искам близнаци

  • 6 237
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 46
Аз винаги съм искала едно дете,след около 5 години се реших за второ,а то пък две!За мен изненада,за мъжът ми щастие.Той винаги е искал три,аз сигурно нямаше да се навия за трето.Господ си знае работата!!!

# 16
  • софия
  • Мнения: 555
хехехе
аз пък искам тризнаци.... така де
първият път - 1 момче
вторият път - 2 момчета
третият път ... що не  Wink

всичко е божа работа....

# 17
  • Мнения: 655
Една моя приятелка е така-тя е първата, после се родили две еднакви момченца и после три еднакви момичета. Аз не повярвах в началото, но като ги видях нямаше как да не повярвам. Тя сегя е на моите години, близнаците са на 23, а тризначките на 18 и са французи.

# 18
  • софия
  • Мнения: 555
е и аз ако не живеех нашата мила родина бих се прежалила още веднъж, пък дори и само едно да излезе Wink

# 19
  • Мнения: 655
Е няма ли да се пробваш за момиченце?

# 20
  • софия
  • Мнения: 555
вече съм дърта за експерименти Wink
но нашия татко си търси навити млади майки Wink

# 21
Ужасно много и аз и мъжа ми искаме близнаци. Имаме прекрасна дъщеричка на 19 месеца, но сега искаме са имаме близнаци. Но живеем извън България и тук такива лекарства се изписват само на жени, които имат проблеми със забременяването. А ние вече имаме дете и не спадаме в тази категория. С 2 думи никои доктор тук няма да ми изпише такива лекарства при положение, че вече имам дете и съм забременяла без проблем. Нямам никаква представа нито за имената на лекарствата повишаващи овулацията в България, нито как се приемат, нито дали се дават само с рецепта.
 Ако тези лекарства се продават само с рецепта и няма как да ги купя като не съм в страната, то дали има някакви хомеопатични лекарства, които се продават без рецепта или пък билки, които да повишават овулацията?
Ако някой има представа и отношение по въпроса, би ми била от много голяма  помощ всякаква информация. Как се казват тези лекарства? Продават ли се без рецепта в България? Как се приемат? Ако има хомеопатични текарства или билки за повишаване на овулацията, то как се казват те?
Много благодаря предварително на всички, които ще споделят знанията и опита си с мен по този въпрос!

# 22
  • Мнения: 1 069
Мила, Janie, разбирам желанието ти за близнаци, но не ти препоръчвам каквито и да е лекарства, за повишаване на овулацията без изрично следене от лекар. Дори нямаш представа какви проблеми можеш да си навлечеш, ако ги пиеш и не те следи лекар.

Тези лекарства се започват след преглед с вагинален ултразвук при гинеголог  2-3 ден от началото на цикъла (поне при мен беше така), ако няма никакви кисти, остатъчни фоликули и други неща  (Нека се включат някои мами от проблемното забременяване, че знаят най-точно кога и какво се гледа). Евентуално след тези прегледи може да се започне някаква стимулация, която се следи непрекъснато до следващия цикъл. Ако има и най-малкото съмнение за нещо не се пият лекарства за стимулация, а такива за предпазване от бременност. Не си прави експерименти със себе си, най-вече защото имаш детенце и някой трябва да се грижи в бъдеще за него.

След като нямаш проблеми със забременяването - божа работа е да имаш близнаци. Аз ти го пожелавам, но пак казвам, не бих те съветвала да правиш каквото и да било без лекар! УСПЕХ

# 23
  • Мнения: 2 950
Мила, Janie, разбирам желанието ти за близнаци, но не ти препоръчвам каквито и да е лекарства, за повишаване на овулацията без изрично следене от лекар. Дори нямаш представа какви проблеми можеш да си навлечеш, ако ги пиеш и не те следи лекар.

Тези лекарства се започват след преглед с вагинален ултразвук при гинеголог  2-3 ден от началото на цикъла (поне при мен беше така), ако няма никакви кисти, остатъчни фоликули и други неща  (Нека се включат някои мами от проблемното забременяване, че знаят най-точно кога и какво се гледа). Евентуално след тези прегледи може да се започне някаква стимулация, която се следи непрекъснато до следващия цикъл. Ако има и най-малкото съмнение за нещо не се пият лекарства за стимулация, а такива за предпазване от бременност. Не си прави експерименти със себе си, най-вече защото имаш детенце и някой трябва да се грижи в бъдеще за него.

След като нямаш проблеми със забременяването - божа работа е да имаш близнаци. Аз ти го пожелавам, но пак казвам, не бих те съветвала да правиш каквото и да било без лекар! УСПЕХ

 newsm10 newsm10 newsm10

# 24
  • Мнения: 13
здравейте , досега само ви четях ,но сега реших и аз да се включа.Според мен е възможно да имаш близнаци с помощта на лекарства за стимулиране на овулацията, което ще доведе до отделяне на повече от една яицеклетка и да имаш късмета да се оплодят  ,но всичко трябва да става под лекарско наблюдение . Споделям това от личен опит. :

# 25
  • Мнения: 1 069
е и аз ако не живеех нашата мила родина бих се прежалила още веднъж, пък дори и само едно да излезе Wink

Е няма ли да се пробваш за момиченце?

Аз твърдо съм решила че ще пробвам за момиченце - пожелай те ми да стане - моля ви  Joy Joy Joy Не че ще върна момченце или 2, но искам девойка. Ще направя последен опит преди да стана на 35

# 26
  • Мнения: 2 950
Нели, ти определено ме разбиваш с твоите мераци!  smile3501 Подкрепям те напълно, наистина!  newsm10

Да си призная тайничко, и на мен ми се ражда пак, но ме е страх как ще ги гледаме!  #2gunfire

# 27
  • София
  • Мнения: 1 711
Нели направо ме уби! Браво!  smile3501 От сърце ти пожелавам едно момиченце (а може и две  Grinning)

На мен също ми се ражда още едно, а защо не и още 2 наведнъж, но не знам как ще ги гледаме... Може би като попорастнат близнаците (след 7-8 години) ще поработим пак.

# 28
  • София
  • Мнения: 518
И аз винаги съм искала близнаци и понеже доста се интересувах по тази тема се консултирах с лекар и най-сигурният вариант е чрез изкуствено оплождане,няма как по естествен начин да стане,освен ако не ти е заложено в рода Peace

# 29
  • Мнения: 4 965
здравейте , досега само ви четях ,но сега реших и аз да се включа.Според мен е възможно да имаш близнаци с помощта на лекарства за стимулиране на овулацията, което ще доведе до отделяне на повече от една яицеклетка и да имаш късмета да се оплодят  ,но всичко трябва да става под лекарско наблюдение . Споделям това от личен опит. :

А без лекарско наблюдение е възможно да настъпи както многоплодна бременност /с 6, 7 и повече ембриона/, така и поликистоза.
Така че действайте внимателно.
И успех на желаещите.

Общи условия

Активация на акаунт