Има ли родители живеещи в Швейцария?

  • 22 266
  • 303
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 141
Megi, не ме грижи. Аз още след поста на Мили им разгледах цифрите, за да съм наясно със ситуацията и се надявам, че поне малко успокоих духовете.   Peace

Като каза бг мама парти, си признавам, че от както съм тук за три години бг контактите хич ги няма. Лошото е, че почти свикнах с липсата им и започнах да го намирам за нормално.   Tired

The Sleeping Beauty, разбирам те напълно. Не ти лесно въобще. Ако ти се отвори път към Цюрих, непременно се обади. Пожелавам ти лека бременност и успехи с ученето! 

# 46
  • Мнения: 907
А за някоя неделя какво ще кажете?

# 47
  • Мнения: 780
Радвам се, че дружинката за кафе се увеличава..  Hug Само дето ние след 20-часов полет с 2 малки деца сигурно ще бъдем така Crazy Tired Но Деня на победата (9-ти септември  Wink ) ще трябва да го отпразнуваме, па макар и на кафе и дремуцайки  Mr. Green Живот и здраве кацаме много рано сутринта, полетът ни за СФ е чак към 13.30. Като ви чета колко близо живеете една до друга, направо ви завидях!

Днес четох в месечния бюлетин на Star Alliance за новите придоивки на летището в Цюрих благодарение на опитите на Луфтханса да "съживи" швейцарските авиолинии.

# 48
  • Мнения: 141
Мили, Привет отново!
Запазвам си датата за среща. Разбирам, че ще разполагате с време, остава и сили да се намират след този дълъг полет. Grinning  Ако ли не, летището разполага с много екстри и може да се релаксира на място. За разходката до Цюрих, момичетата ти казаха за транспорта, че е добре организиран, а разстоянията са завидно малки.  Party Ех, ако знаеш колко е жалко, че хората тук не го осъзнават винаги!

Меги, неделята като идея ме устройва идеално. За съжаление наближаващите два уикенда са ми заети, но виж 10 февруари ми звучи добре. Момичета - Megi and The Sleeping Beauty, Вие сте на ход!
Ако се открият нови ентусиасти за кафе, да се обаждат и да не чакат специални покани!   Peace

# 49
  • Мнения: 1 425
И аз съм искам на кафе, но Цюрих ми идва малко далече  Sad Но ако се организирате за 10 януари, може да си купя билет за влака и да дойда с децата.

Иначе да кажа на Мили, че и аз съм летяла с швейцарските и съм доволна - добро обслужване, вкусна храна, грижат се добре за децата.

# 50
  • Мнения: 233
Така, като гледам, и на мен 10 Февруари ми е добре като дата! Само имам една молба - срещата да не е много рано сутринта, че събота вечер работя до късно и си лягам най-рано в 2ч. сутринта, а сега като съм бременна, умирам за сън  ooooh!

# 51
  • Мнения: 907
Мили, 9 септ. се пада работен ден  Sad. Жалко. Освен преди работа да мина да ви посрещна и упътя към центъра  newsm78. В колко пристигате?
Ок, да кажем 10 февруари, дайте идея за някое място - аз предлагам Bellevue в началото на парка. Нали с децата идвате всички. Час 14.00?

# 52
  • Мнения: 780
Мили, 9 септ. се пада работен ден  Sad. Жалко. Освен преди работа да мина да ви посрещна и упътя към центъра  newsm78. В колко пристигате?
Ок, да кажем 10 февруари, дайте идея за някое място - аз предлагам Bellevue в началото на парка. Нали с децата идвате всички. Час 14.00?

Eeee... жалко наистина. Не се притеснявай да се разкарваш заради нас щом си и на работа след това. Самолетът ни пристига много рано. Да се приведем в що-годе някакъв ред, да видим и децата как ще са... в най-лошия случай ще останем на летището да почиваме там, а и децата може да дремнат.. зависи как ще се чувстват.
Vanilla Sky, като наближи, ще се разберем как да се свържем, за да знаеш със сигурност дали ще идваме до града.
Катя, да питам понеже си пътувала с малки деца.. трябва ли да поръчваме отделно детско меню? Предполагам, че трябва, но да питам  Wink

# 53
  • Мнения: 141
Мили, "ако не ми мине котка път", може и до летището да дойда.
За детското меню, а и не само, разгледай отново сайта. Идеята е да се свържеш с swiss 72 часа предварително и да си резервираш менюто.
За избор на меню, виж това: http://www.swiss.com/web/EN/services/on_board/food_beverages/Pag … pecial_meals.aspx
Контакти за връзка: http://www.swiss.com/web/EN/general/contacts/Pages/contacts.aspx
Като наближи времето, ще се разберем.   Peace

Меги, аз съм ок за 2ч.
Кате, как ти се струва идеята? The Sleeping Beauty?!
Понеже дъщеря ми спи следобед, най вероятно ще дойда сама, а тя и съпруга ми ще се присъединят по - късно. За Bellevue нямам против, само си мисля, че ако времето е хубаво, цял Цюрих ще е на разходка в парка и става доста пренаселено. Ако искате може да се разхождаме из града, а за да не скучаят децата, може да отидем до Линденхоф. Мои мисли, не задължителни. Като цяло съм отворена за идеи и предпочитания.
Момичета, Вие сте!

