Къде е мечтата ви да отидете? А изпълни ли се тя?

  • 11 455
  • 134
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 019
Мечтата ми беше почивка на карибите. След като се осъществи вече не знам за какво да си мечтая. Може би френска полинезия, но не съм сигурна, че ще е по-красиво, със сигурност е по-далече. Иначе след като веднъж съм била в Лондон и Рим ми се иска поне още веднъж да се върна там.

# 16
  • Мнения: 5 103
Мечтата ми е Бора-Бора, Лапландия,Мексико,Австралия и Лас Вегас.
Преди мечтаех за Тайланд и Канарските острови - посетих ги,Европа не ме блазни почти навсякъде съм била. скоро или Бора-Бора или Ривиера Мая /Мексико/.

# 17
  • Мнения: 6 039
май за нито едно място не мечтая
ако много искам да отида някъде, просто отивам
сега съм се загледала много на север.... Party

# 18
  • Мнения: 205
Мечтата ми години наред беше да отида в Москва-и, да, осъществи се Peace Сега ми се ходи в Санкт Петербург-дано да имаме възможност да отидем и там, вече семейно

# 19
  • Мнения: 1 299
сега съм се загледала много на север.... Party
ехааа, имало и други като мен Hug
къде е това "много на север"
да не се засрещнем някъде при белите мечки???

# 20
  • Варна
  • Мнения: 815
Мечтата ми е да посетя Бора-Бора и Тайланд. Още не се е осъществила, но живота е пред мен и се надявам някой ден мечтата ми да стане реалност

# 21
  • Мнения: 533
Eхаа, за хубави местенца мечтаем   Wink
Моята мечта е да изкача някой поне 6000-ник, я Непал, я Кавказ, я някой връх в Латинска Америка Mr. Green Иначе де що е пътуване, любителско изследване на мъхчета и храстчета, камъчета и мидички, хехе, аз съм в отбора Crazy Иначе в главата ми се въртят Перу, Сахара, Тайланд, някой будистки манастир, Алпите, Адриатическото крайбрежие, Ривиерата... и да скоча с парашут от самолет над приказна местност  Mr. Green
Ха дано 2008 ни донесе поне едно сбъднато пътуване  Peace

# 22
  • Мнения: 459
Оби4ам много да пътувам, най-ве4е оби4ам да съм в Латинска Америка, Карибите, направо съм пристрастена, много бих искала на посетя Френска Полинезия. Дано да стане тази година Wink!

# 23
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Френска полинезия !

И целият свят  Mr. Green

Надявам се един ден да сбъдна и тази мечта ....околосветско пътешествие

# 24
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Мечтата ми са норвежките фиорди. Привличат ме и планините- Алпите, Урал, Тибет, Андите, Пиренеите, Килиманджаро. Също Северна Канада и Северна Русия.

# 25
  • Мнения: 1 448
Обожавам да пътувам  Heart Eyes Мечта ми е Бразилия и Австралия, ама и до Търново да отида пак съм щастлива  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 5 401
Къде ли не.. само да имам възможност да пътувам, няма да се затрудня в избора си!

# 27
  • Мнения: 2 697
Санкт-Петербург, Хавана и Лисабон са ми настоящите "изгори", но тази година най-вероятно ще стигна само до Париж Wink Още отсега усещам, че съм се влюбила Blush

# 28
  • Мнения: 2 255
От малка винаги съм мечтала за Венеция  Peace след като я посетих през всички сезони, искам пак и ...пак  thumbsup просто я обожавам  Two Hearts
Иначе бих пътувала навсякъде по земното кълбо с най-голямо удоволствие  Praynig но за съжаление поради липса на възможност в този живот  Rolling Eyes ще се задоволя с близки европейски дестинации  Joy
може би в следващия ще изпълня всичките си мечти за пътешествия  newsm10

# 29
  • София
  • Мнения: 175
Мечтаех за Лондон, случи се! Обожавам Лондон, но си имам и нова любов: Йорк  Heart Eyes   Сега мечтая за Египет и се надявам скоро да се изпълни. А вчера дори коментирахме едно пътешествие с кораб, няма да е околосветско, но в Средиземноморието на първо време ще ми е съвсем точно  Mr. Green
Много ми харесва да ходя и в Турция, сигурно заради дюнерите  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт