Къде е мечтата ви да отидете? А изпълни ли се тя?

  • 11 503
  • 134
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 301
Това е моята мечта и сме на път да я осъществим (след някоя и др година) http://www.2canadiansonbikes.com/photogallery.htm Най -гадното е,че не сме с техния стандарт и такива пътувания са много по-скъпи от организирана екскурзия,но ще се справим .

Последна редакция: пт, 25 яну 2008, 12:08 от ZuzyM

# 91
  • Varna
  • Мнения: 103
Моята мечта беше да отида на круиз с кораб и се сбъдна. Мъжът ми работи на такъв кораб и ходих при него. Лошото беше, че все пак той е на работа там и в повечето случаи бях сама, но въпреки всичко беше фантастично. Бях в Сидни, Нумеа-Нова каледония и островите Вануату. Ходихме по малки ненаселени островчета с невероятни плажове. Сидни е страхотен град. Ходила съм и в Европа, но там е съвсем различно, природата е уникална. Сега мъжът ми е във Френска полинезия. Казва, че там е още по-красиво и екзотично. Дано скоро да отида пак  Praynig
Ето снимките ми, който иска да ги разгледа http://community.webshots.com/user/vikros
Слънчев и усмихнат ден  bouquet

Последна редакция: сб, 02 фев 2008, 08:40 от nevy

# 92
  • Мнения: 605
nevy, накара ме да мечтая....   bouquet

# 93
  • Мнения: 1 417
Бях в Сидни, Нумеа-Нова каледония и островите Вануату. Ходихме по малки ненаселени островчета с невероятни плажове. Сидни е страхотен град.
Ето снимките ми, който иска да ги разгледа http://travel.webshots.com/album/562329223ztfMBO
Слънчев и усмихнат ден  bouquet
newsm10 Нова Каледония, Фиджи и околностите определено са в нашия списък с `предстоящи`. Ако ти остане време разкажи за НК и Вануату.

# 94
  • Мнения: 1 894
Отскоро мечтая за Санкт Петербург, но вече действам по въпроса.

# 95
  • Varna
  • Мнения: 103
Бях в Сидни, Нумеа-Нова каледония и островите Вануату. Ходихме по малки ненаселени островчета с невероятни плажове. Сидни е страхотен град.
Ето снимките ми, който иска да ги разгледа http://travel.webshots.com/album/562329223ztfMBO
Слънчев и усмихнат ден  bouquet
newsm10 Нова Каледония, Фиджи и околностите определено са в нашия списък с `предстоящи`. Ако ти остане време разкажи за НК и Вануату.

mi6i какво по конкретно те интересува. Нумеа е хубав град, но много скъп (в Сидни беше по-евтино). Там направих панорамна обиколка на града. Има хубави плажове. Като цяло нищо особено, за разлика от Isle of pines. Това е остров на Нова каледония и мога да кажа, че е рай. Кораба спира до едно курортно селище с бунгала. На няколко километра и ма село, но не стигнах до там, защото се излежавах по плажовете. Много е красиво нямам думи да го опиша. Други места в Н.каледония са островите Увеа и Лифу. Те са много слабо населени и са предимно за плаж и гмуркане.
За Вануату какво да ти кажа. Порт Вила (столицата не е нищо особено. Там се спира, защото е безмитно и австралийците пазарят като за последно цигари, алкохол и сувенири. Островите наоколо оба4е са божествени. Най-много ми хареса Mystery island , той ненаселен и местните идват от друг остров.  Wala island също е много красив. Най не ми хареса в Луганвил, беше много горещо и влажно и миришеше на нещо, от което в гърлото ми беше сладникаво.
Незнам дали съм ти от полза, но кораба пристига сутрин и следобяд заминава, а аз предимно ходех на плаж. Никъде няма чадъри, шезлонги, бутаница и цигания. Бях впечатлена как 1000 човека слизат от кораба, пръсват се из острова и когато си тръгнат след тях не остава нито една хартийка, въпреки липсата на кошчета за боклук.
Мисля, че за този край на света е много удачно да се ходи на круиз, защото се виждат много места, на които няма как да се отиде (става въпрос за пустите острови, а точно те са божествени).
Ако те интересува нещо друго питай. Сега ще си редактирам абума, че снимките са рахвърляни. 