Приятен ден на всички!  Hug

# 54
  • Мнения: 907

Понеже дъщеря ми спи следобед, най вероятно ще дойда сама, а тя и съпруга ми ще се присъединят по - късно. За Bellevue нямам против, само си мисля, че ако времето е хубаво, цял Цюрих ще е на разходка в парка и става доста пренаселено. Ако искате може да се разхождаме из града, а за да не скучаят децата, може да отидем до Линденхоф. Мои мисли, не задължителни. Като цяло съм отворена за идеи и предпочитания.
Момичета, Вие сте!


Моят син (2.5) също спи по това време, но ще е в количка, така че надявам се да изкара 1 сън докато дойдем. Мислех и за по-късно, но пък ще се смрачи и стане студено, а ако е преди обяд, ще се притеснявам за яденето.
Малката е по-непретенциозна. А ако Катя води големия си син, може и аз да взема моя, ако се навие разбира се  Confused. В Линденхоф бяхме на миналата среща и понеже смятам да поканя една сюрия майки, може да ни стане тясно  Grinning.

Мили, твоите са големи. Не знам какво е детското меню, де, но ако е както по ресторантите разни пържотии по-добре си вземи обикновено. Но питай, не съм наясно. Моите от 2г си ядат съвсем нормалното, даже от нашите порции са си хапвали като не им достигне. Не че са много ящни, но в самолета много им се отваря апетита  Grinning.

Мили, на мен няма да ми пречи че е преди работа, ама като не искаш няма да дойда.  Crossing Arms

Последна редакция: ср, 23 яну 2008, 12:05 от MegiX

# 55
  • Мнения: 780

Понеже дъщеря ми спи следобед, най вероятно ще дойда сама, а тя и съпруга ми ще се присъединят по - късно. За Bellevue нямам против, само си мисля, че ако времето е хубаво, цял Цюрих ще е на разходка в парка и става доста пренаселено. Ако искате може да се разхождаме из града, а за да не скучаят децата, може да отидем до Линденхоф. Мои мисли, не задължителни. Като цяло съм отворена за идеи и предпочитания.
Момичета, Вие сте!


Моят син (2.5) също спи по това време, но ще е в количка, така че надявам се да изкара 1 сън докато дойдем. Мислех и за по-късно, но пък ще се смрачи и стане студено, а ако е преди обяд, ще се притеснявам за яденето.
Малката е по-непретенциозна. А ако Катя води големия си син, може и аз да взема моя, ако се навие разбира се  Confused. В Линденхоф бяхме на миналата среща и понеже смятам да поканя една сюрия майки, може да ни стане тясно  Grinning.

Мили, твоите са големи. Не знам какво е детското меню, де, но ако е както по ресторантите разни пържотии по-добре си вземи обикновено. Но питай, не съм наясно. Моите от 2г си ядат съвсем нормалното, даже от нашите порции са си хапвали като не им достигне. Не че са много ящни, но в самолета много им се отваря апетита  Grinning.

Мили, на мен няма да ми пречи че е преди работа, ама като не искаш няма да дойда.  Crossing Arms

Ейййййй... недей така!  Hug Разбира се, че искам да дойдеш!!!! Но си мислех, че едва ли ще ти е до разкарване сутринта преди работа. Представям си какво ти е сутрин докато се оправиш с дечурлигата.. че и на работа ходиш! Моята голямата тръгва на училище другата седмица, а малката 2 пъти  в седмицата на градина. Отсега съм се завайкала какво препускане ще бъде сутрин! Crazy

# 56
  • Мнения: 233
14 ч. ме устройва! Как да ви намеря? Да търся група мамчета с колички ли?

# 57
  • Мнения: 907
14 ч. ме устройва! Как да ви намеря? Да търся група мамчета с колички ли?

Да  Grinningbigdance2 Ще ти пратя и мобилния ми на лични, ама по-нататъка да видим дали още ще дойдат от форума та да го разпратя наведнъж да не се моря сега  Tired.

Мили, не се кахъри само в началото ти се вижда невъзможно, после като се завърти колелото свикваш и даже се чудиш какво си правила преди това с времето  Thinking.

# 58
  • Мнения: 141
The Sleeping Beauty & Megi, да си разменен телефони на лични.  Значи мястото и часът на срещата са  известни.   Party

Ей, Мили, трябваше ти да се появиш и да повлечеш крак.  Wink

Меги, моята дъщеря е на 2г.10м, но тя не ползва количка повече от година и го раздава пешеходец. Иначе ти разбирам съображенията и се радвам, че ще се заформи по голяма група.   Laughing

Очакваме включване от Катя!

# 59
  • Мнения: 1 425
Съжалявам, майчета, но аз няма да мога да дойда  Sad. Не можах да си купя билет от общината, а нормалния ми идва малко скъпо  Sad. Ако има някой път към Берн и региона (посолството например  Wink ), да се обажда за кафе.

Мили, детските менюта трябва да се поръчат предварително, аз не бях поръчала и сина ми получи нормално.

Общи условия

Активация на акаунт