Кога най-рано може да се види бебето?

  • 33 362
  • 84
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 83
 Хера , сигурно имаш предвид 5г.с. , нали?
 Бланш , дано всичко е наред при двете ни. Ще следя за теб!
 Катуоман , опитвам се да мисля позитивно , но по тези клиники какво ли не видях! Мен все още ме е страх да се зарадвам, още повече , че с диагнозата на мъжа ми , казаха , че по естествен път да не се надяваме да стане...,затова и не сме следили нищо този месец! След Нова година ,първите дни ще отида отново на док.  Simple Smile

# 16
  • София
  • Мнения: 2 658
докато лежах в болницата имаше една майка с 3 неуспешни инвитро, на която и бяха казали, че 100% не може да забременее. И те вече мислели да се отказват с инвитро и да си осиновяват дете и в един момент си забременява съвсем нормално и си роди живо и здраво бебе.

# 17
  • Мнения: 3 423
Според мен фалшив положителен тест няма,но за да си отпуснеш душичката направи си един кръвен (в лабораторията ще ти кажат кой е хормона на бременността,че аз изключих сега-май ЧХГ беше newsm78)

# 18
  • Мнения: 83
докато лежах в болницата имаше една майка с 3 неуспешни инвитро, на която и бяха казали, че 100% не може да забременее. И те вече мислели да се отказват с инвитро и да си осиновяват дете и в един момент си забременява съвсем нормално и си роди живо и здраво бебе.
И при нас ситуацията е подобна , но сме по- лек случай. С мъжки фактор сме - астенотератозооспермия. Казаха ни да не се надяваме без АРТ , но ние продължавахме с опитите. Сега наскоро един док. ни даде кураж , че може и да стане по ест. път , а в началото на 2008 се готвехме за стимулация за инсе , но ето че стана.... Дано всичко да е наред!

# 19
  • Мнения: 1 792
миличка не се тревожи мен теста ме хвана чак на 5 дена закъснение а на ехографа (коремен се видя чак в 6-та седмица,а сърце слушахме в 8 и половина.тъй че успех.
CatWoman много е неприятно това което ти се е случило ама май не трябваше да и го разказваш.сега е м,омент в който през главата и ще минават само лоши мисли и те са и достатъчни не и трябват допълнителни лоши истории да чете.
успех и само с положително мислене до колкото ти е възможно Hug

# 20
  • Мнения: 274
mu6morok , мисля че трябва да знае, за да си обърне повече внимание сама, иначе никой друг няма да и обърне такова. Казвам го от личен опит, за съжаление, защото аз ходих на лекар през 5 дни от момента, в който видях положителния тест, но така и не се виждаше нищо, а аз чаках ли , чаках. От чакане накрая се оказах в 8 седмица, а докторите все още ме караха да изчакам (и аз не знам какво), то щяло все да се покаже в матката. На никой не му хрумна, че може да е извънматочна бременност, освен на мен. Попитах ги да не би да е това след като след месец закъснение още нищо не се виждаше в матката (аз знаех че вече дори и пулсации трябва да хванем), но те всеки път ми казваха, че няма страшно, че не е извънматочна в никакъв случай, въпреки, че ме гледаха на вагинален. Така се стигна до тежка операция, прекалено късно. Казвам и го не, за да я плаша, а просто да е наясно, че ако втората най-късно третата седмица от закъснението не се вижда нищо, просто да сменя лекаря по най-бързия начин. Защото мен нямаше кой да ме предупреди  Sad Не искам да се случва и с други момичета това, което ми се случи на мен и то беше този месец  Cry Много ми е прясно още, дори скоро ми махнаха конците. Искам просто да я предпазя, да не разчита на никой, просто да отиде на няколко различни лекаря. Защото мен лично, ако не ме бяха накарали да изчаквам, а бях потърсила трети лекар, можеше и да ми спасят тръбата. Както и да е. От сърце желая маточна, нормална и красива бременност. Затова и казах да не се притеснява все още. Мисля , че след седмица ще види ембриона на вагиналния видеозон  Wink  А и аз прокървих и имах болки ниско долу - симптомите за извънматочна... които доколкото разбирам goddes няма и слава Богу.
goddes   , всичко ще е наред, миличка! Просто се усмихвай

# 21
  • Мнения: 371
За първи път видяхме бебето на ехограф когато бях в 5 или 6 седмица

# 22
  • Мнения: 1 919
5 седмица се видя при мен

# 23
  • Мнения: 83
 Благодаря ви момичета!  Ще остискам някакси до 2-3.01 ! Дано тогава да се види бебчо и всичко да е наред!

# 24
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Успех миличка Peace

# 25
  • София
  • Мнения: 44 115
А кръвен тест да си пуснеш???
Най-точно предполагам, че ще покаже има ли бременност....ако работят сега лабораториийте де...

Дано всичко е наред Simple Smile

# 26
  • Мнения: 1 586
И ние опитвахме почти две години преди да се получи,последната ми менструация беше на 29.11 и ми закъсняваше но решихме да изчакаме празниците преди да си направя теста за да не се разтройваме ако пак нищо не се е получило и така на 01.01.2006 сутринта видях двете бледи розови чертички а на 04.01 отидох на лекар и се видя околоплодният сак.Според мен изчакайте до 5 - 6 и пак отиди на лекар,но си мисля,че си бременна и ти го пожелавм от сърце!Успех! Flutter

# 27
  • Мнения: 4 406
дългият цикъл може и да означава късна овулация- 18 до 22 дни от цикъла, така, че може би е добре да изчакаш още малко. след 6 г. с. ще видите плоден сак, а после и сърчице. стискам палци!

# 28
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
въпреки че знаех колко ми е продължителността на цикъла и кога ми е овулацията, а също бях почти сигурна кога е станала беба, цикъла ми закъсня 3 дни направих тест беше "-" отидох на АГ нищо не се виждаше и ми каза след 2 седмици пак да отида Simple Smile тогава вече се виждаше но при преглед с вагинален ехограф Simple Smile
Стискам палци за едно здраво и сладко бебе !   ylinfant

# 29
  • Мнения: 274
Вижда се в 5 седмица, което означава горе долу две седмици от закъснението (и две седмици преди това стават 4 седмици, т.е. влиза в петата) На мен ми казаха  във Варна, защото там ме оперираха, че не е трябвало да чакам толкова, до трета седмица от закъснението трябва да се вижда 10000000000 % в матката. Така че станат ли 15-16 дни, евентуално 20 дена (ако е късна овулацията) закъснение на цикъла , то бебо трябва да се появи и на вагиналния ехограф вече!!!

Общи условия

Активация на акаунт