# 96
  • Мнения: 2 575
Ей mi6i - значи избрахме  маршрута за круиз и догодина живот и здраве..........Laughing
Гледам има и чудесни условия за гмуркане  Mr. Green Laughing

# 97
  • Мнения: 2 386
Искам да отида в Япония, Финландия и Исландия на първо време. Heart Eyes

Лятото ми се очертава пътуване до Франция, Холандия и Чехия, после ще видим..

# 98
  • Мнения: 532
През годините различни места са били в топ тен листа  Grinning

От Европа ми се пътува из провинциална Германия,Австрия с техните китни малки селца и симпатични къщички.В Норвегия също винаги много ми се е ходило(като бях малка сестра ми имаше гадже норвежец и той пращаше картички с неземни красоти).

Южна Америка също си я мечтая така редовничко  Grinning

От известно време никъде не съм мърдала,така че не бих отказала каквото и да е пътуване ...и до Гюргево ми се ходи  Mr. Green

# 99
  • Мнения: 1 080
Мечтата ми е Русия - все още не съм ходила, обаче!!!
Искам и в Чехия!!!

# 100
  • Мнения: 6 932
Аз си мечтая за Австралия. Надявам се, че някой ден ще отида, но определено не бързам, ще ми трябва доста стабилна подготовка на нервите за да издържа пътя, ужасно далеч е. Чак мечта не ми е, но имам и голямо желание да отида в Япония. Също не бързам, вярвам, че някога ще му дойде времето. От известно време се замислям и за Ню Йорк, бих искала да го видя.
Но нито едно от тези неща не може да се измери с огромното ми желание да отида на нощната формула в Сингапур този септември. За жалост няма да се сбъдне.

# 101
  • Мнения: 289
Като млада имах мечта да отида на круиз. Мислех, че така ще си остана само с филмите и книгите за огромните кораби, за красивите места които посещават - слава на бога имам отметнати вече три круиза и не се спирам - това е моя начин на пътуване, почивка, емоция и всичко. Много обичам да пътувам и добре, че и мъж ми е частично Омешан с моята кръвна група. Цяла Европа сме овършали няколко пъти, обаче страхотно преживяване е на 1.януари да се къпеш напр. в Карибско море и да ти е горещо, защото си с тениска, а не с потник. Живот и здраве - другата Нова година - Френска Полинейзия /разбира се на круиз/

# 102
  • pomorie
  • Мнения: 848
мечтата ми е Франция незнайно защо и другото интересно е че мечтая и за Испания а вече съм била там о.Майорка и о.Менорка общо 3г и все още мечтая за там.и мен ме блазни идеята за екзотични страни като Индия Китай но ми се виждат неосъществими......с раница на гръб и карта в ръка...в този ред на мисли познавам испанец много готин човек на около 27-28г който е обиколил мнооого и все екзотични държави(при положение че живее в Палма де Майорка)последната му цел беше Уругвай замина точно така с една раница дрехи без запазен хотел и без да знае къде точно отива само с карта в ръка(като разбраха роднините му полудяха)беше очарован от пътешествието си.......

# 103
  • Мнения: 3 153
Всичко, за което мечтаех в Европа се осъществи......Но искрено мечтая за отвъд "голямата вода". Искам да се разходя из Манхатън, да стана част от града на ангелите, да пия коктейл на Хаваите и да играя блек джек в Лас Вегас. Надявам се да сбъдна и тези си мечти скоро Peace

# 104
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
Аз съм си пътешественик по душа. От малка се прехласвам по научно популярните филми за далечни и не чак толкова далечни места и забележителности. Мислех си, че само с филмите ще си остана, но си намерих мъж, който е по-мераклия и от мен и засега посетих едни от най-бленуваните дестинации - стъпих на Корковадо и погледнах Рио от високо; посетих Тадж Махал, топнах дупе в Индийския океан и бродих по уличките и пазарчетата на Делхи. Планираме пак да се върнем в Индия, че ни очакват Джайпур, Каджураху, Мумбай, Бангалор, Калкута и куп други приказни местенца. Планираме скорошно посещение на Лондон, както и обиколка из Европа. Надявам се при следващата командировка да придружа мъжа ми до Израел.
Та така, някой по горе беше писал, че това си е болестно състояние - надявам се никога да не се излекувам Simple Smile.

Общи условия

Активация на акаунт