Новата година идва, ЮЛЧЕ през деня не мигва!!!

  • 7 928
  • 286
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 493
И ние имаме проходилка и сгъваема кошара и сме много щастливи.В проходилката е голям майтап.Обикаля из стаята и дори вече успя да дръпне покривката.10 минути е рекорда и започва да и омръзва.Кошарата е същата работа,но поне е малко улеснение за мен,защото в хола нямам никакви удобства за отглеждане на бебе и двете съм ги снимала и ще ги пусна после,че сега ще излизаме.Майка ми почива 5 дни и ще я гледа да се находя Simple Smile.
Лека вечер. Hug
http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=4815492

Последна редакция: сб, 29 дек 2007, 23:58 от Аngela

# 31
  • София
  • Мнения: 1 244
Хоооо, изчерпало ми се е коледното настроение. Елхата ми е пищна като софийска реститутка, съответно не бих я показала  Sunglasses То я накачулих с квото намеря...
Ние пък вчера се занесохме до Мол-а на Стамболийски със сестра ми ...аз там не бях обикаляла и... повече не бих. Първо е кошмарна жега, второ е фраш с народ, се едно не са виждали магазин, сичките ходят като зомбита, бутат се, блеят, магазините са тъпи (парцали) аз два само си харесах... горе е като войнишки стол...супер неуютно...и въобще повече по собствено желание не влизам...

# 32
  • София
  • Мнения: 1 178
Здравейте!
Герката,Донси бързо да оздравяват бебоците  Praynig
А за думите моя отдавна казва баба(това му е първата дума),когато реве или мрънка-мама,а отскоро и папа.А тия от Джъмбо май са решили да ни правят децата гърчета.На малкия и трите играчки,които му подариха пеят или говорят на гръцки.Аз така или иначе ще го уча на тоя език(щото съм преводачка от гръцки),ама ми се искаше първо български да научи  Mr. Green Та по тоя повод с мъжо се бъзикахме,че първата му дума е "тате"(на гр.баба означава татко) Laughing Е,това не съм го казвала на майка ми да не и охладя ентусиазма  Mr. Green
Гоце,защо верно не казваш,щях да гледам...Аз за мъжо,че участва в "Помпей" ,да го гледат тия дни ,на всичко живо около мене разтръбих  Crazy

# 33
  • Мнения: 1 098
Добро утро!
Дели също казва някои срички и се получава така мечтаното от мен ма-ма, след това ба-ба и да-да. Но мисля, че просто е заучил някакви срички и без да иска прави думички Laughing
Хриси, аз не слагам дъждобрана на количката, ако няма дъжд. След като съм се престрашила да го изведа в студа го правя, за да подиша въздух, а с дъждобрана не се получава точно така.
Моето синче се буди цяла нощ с проплакване. Горкичкият, жал ми е за него Sad.

# 34
  • Мнения: 298
 Добро утро!
И аз тъкмо щях да се оплача,че вече няколко нощи сън не съм видяла!Хленчи по цяла нощ и ние не мигваме край нея.Не мога да разбера какво я тревожи newsm78!И сега я държа и пак мрънка ooooh! Това ми трябваше по празниците.
 За дъждобрана да си кажа и аз-ползвала съм го два пъти,веднъж заради дъжд и веднъж защото имаше силен вятър. Wink 
Ръцете ни най-редовно са в устата,в най-добрия случай са само те ooooh! иначе каквото докопа и то в устата при ръцете!

# 35
  • Мнения: 117
ай добрутро!
нашата баба вече се отчете с кошара и проходилка за празниците. Малко е прибързана проходилката, ама тя си го има този лош навик - като влезе в магазин и очите и стават на понички и докато не си пръсне всичките пари не излиза. Което беше добре дошло в нашия случай, де  Mr. Green
Та дребчо много се кефи на проходилката - още се движи 'без да иска', но се радва, че е седнал и има играчки на плота пред себе си. Пуска си музичките и подскача яко от кеф Joy
КОшарката е още долу в колата, но ми се струва, че няма да е очарован да стои там или ще трябва постоянно да го подпирам от тук- от там

А на бебенцата които се будят и/или плачат често-често, мажете ли с нещо венците? Защото това си прилича точно на зъбки. Влади изкара няколко такива серийки от по няколко дни преди да избие първото зъбче. Дентинокс повечето пъти действаше.

Мен днес ме е яд на него, защото като сме някъде на гости и спи по цяла нощ - буди се чак в 6-7ч сутринта. А като сме си удома иска да яде в 3-4ч  Sad Crazy И съм му сърдита!!!

Също произнася несъзнателни срички и то "ммма-мммма-мммма' и 'бабаба', ама как няма като постоянно му ги повтаряме  Mr. Green

Днес и аз си чакам гостите за нова година - ще идват кумците ни с 3,5 год. си дъщеричка и ще е купон.  newsm68 Поканили сме и зълва ми с тяхата 2год пакостница, но май няма да дойдат. Само се страхувам, че днес трябва и да напазаруваме, а ще е гъчканица по магазините..

Сигурно няма да успея да пиша пак тази година, така че - Весело посрещане на 2008 от нас!!!

