изплашена , объркана и ужасена съм-моля дайте ми съвет

  • 2 506
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 149
И моето момиченце плачеше по време на хранене,пием сиропче на ранитидинова основа,засега е добре.Надявам се и при вас да си го израсте и да се радвате на весело и усмихнато бебе Hug

# 16
  • Мнения: 179
Може да е от у6и4ките,моята бебка неиска6е да яде и педи каза 4е е от у6ите,слагахме капки и опражихме храненето.Но много повра6та6е и за коледа се обезводни,сложиха и една система и сега ве4е сме добре.Успех и дано се оправите бързо.

# 17
  • София
  • Мнения: 10 330
axel_chiara, как е бебчо днес? А ти, мила, как си? Стискам палци да се оправите.

# 18
  • Мнения: 22 436
Другите мами вече са ти казали да провериш евентуално ушите, зъби, макар че сте твърде малки за зъби.
В най-добрият случай викни педиатър.
Другият вариант е нещо в къщи да го дразни, щом в болницата не сте имали никакви проблеми.
Опитай да смениш шишето и биберона с такива, с каквито се е хранил в болницата.
Също температурата на млякото, от по-студено до по-топло, възможно е и заради това да не иска да яде.

# 19
  • Мнения: 9 973
А претопляш ли му млякото?
В един момент моят син започна да плаче и не искаше да се храни. Той изведнъж спря да пие претоплено мляко и започна да го пие само студено. А на мен ми отне 2 дни и много нерви, докато го разгадая.
и ние отказваме топло мляко Crossing Arms

# 20
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 825
Огледай устата за гъбички (млечница)

# 21
  • Bristol
  • Мнения: 9 364
Ако не ти е спешно, Call the NHS Direct telephone service on 0845 46 47 at any time of the day or night. If you are having trouble connecting, you can also call 0845 46 47 647. Те може да ти изпратят и дежурен лекар в къщи  Peace
Ако е спешно, веднага до спешното отделение на най-близката болница, там има педиатри.

# 22
  • Мнения: 872
Казваш,че има херния,провери да не се е заклещила.Предполагам са ти казали да повдигнеш малко леглото откъм главата

# 23
  • Мнения: 3 634
аз мислех, че преди 6 месеца рефлукс не може  Thinking

# 24
  • Мнения: 506
Дано да сте добре!! Rolling Eyes
Стискам ви палци!! Praynig Hug

# 25
  • Мнения: 22 436
аз мислех, че преди 6 месеца рефлукс не може  Thinking

какво означава, че не може?
рефлукс може да има между 6 до 12месечна възраст на бебето, тъй като долният сфинктер на хранопровода все още може да не се затваря напълно или да се отваря неефективно и с това предизвиква връщането на киселото стомашно съдържимо в хранопровода.

# 26
  • Мнения: 756
днес , засега не плаче толкова , но е изпил Само 100-200мл за целия ден, пие мляко със същите шишета като в болницата -не съм се сетила за студено мляко , аз го приготвям като преваря водата изстине и го разтворя , проверя температурата и му го давам-ще пробвам със студено .Как да разбера за тази млечница???Мерси за телефона на NHS  , не го знаех и ще звъня , ако и тази вечер и толкова зле.
Благодаря ви много   bouquet  bouquet  bouquetза съветите и разбирането .Ако имаме подобрение ще пиша и ако разбера причината ще ви я кажа .
Весели празници и много щастие през Новата 2008 година  bouquet  bouquet

# 27
  • Мнения: 553
здравей, надявам се бързо да се оправи детенце

моето мъниче много често връща и то не само като е преяло по всяко време ако се напъва да ака ако се протяга.. докторката каза че най-вероятно има лека форма на рефлукс но понеже наддава, не връща чак на фонтан и по много- ще го чакаме да го израсте.
въпреки товаго водих на хомеопат и предписаха да пие нещо 14 дни и се надявам да се повлияе. Можеш и ти да потърсиш хомеопат, поне няма да навреди.
иначе забелязах че ако го оставя да ми спи в ръцете връщането го свеждаме почти до нула. нямам обяснение, но започнах да го храня гушнат и после заедно си сърфираме аз в нета, той при сънчо и има някакво цялостно подобрение опитай и това- зарежи домакинството, гледай си бебето само.
ако е рефлукс наблюдавай му и дишането че са свързани нещата  Sad

# 28
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 825
За млечницата - огледай устата от вътре, по бузите венците, може и по езика да има бели петна. Това са гъбички най-често и от тях може да го боли. Маже се с Дактарин орал гел 3-4 пъти на ден след хранене - поне на нас така са ни го изписвали. Маже се 2-3 дни след като изчезнат, за да не се появяват отново.

# 29
  • Мнения: 756
ами за рефлукса изглежда това е лека , защото аз го гушкам , докато го храня и мин 30 мин го държа в полуизправено порожение , за да не повърне и ще проверя устичката му като се събуди

Общи условия

Активация на акаунт