Къде е мечтата ви да отидете? А изпълни ли се тя?

  • 11 472
  • 134
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 575
Имам доста мечти за пътешествия - Перу, Норвежките фиорди, Хавайските острови (поне  един:), хмм.....Непал, Сафари в Кения,Мавриций, но засега са се изпълнили други дестинации  Mr. Green, от които не се оплаквам Laughing


Ох, да - в Южна Африка доста поживях и не бих мечтала да отида точно там ( има доста по-красиви привлекателни и екзотични места), но специално си мечтая за Кейптаун и май към средата на Февруари ще се осъществи и също пропуснах Водопадите Виктория - пак тогава планирам да ги видя Praynig

Последна редакция: чт, 03 яну 2008, 18:15 от Asinka

# 31
  • В страната на бурите
  • Мнения: 961
Аз мечтая за Южна Африка и ще я постигна един ден.

Но първо е Лондон на ред, пък после... кой знае - обичам да мечтая. Grinning

# 32
  • Мнения: 3 089
мечтаех за перу. живот и здраве, след месец ще сме там  Peace

сега искам да се пошляя из азия. до година ще е bowuu а някога, когато съм достойно /и достатъчно  Mr. Green/ забогатяла, ще намина през скандинавия - швеция, финландия, норвегия, исландия  Peace

# 33
  • Мнения: 690
Мечтаех за Венеция - осъществих си мечтата преди доста години, но не съм чак толкова очарована  Crazy

Мечтаех за Нова Зеландия - и това осъществих и страшно ми хареса

Сега мечтата ми е да посетя всички континенти - досега съм била в Европа (естетсвено  Mr. Green), Азия, Австралия и Океания и Северна Америка. Остават ми още малко  Joy А вие ми дадохте добри идеи за пътувания   bouquet

Дано и ваште и мойте мечти се осъществят  Peace

# 34
  • Русе
  • Мнения: 659
Мечтаех да отида в Париж и се случи - през май 2007 бяхме с мъжа ми там, страхотно беше. Сега мечтая да заведем и дъщеричката ни там след някоя друга година Hug

# 35
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 848
мечтая да отида в япония и си пожелавам да се случи

# 36
  • Мнения: 1 299
мечтая да отида в япония и си пожелавам да се случи
Аз съм решила за меден месец 7-дневна екскурзия в Япония... докато не събера парите - няма да се женя Mr. Green

# 37
  • Мнения: 11 747
Ланфеар - 7 дена, само пътя ще е 3! После докато се окопитиш от часовата разлика и тръгваш наобратно... Дай поне 10, а най-добре 15-20 дни  Laughing

# 38
  • Мнения: 2 199
Индия  Flutter искам да видя Индия  Praynig
За сега не е осъществена мечтата ми но живот и здраве ще отида  newsm17
Не отказвам да видя и Дубай  Sunglasses
Всъщност искам да видя и Афганистан, Иран, Ирак но ме е страх де  Tired

# 39
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Всъщност искам да видя и Афганистан, Иран, Ирак но ме е страх де  Tired
Какво ще видиш там- пустини и беднотия... Навякъде по света искам да отида, дори на полюсите, но не и в Близкия Изткок.

# 40
  • Мнения: 2 199
Всъщност искам да видя и Афганистан, Иран, Ирак но ме е страх де  Tired
Какво ще видиш там- пустини и беднотия... Навякъде по света искам да отида, дори на полюсите, но не и в Близкия Изткок.

Точно това искам да видя! Искам да видя как живеят хората, традиции, обичаи!
В този случай честно казано се интересувам именно от тази страна на нещата, а не от паметници да речем...

# 41
  • Мнения: 11 747
Еее, стига бе! В Близкия изток е пълно със забележителности. В Ирак например е Вавилон! Ето малко снимки от там.

http://www.atlastours.net/iraq/ishtar_gate.jpg
http://www.theodora.com/wfb/photos/iraq/temple_of_nabuchodonosor … oto_ezida-com.jpg
http://www.globalsecurity.org/military/world/iraq/images/babylon … 5-n-5362a-004.jpg

Точно Близкия Изток е едно най-интересните места на света, като древна история и култура, природни забележителности, красиви курорти и прочие.

# 42
  • Мнения: 11 607
Мечта - Залцбург, Изпълнение - все още...не

# 43
  • София
  • Мнения: 6 999
Индия - от дете си мечтая... и ще отида някой ден и там. Но ми е като 'черша в/у тортата' за сега... Не го бързам и дори го отлагам.

Последна редакция: нд, 06 яну 2008, 01:49 от Isa

# 44
  • Мнения: 250
Мечтая да обиколя света, да престоя във всеки забележителен град поне 3 дена и да си накупя пак от всеки град сувенири Simple Smile ( ех мечти, мечтиииии /пари, парииии/)
В крайна сметка съм съкратила мечтата си до Франция, Венеция и Лондон.

Общи условия

Активация на акаунт