За момента на зачеване и пола на детето

  • 8 164
  • 62
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 069
Няма опция за моя отговор.
И с тримата по време на овулация.

# 31
  • София
  • Мнения: 672
след овулация (май) - момче

# 32
  • Мнения: 2 677
И идея си нямам.  Rolling Eyes
Имам нередовна менструация, проблеми с овулацията... Когато решихме да имаме бебе, непрекъсанто бебеправихме, ама по кое време е станало...  Embarassed
Резултатът е момче.

# 33
  • София
  • Мнения: 5 079
По време на овулацията беше.
Имаме си момченце. Heart Eyes

# 34
  • Мнения: 1 674
И двата пъти заченах по време на овулацията (предполагам). Имам син и дъщеря  Grinning Не мога да гласувам.
И аз така

# 35
  • На едно ветровито място...
  • Мнения: 153
И двата пъти точно на овулация - първия път - момче , а и сега май пак ще е ...

# 36
  • София
  • Мнения: 2 884
Малко е неточен въпроса Rolling Eyes Забременява се по време на овулация Peace А може би трябва да се формулира " Кога правихте секс Blush преди, по-време след овулация" Peace

Аз правих 2 дни преди овуто и имам момче Laughing изглежда са му издръжливи мъжките сперматозоиди на мъжа ми  Joy

# 37
  • Мнения: 2 908
Малко е неточен въпроса Rolling Eyes Забременява се по време на овулация Peace А може би трябва да се формулира " Кога правихте секс Blush преди, по-време след овулация" Peace

Аз правих 2 дни преди овуто и имам момче Laughing изглежда са му издръжливи мъжките сперматозоиди на мъжа ми  Joy
Много точно-трябва да се поправи някак въпроса.забременява се по време на овулация-друг е въпроса,че на едни е по едно време на други-по друго.Та и аз правих секс 1,2и 3 дена преди овуто.Затова смятах,че имаме по-големи шансове за момче,ама се оказа,че явно са по-бързи женските му сперматозоиди-обратно на общоприетото твърдение.

# 38
  • Мнения: 941
не можах да гласувам точно,
първият път точно на овулация, резултатът момиче
вторият път 2дне преди овулация, резултатът същия, момиче

# 39
  • Мнения: 115
Точно по време на овулация и резултата е момче Grinning

# 40
  • Свиленград
  • Мнения: 269
И идея си нямам.  Rolling Eyes
Имам нередовна менструация, проблеми с овулацията... Когато решихме да имаме бебе, непрекъсанто бебеправихме, ама по кое време е станало...  Embarassed
Резултатът е момче.

Peace И при нас беше така с първото ни детенце. Вчера разбрахме,че съм бременна,но идея нямам кога и как е станало,но със сигурност си спомням,че беше веднага след цикъла...Ще яидим какво ще излезе.  bouquet

# 41
  • Мнения: 3 157
как така ЖЕНСКИ сперматозоиди??? newsm78

# 42
  • Мнения: 1 930
Не помня дали бях в овулация, но помня с какво бельо бях Mr. Green

# 43
  • Мнения: 102
Нека някой обясни какви са тези "женски сперматозоиди", защото ме хвърлихте в размишления, а и такова понятие чувам за първи път.
Съответно съмнявам се  да е вярно.Що се отнася до правенето на бебе преди овулация, нали съм си козирог ще го кажа направо:"Пълни глупости!"

# 44
  • Варна
  • Мнения: 558
То зачеването със сигурност е било по време на овулацията, но актът на бебепревене  Mr. Green беше преди предполагаемата овулация и двата пъти. Резултатът е виден от линийките ми  Mr. Green. Наистина има теория, че женските сперматозоиди(мисля Х-хромозома имаха) са по-издържливи, а мъжките (У-хромозома) по-бързи и от там, ако актът е по-време на овулацията е по-вероятно мъжки сперматозоид да стигне първи до яйцеклетката. В противен случай женските сперматозоиди издържат по-дълго време и е по-вероятно да се роди момиченце. Но все пак мисля, че е божа работа.

Последна редакция: ср, 02 яну 2008, 15:30 от Аничка (баничка)

Общи условия

Активация на акаунт