Новата година идва, ЮЛЧЕ през деня не мигва!!!

  • 7 929
  • 286
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 568
Честита половин годинка на Кико!   bouquet

Танче, звучи ми като зъби. Така обикновено проплакват. Дано бързо да отмине, каквото и да е.
Аз понеже се опитвам да изчета 3 страници от 3 часа, естествено забравих какво щях да пиша.  Crazy
Емчето, в началото попарата се прави с бучка сирене колкото кибритена кутийка и масълце, колкото бадем  Crazy, млакото май се слага по-късно, като вариация. Естествено, се захранва постепенно, че сухарите имат глутен. Докато свикне и счуквах сухарите /що не съм ги пасирала  newsm78/.
ГерундиHug. Радвам се, че ти харесва и така наричаш адашката. Майка ми ми казва Герка от мъничка, а имам приятели, които ми казват точно така "Герката". А пък ти като говориш за Гери и я назоваваш по име винаги нещо ми трепва  Heart Eyes.
х. кирова, Сашко е голям сладур.  Heart Eyes
Иве, мъжът ми не е в София.
Момичета, благодаря ви много за подкрепата  Hug. Знам, че Суметролима не е антибиотик, но пак си е гадост и доста натоварва бъбреците. Ирина го хареса, дори се размрънка за още.  ooooh! Най-гадно ми е за това, че зор да я захраня по-късно. Да, още не е захранена и сега я захранвам с лекарства  Sick Ще го преживея все някак. Важното е да здрава. Както казваше донси, по-добре да избера по-малкото зло.
Аз пак се разписах...  Blush
Обаче, се сетих за Лина на Томасе. Ами не знам какво правя, за да стимулирам Софи  newsm78. Нищо по-различно от теб. Казвам й, че Иринка много я обича, че те ще бъдат най-добрите приятелки, както и ти й показвам всяка усмивка и т.н. Умишлено в коледните подаръци на Софи няма да присъства кукла - бебе, защото си имаме такова. До година - може.  Mr. Green Но Софи е с 1 год. по-голяма от Лина, а това при децата си е от значение. Със сигурност разбира, че бебето е истинско и е цитат: "живо". Може би Лина просто не е такъв тип. Щом обича да играе с по-момчешки играчки и да майстори, сега не й пее песнички, но след време ще я  учи да подрежда кубчета. Може би просто Кати трябва да се изправи и да започне да ходи, за да й стане интересна, сега малко или много е ограничена. Като проходи Кати ще има да я учи на разни белииии...  Wink

# 16
  • Мнения: 984
Добро утро  Hug
И малчо вика айдеее, дай и гей  hahaha Аз си мисля, че все още не са осмислени думички, а само звуци /особено последното  Wink/
Танче и малчо само ми виси по гърдите. И по цяла нощ ме джвака. Ако реша да се преместя ме усеща и почва едно мрънкане...  ooooh! Също се е научил да различава кога му пъхам залъгалка в устата и пак почва едно сърдене. Огледах го за зъби и най-надути са горните кучешки. Ако избият първо те ще стане като перфораторче  Heart Eyes
Хайде че баща му спи, а той се опитва да го скубе и се уригва до ухото му  Mr. Green

# 17
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 826
Добро утро!
Аз гледах Гоца с двамата юнака и баща им по Канал 1 в Здраве - ТВ бебе. Много са пораснали Ради и Ники, страшно са сладки и забавни. А майка им беше истинска звезда и като казваше как й е бил положителен теста се разчуствах. Когато каза, че иска да ги види да прохождат, да тичат към нея и да викат МАМО, ми идваше да ревна от щастие. Браво, Иве  smile3501 Пожелавам на цялото ви семейство да продължавате с много хъс да се стремите към мечтите си и с лекота да ви се сбъдват! Много гуш за теб и прекрасните ти синове!

Аз снощи си легнах към 2ч., през нощта се будих няколко пъти да кърмя Кати, и станах в 7ч. Та успях да си поиграя с Кати, да направя кафе и закуска за домочадието. Дори прибрах сухите дрехи от сушилника и парното и вкарах други от простора Mr. Green

# 18
  • Мнения: 521
Добро утро и от нас.
Снощи имахме гости и разказахме играта на режима ни.
Зори, с каква кошарка си се сдобила? Аз мисля да взема една за хола, но се колебая между дървена кошарка и тези които стават на легло.
Герунди, аз я извеждам през няколко дни - само да няма мъгла.
Сега съм я паркирала на спалнята на майка ми и слушаме детски песнички.
Бояна само реве за да седи. Не иска да лежи.Сега си взе една лента за глава и играе с нея

# 19
  • Мнения: 616
Добро утро и от нас.
Герка благодаря как е Иринка . Hug
И ние се сдобих ме с кошара не е нова но нашият младеж изобщо не е очарован от идеята да е заточен в нея макар че е пълна с играчки .
При нас говоренето се изразява в опит да завърти езичето в устата но излизат само някакви звуци и е много сладък.

# 20
  • София
  • Мнения: 178
Здравейте и от нас с Тони Hug Честита Коледа, мн здраве на всички, останалото ще се нареди Heart Eyes
Ние от 24.12. отнесохме 3 дни при едната баба. Мн му харесва при нея, въпреки, че 5-мата спхме в 1 стая.

