Коледа отстъпва, Дюки пак настъпва - 58 част

  • 24 256
  • 616
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 2 961
Амбър, не искам да звучи зле, но правиш грешка след грешка....



Разбира се че не звучи зле:) Даже много ти благодаря!
Ох и аз усещам че ям много малко,ама просто не смея Sad Така съм се наплашила... Confused

# 601
  • Мнения: 365
волна- не се броят калории ,така че ако искаш изяж и 500 грама и 1 кило ,стига да е режимно
клеми- сиренето нещо не ми се връзва  - 150 гр.  Thinking..дано е било супер обезсолено и обезмаслено...замени го с извара ,но не кашкавалена
амбър-  офффффф ти мен ако ме видиш от колко неща се отказах преди 2  месеца ,но да ти кажа честно заслужава си  Wink
Наистина си заслужава.

# 602
  • Пловдив
  • Мнения: 14 088
Както каза Пухчето, само да не се преяжда, но ако ти се яде 300 грама печено пиле ( без кожа ) ами изяж си ги !!

Ами аз да ви кажа и си преяждам от време на време, то си ми е навик, затова съм се спряла на Дюкан, защото може да се яде неограничено.  Embarassed Но винаги режимно.  Blush

# 603
  • Мнения: 3 202
Деата Simple Smile), Даниа, dorchester, ROSI_4KA, PUPA, perlata, Майка Зайка, Ирене, МАМS, BlackSnake, mimsi73, ts_mira, didoky, Volna peperudka (+ 2 Скрит/и) и 5 Гости
                                                                     

# 604
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
И аз си преяждам редовно..... ей сега дори опуках една пържола със снежанка и една домашна шкембе чорба ,която беше някъде към 1/2 литър  Joy Joy Joy
а такааааааааа бачииии  Joy Joy Joy Joy  Hug Hug Hug

# 605
  • Мнения: 3 202
Браво Деата! Ти си нашия пример  smile3501

# 606
  • Мнения: 980
Само за ядене се говори в тая тема бе...  кой кво, кога , с кой, колко и защо изял... Joy Joy hahaha
Бачи, Деатка , Вещи и всички  Hug Hug Hug

# 607
  • Мнения: 1 417
Аз пък след двете излизания извън режима/около Коледаи на Нова година/сега съм много стриктна.Пропуснах 5 -те дни на ПЗ и от вчера пак съм само на протеини.От сутринта си хапнах солидно. Grinning

# 608
  • Мнения: 123
Здравейте , момичета и щастлива Нова година, здраве и късмет за всички, много обич и топлина,  Hug
Добре дошли на всички нови момичета,
Сега се връщам да чета , че имам много за наваксване

# 609
  • София
  • Мнения: 1 544
Oх.. много ви обичам  bouquet Пак гледах снимките  ooooh! страхотни сте Heart Eyes

Черпя по едно кафе а аз отивам да си правя кексче - най-накрая си купих течен подсладител, а и малкия звяр заспа.
Блеки - незнам как да ти го кажа, но си толкова чаровна и слънчева, че страшно ми харесваш и на снимката "преди". Малко хора имат такова излъчване въпреки килограмите. Като изключим тук присъстващите ЕСТЕСТВЕНО!

Бачи
-

# 610
  • София
  • Мнения: 3 789
Искам да ви пожелая приятна вечер.
Аз след малко ще си тръгвам. Отивам да се боря със снежните преспи. Даже не знам дали ще мога да изкарам и колата, затова най-вероятно ще си хвана маршутляк Joy
Освен това, след многото почивни дни и празници и тоталното отпускане на психиката ми от проблемите в офиса, днес си тръгвам с главоцеп! ooooh!
Лека вечер, милички и до скоро!

# 611
  • Мнения: 3 202
Само за ядене се говори в тая тема бе...  кой кво, кога , с кой, колко и защо изял... Joy Joy hahaha

Че за какво друго да се говори в тема за отслабване  Joy

# 612
# 613
  • Мнения: 162
Ееееее,само едно филмче изгледах и вече сте изписали овече от две страници....евала!!!Аз си хапвам стабилно,тъй като съм цял ден в къщи...то кога е било това чудо Simple Smile водата при мен върви с литрите,поне това да съм сигурна,че правя правилно Wink ще приключа с яденето за днес към 5 и 30 с едно кисело млекце.Ще се постарая да се оттърва от навика с късното вечеряне. Бай за сега и целувки Hug

# 614
  • София
  • Мнения: 3 090
Здравейте, момичета!
Не мога да ви чета, че много сте писали, а трябва да стягам шейната. Но ви пожелавам хубав и усмихнат ден, до по-късно!

Общи условия

Активация на акаунт