НАШИТЕ ДОМАШНИ ЛЮБИМЦИ

  • 26 399
  • 213
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 2 657
Сдобухме се с още две монашески папагалчета WhistlingДано само се спогодят със Жакото Laughing

# 166
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
Преди да родя имах много домашни любимци. Израснала съм с какви ли не. Но аз си гледах, котета, кучета, зайци. Последно в дома на нашите гледах около 20-тина хамстера и нашите ме изгониха.  Joy Майтап. Взех, че се сгодих и в новия ми дом си взех един котарак. Отгледах го от бебе, но малко след като се прибрах от родилното с моето си бебе, него вече го нямаше. Sad Просто това ни беше уговорката с мъжа ми. Родих юни  месеца, а тогава на нашия Рошко много му капеше козината и решихме, че няма да имам възможност и с него да се занимавам. Сега той е при нашите, но зимата мислим да си го приберем. Детенцето ми много му се радва като го види. Simple Smile Това е най любвеобвилното и умно животинче. Ето го нашия Рошко.
http://media.snimka.bg/0587/007428853-big.jpg

# 167
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
zwetellina , голям красавец е и изглежда много спокоен , с благ характер  Hug
Като дете и аз прибирах вкъщи всичко , което мърдаше  Joy Родителите ми се бяха хванали за главата  Joy

# 168
  • Мнения: 0
Подарявам кученце. Ето темата -> http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=458028.0

Последна редакция: ср, 30 дек 2009, 12:31 от new_mamma

# 169
  • Мнения: 87
Хоп, да продължим темичката.

Ние си имаме семейство морски свинчета/розетки/

                          Animal Pig Animal Pig

# 170
  • Пловдив
  • Мнения: 97
ние си имаме хъски, ама тя май е само моя , защото само аз се грижа за нея Mr. Green

# 171
  • Мнения: 4 668
И ние си имаме отскоро нов член на семейството - булдочката Ева -

 

# 172
  • Мнения: 1
Нямаме такива.
Но познавам жена която на 90 кв.м апартамент имаше 2 добермана, 12 котки и един папагал.

# 173
  • Мнения: 320
Здравейте ,ние имаме японски хин на 10 месеца,но го пратихме на гости за няколко месеца при майка ми....много ми е мъчно за него  той е нашето космато детенце-казва се Ръфи Heart Eyes

# 174
  • Мнения: 4 785
Аз имам един котарак порода "Хюндай" (ако се питате каква е тая порода, взето е от кофите пред завода на Хюндай  Laughing). Вече е на 8 години, черен, дългокосмест - много голям пич. Казва се Клео Макавели да Дон Абу Машиморо Такито Силвестър Блекбел 1 - накратко Мако!

Имаме едно куче, пак Хюндай - майка му беше Хюндай де, после роди кученца и оцеля само той - Итън. Тя умря от старост.

И още едно куче - прилича на вълк, него го взехме голям, защото го изхвърлиха - много бил ял  ooooh! Казва се Бернар.

И накрая подарих едно хъски на приятеля ми - то е кръстено на мен - Крис и е образ безподобен. Много е палав, своенравен до безобразие, но и много любвеобилен.

...та към момента това са ми любимците. Първите три ги гледаме в къща с голям двор  Peace

# 175
  • Мнения: 5
Имаме разбира се ! Аз не мога да живея без космат приятел Белият Ужас е персиец. След НГ си вземаме и  Игуана,вече почти му е готова къщата - Ози ще се казва на Ози Осбърн:))))Белият Ужас е Брус - на Брус Дикинсън Simple Smile

# 176
# 177
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 311
Ако можех да нагушкам и нацелувам всичките ви животни щях да се чувствам извънредно щастлива. Животните направо ми отварят сърцето.

# 178
  • Мнения: 1 749
Ние се сдобихме с още един любимец онзи ден.Много й се радваме на девойката-голяма красавица е!И малката я хареса много.Та,списъка е:
1.Риби-2 скаларии,5 орнатуса в 160 л аквариум.
2.Котка-безпородна,спасена от улицата като малко бебе.
3.Плъхче.Бяхме на гости и то се завря в джоба на ризата на мъжа ми и така си и остана.Момиче,много е мила.
4.Морско свинче-момиче.За жалост другарчето й почина скоро след като ги взехме.Подариха ни ги.
5.Мише-трицветно,жестока е!Пак момиче.
6.Йеменски хамелеон-мъж,на годинка.Истински джентълмен.Малката се научи да  го храни с щурци.
7.Тарантули,няколко броя.Едната от тях даже вчера смени кожа и заприлича на възрастен индивид-изцяло черна.Много мирни животни.
8.Кралски питон,девойка.От онзи ден е при нас.Тя е от първото поколение кралски питони Made in Bulgaria,затова е още по-високо ценена от нас.
9.Две вълнисти папагалчета-мъжко и женско(поне за такива ги мислим).

Ако успея да накарам кабела да работи,може да споделя и снимки на всички гадинки.

Успях! Ето ги двамата по-интересни любимци:
1.Това е йеменското съкровище:
Преди:


Сега:


А ето я и питонката.Жалко,че на снимката не си личи точно колко е красива.Ако успея да накарам детето да не я гали,а само да я държи,може и да успея да направя по-хубави и интересни снимки.

Последна редакция: ср, 30 дек 2009, 11:23 от Китана

# 179
  • Мнения: 6 311
ние си имаме хъски, ама тя май е само моя , защото само аз се грижа за нея Mr. Green

Все едно аз съм го писала  Joy Дъщеря ми го пожела за рождения си ден, тържествено обещавайки да се грижи за него. Сега грижата е моя - разходки сутрин и вечер по 1 час, хранене, глезене.

Общи условия

Активация на акаунт