Тонче си пее, но определени думички не повтаря (много му е богат речника  Wink ) Хваща и си прехвърля играчки и биберон от 1-та ръка в другата, лови шарките по мушамата в кухнята, косата на братовчедка си (майка му вече е оскубана), бърка ми в устата, докато го кърмя и още мнооого други.

Вечер спи само в креватчето си. Придърпвам го към спалнята да е по-близо до мен, но на спалнята - през деня и то мн рядко.

А заглавието на темата тези дни важи с пълна сила за моето муцунче Mr. Green

Чао, че ме вика

# 21
  • София
  • Мнения: 568
Eeeee, Иве, що не каза да ви гледаме?!  Crossing Arms Дали няма да се намери предаването в нета?  newsm78

х.кирова, по-добре е Иринка, тя и преди си изглеждаше добре де, но май кашлицата отслабва. Слава Богу, няма алегрични реакции.
И Ирина казва айде и ам, но до съзнателните думички има доста време  Wink

# 22
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 826
Eeeee, Иве, що не каза да ви гледаме?!  Crossing Arms Дали няма да се намери предаването в нета?  newsm78
http://programata.bnt.bg/node_103/node_368/node_32669
но днешното още го няма

# 23
  • Мнения: 521
Да ви попитам. Вашите бебета какво правят когато не съм и заети ръчичките? Бояна прави постоянно някакви подобни на плетене движения на китките. Много ми е странна. Днес намаза с една мучаща крава, която започва да вибрира и да издава див смях.

# 24
  • Мнения: 476
Да ви попитам. Вашите бебета какво правят когато не съм и заети ръчичките?

Ами те ръцете му не излизат от устата. Дори като яде има в устата си и пръстче и биба!  ooooh!
Зъбкии го мъчат милото, ама още не излизат.

# 25
  • Мнения: 329
здравейте и от нас
Честито на всички порастнали бебоци Hug
Да се оправят болничките  Hug
Аз от днес съм на антибиотик-настинах и то зверски-дано само Ева да не я хване  Praynig
Мислехме да ходим на Кюстендил за Нова година,ама тази настинка провали плановете ни
Ева от два дена я слагам малко в проходилка,ходи малко назад ,иначе хич не се и усеща за ккаво иде реч Joy
От два дена й давам пюре от заешко месо и много му се чумери,ама като сложа в обичайното дето го яде не се усеща милата и лапа ли лапа
Май са в някаква криза на растежа ,защото и Ева е кисела,плюс това напипвам твърдо горе на венеца й и си мисля че скоро ще има зъб
Янче- точно такова търся .мерси много  Hug
Татяна-едва ли чак така ще реагира на шоколада,аз съм яла няколко пъти докато кърмех и Ева единствено ставаше по-буйна,по-игрива и превъзбудена,ама до рев не се е стигало.Това определено е някоя поредна криза на растежа или зъбчета  Hug
Хайде отивам да си редя пъзела,че домочадието спи

# 26
  • Мнения: 384
Аз вчера от Пигито си купих страхотен кош за играчки,направо ми светна хола с него.Пластмасов е,с колелца.Надина се влюби в него и доста събира,не като кошовете дето се разплуват.
Най-сетне изпратих баща ми,скапа ме от чистене тоя човек,някакъв маниак е,от вратата за краката.Изчистихме тераста и хладилника,играчките,направо основни неща и то по празниците.Егати празниците,въздух не ми остана.Днес като го изпратих,каката и таткото заспаха,аз натварих Никола на количката и айде на въздух.Супер се разтъпчих,взех си капучинце и го пих в движение.Екстра да си майка на бебче и на разходка,липсва ми шляенето навън,айде да се стопля.

# 27
  • sf
  • Мнения: 10 204
и аз нямам търпение да се стопля, да идва пролет....
Кико е на АБ, че пак вдигна Т.  Crazy
ебаси празниците  Tired

# 28
  • Мнения: 4 300
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=249044.0 - с тая тема до сълзи се смях....

Да ви питам преди да съм забравила- като е по студено слагате ли дъждобрана на количката? Аз в най студените дни го слагах, щото иначе на Никсъна камбата и бузите ставаха много червени Rolling Eyes Днес обаче беше топличко, не знам вече...
Днес направо утрепахме целия ден, едно такова ми е свинско, Емо е сърдит, с две думи нищо не сме свършили. Той сега готви  chef
Пуснах и тото, пък да видим, може и да съм милионерка догодина Praynig.
А..и ходих до Била, да купя Либеро, че само тях не сме пробвали. Ебаси народа, направо ми идеше да стрелям наред. Все едно пари раздават, какво толкова пазаруват....през годината купуват по една консерва, на нова година все едно са си намерили парите на улицата. Сигурна съм че полвината от тая храна ще я хвърлят. Направо сме като циганите- като родят бебето го увиват в парцали, на сватбата лепят стотачки. И нашта работа такава- стискат се цяла година, пък накрая издумкат всичко на 31.12 Sick

# 29
  • София
  • Мнения: 3 414
 Embarassed
Мими разкрила си ме,не казвах че се изложих на снимките.Ще го качат в сайта на канал1,Гери.Аз питах за мъжа ти защото мислех че може той да крисъти моите диваци.
Хриси аз слагам дъждобран и да не е много студено като днес,защото мен ме заболя синузита и ме е страх за тях.
Вики ужасно е.Дано ги оставите тези болести в старата година Hug

Общи условия

Активация на акаунт