнаците се предава през поколенията. Но преди няколко месеца бях в Ирландия и там живеехме при едно семейство с 4 деца. Първото и четвъртото се бяха родили по самички, но второто и третото бяха близначки. Питах ги дали имат близнаци в рода, и майката и бащата казаха, че нямат никакви роднини, които да имат или да са имали близнаци. Те самите не знаели, че тя ще ражда близнаци докато тя не влязла в болницата да ражда. Втората близначка се оказало, че винаги се е криела зад първата. Интересното е, че тя казва, че по време на това забременяване са пиели само соево мляко вкъщи и според нея това е имало роля. (Сигурно знаете, но островитяните пият доста мляко по принцип, най-вече в чая, и това, че са пиели само такова означава, че са пиели поне по една чаша на ден, ако не и повече.)
Та с риск да ви прозвуча като баба ви, която ви разправя бабини деветини  Laughing, все пак нали в соята се съдържат разни неща, които се предписват по време на менопауза и се смята за нещо полезно за жени с хормонални разтройства... Може пък и да е възможно.  Wink
Ако не друго поне е по безопасно за опитване от лекарства  Wink Нещо, което и аз смятам за неправилно...  Naughty Хайде на соевото мляко!  Hug

# 26
  • Мнения: 340
Моето мнение е, че соята не е никак полезна като заместител на мляко/месо/белтъчинна храна. Не карам никой да се съобразява с това, но за мен е доказан факт. В нет-а има доста статии по въпроса. Не е полезна нито за мъже, нито за жени, искащи детенце.

# 27
  • Мнения: 941
Ние се "борим" за второ дете от почти 2 години.
След проведено лечение, заради хормонален дисбаланс при мен, бях хормонално стимулирана..
След фоликуметрия,  разбрах че имам по една яйцеклетка, във всеки яйчник - в следствие на стимулацияата. След ову ходих на преглед, само при едната имаше ову...другата още си стоеше  newsm78
Все още не ми е дошла датата за цикъла...Ще ми се да са две - и баба ми има брат близнак, а пък свекървата има спонтанен аборт с близнаци...шансовете са 50:50, но аз и на едничко ще съм щастлива... Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 135
Извинявам се ако поста ми е прозвучал необразовано. Аз наистина не знам много за соята, не съм чела много. Така че може би "пух голям" е съвем права. Аз съм напълно съгласна, че нищо с доказана добра хранителна стойност не бива да се замества друго. Мислех си просто, че може да е допълнение. А ако има иследвания, че може да не е полезно, ме извинете... Не знаех, стори ми се интересно като факт за споделяне.  Wink

# 29
  • Мнения: 51
Според мен близнаците са Божа работа. Няма направена статистика, която да доказва, че близнаци се "предават" през поколение. Това е само наблюдение на нашите баби.

Спомням си една от нашите съфорумнички, която дълго време не можеше да забременее. С ин витро роди близнаци и си спомни как преди години една циганка предсказала това на мъжа й.

Аз в рода си нямам близнаци, но първата ми бременност беше триплодна.

 Може и силното желание да върши работа, знам ли?

Общи условия

Активация на акаунт