# 36
  • Мнения: 117
А Ива и сие кой ден точно ги даваха по ТВ?

# 37
  • Мнения: 312
Здравейте и от нас Simple Smile

Гери, бързо да оздравява Иринката!  Hug

дъждобрана на количката само веднъж съм го слагала септември месец, и от щото ни валя страшен дъжд. Да не говорим, че по-често сме на кенгуру напоследък...

Забравих какво щях да пиша още, та после ще се включа пак...
хубав ден!

# 38
  • Мнения: 1 803
 Hug
Никола престанаха да го мъчат зъбите май. Първи зъб при баща му е бил на 9 месеца, при мен на 11 мес, явно е тръгнал по нашия път  Grinning
Дъждобрана съм го слагала веднъж лятото заради дъжд...като е студено го обличам много добре, но не покривам количката
Вчера си закупих слинг - е няма такъв кеф, не го усещам фъстъчко, като перце ми е. Присъединявам се към тези, които предпочитат слинга пред кенгуру. Е вярно, че к-то ми не е онова от 160 лв., ама пак се води хубаво...
бързо оздравяване на мъничетата  Heart Eyes
весело посрещане на новата година  Hug

# 39
  • София
  • Мнения: 3 414
А Ива и сие кой ден точно ги даваха по ТВ?
Предаването е Здраве по канал 1 от 29.12.2007г,ще го качат в сайта им.

# 40
  • София
  • Мнения: 178
Здравейте  Hug Сега сме сами с бебо, дори успях да го приспя  Peace и бързам да ви пиша.
Гоца, специално ще гледам предаването с теб Hug
От вчера Тони си има бънджи на Линдам newsm44 мн му се радвам, защото ръце не ми останаха да подскача в тях. Таткото е взел 2 дървени трупчета и ще ги закрепи с дюбели отстрани на касата на вратата. В Пигиса е имало синички по 67 лв, но са ги изкупили и чакат през януари нова доставка. Бяха останали само с Вини де Пуух по 98. В Мадъркеър същите са по 250, така че не му мислих много. Дори се оказа, че взехме предпоследното!
Вчера, по време на тренировката преди баня, Тони пролази метър по спалнята - отблъсква се с крачета от ръката ми, свива колянце и се примъква напред. Малко на червейче приличаше Joy
Рокси, и аз слагам дъждобрана на количката като сме на разходка. Така съм спокойна.
em4eto, то мойто значи на гръцки е проговорило  Confused татко първо е казало Mr. Green Хубава работа - цял ден търча с него, давам цици, а то баща си да удостои с такова внимание Grinning Той като го поноси вечерта за половин час, казва: "Хайде, отивай при майка си, цял ден си ми в ръцете!" Имам едно въпросче към теб - можеш ли да ми кажеш в комбинация с кой клавиш се изписва ударението върху буквата като пишеш на гръцки?
Ей, голямото ни половинчасово спане приключи - дори сандвича си не успях да мушна.

Забравих - бързо да оздравяват болните дечковци и мн гушки Hug

# 41
  • sf
  • Мнения: 10 204
бре , какво затишие тука!
аз откачам вече- Кико е адски кисел, все в мен седи, спи по малко. и получи разтройство от АБ.  Twisted Evil

# 42
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 826
Искате ли следващата тема да бъде с конкурса за Бузанка и Бузанчо? Качвайте снимки, да няма после пропуснали конкурса  Grinning

# 43
  • Мнения: 73
Здравейте!
И на Герито не й се размина този гаден грип  (от леля й я прихвана) Cry - през нощта, към 1, тъкмо си бяхме легнали с баща й и тя започна да скимти жално-жално, като й пипнах челцето, то гореше. Веднага измерихме Т - 38.9. Много се изплашихме, звъняхме на педито, тя ни посъветва Панадол и компреси с оцет и вода, и сега варира 37.4-37.6. И нали сме на Враца, водихме я на частен педиатър, чисти са гърдичките, само капки изписа. На всичко отгоре се оказа, че фонтанелата й е малка, и трябва да спрем витамин Д.  ooooh!  Уф, дано наистина, всички оставим болестите в старата година  Praynig
Емче, много харесвам всичко гръцко (вкл.и мъжете, нищо, че са малко по-космати Simple Smile ) , по бащина линия имам някаква гръцка жилка, и ми трепва сърцето чуя ли гръцка реч или музика  Heart Eyes Яд ме е, че не го научих този език  Crossing Arms

# 44
  • Мнения: 384
Такъв си е сезона,тва е,вируси и болести бол.Макар,че досега не съм била болна по празници слава богу,нито никой около мене.За първи път всички се натръшкаха тука-мъжо,Надина и Нико.Само аз държа фронта още,досега спахме и четеримата.
На Нова Година ще сме си тука.От дете не съм я карала в къщи.Всички от тайфата днес заминаха за св.Влас.Нашата компания обича зимата да ходи по морето,ама тоя път ние увисваме.И други има с малки деца,ама с едно.А с едно направо си е друго,много по-лесно.Еми така е,тоя път ще пием и ще ядем на наш терен.Дето вика Рокси,все едно има някакво състезание по тия празници,кой къде ще иде и какво ще купи.  Stop
А Нико много взе да се стряска напоследък-от кихане,сушоар и прахосмукачка,от силно викане и така.  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт