Има ли родители живеещи в Швейцария?

  • 22 280
  • 303
  •   1
Отговори
# 285
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
Амейче кога ще ни запознаеш с малкият разбойник?

след малко  Grinning

# 286
  • Мнения: 456
Има ли мами на близо до Zug? Бих се радвала да излезнем на разходка с мишлетата...

# 287
  • Мнения: 264
elph аз трябваше да се местя там, но ще се отложи за известно време. Но когато се оправят нещата и дойдем ще си пием кафенцето.  Wink

# 288
  • Мнения: 456
elph аз трябваше да се местя там, но ще се отложи за известно време. Но когато се оправят нещата и дойдем ще си пием кафенцето.  Wink

 Peace
Ние сме си тук, така че те чакаме...

Ние сме често и в Цурих... А веднъж в месеца ходим и до Waldshut.  Wink

# 289
  • Мнения: 264
Ха така де, ами хайде новият месец започна идвайте до валдсхут.  Peace Peace

# 290
  • Мнения: 1 425
Здравейте и от мен!

На 13.07. имам път към Цюрих и ще се радвам с някой да изпия по едно кафе. Желаещи??


# 291
  • Мнения: 456
Ние на  13.07 ще ходим до летището по обяд.
Може да се видим за по кафе след това.  Peace

# 292
  • Мнения: 1 425
Elph, и аз ще ходя на летището тогава  Wink Ще ти пиша телефона ми на лични.


# 293
  • Мнения: 264
Привет,
аз нямам работа към летището но пък нищо не ми пречи да си намеря такава като например да се видим.  Laughing
Само кажете в колко и къде  Peace

# 294
  • Мнения: 456
Ние ще ходим до летището за полета със Swiss около 11:00. Така че след 12:00 сме free. Ама предложете вие къде да се видим...

Между другото чухте ли днес за експлозиите край София? Ужас....

monechka, до Waldshut ще ходим тази събота.  Peace Хайде на по кафе.

# 295
  • Мнения: 264
Добро утро и от мен.
Чух за ексползията ужас, майка ми ми се обади в 7.30 да ми каже тя е в Люлин и каза че се виждал облака как идва към София. Голяма паника е било и нормално как не. Чета все нови и нови неща по случая и незвучи добре. Аз имам познат който работи на подобно място и там найстина е пълно е какво ли не, и лошото е че повечето от тези боеприпаси никой не знае че съществуват. Имат информация за половината от тях а останалите ........ И складовете са един до друг как няма да гърмят всичките нормално е.
elph естествено че ще пием по кафе сега ще ти пратя на лични тел-а ми и като дойдете само звънни  Hug
А за 13 ще го измислим къде да се видим.

# 296
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
и а3 искам на 13 на кафе, какво е тогава? неделя, супер....
Кати, всички ли ще идвате?

Монечка, ей го малкия дунди  http://www.snimka.bg/album.php?album_id=258706.....малко се 3абавих с мойто след малко, ама така стана...има още снимки, но не мога да ги кача, 3ащото са много големи....някой ще ми обясни ли като на начинаещ как да ги намаля в моя комп?

# 297
  • Мнения: 907
Честито на Слипи! И на амеи - много сладко бебче  Heart Eyes. Излизам оттук, да не ми се прииска още едно  Mr. Green.

# 298
  • Мнения: 264
Ей голям сладур е тоз Мартин,  Hug Hug
За намаляването трябва да използваш някоя програмка за обработка на снимки, аз имам фотошоп и с нея го правя.
За неделята кажете къде ще се видим

# 299
ZDR NA WSI4KI .... I AZ WI OTKRIH ... E AZ O6TE NE SAM MAMA, NO SE NADQWAM SLED MNOGOTO TERZANIQ I ZA DA SE O6TASTLIWQ  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт