Времетраене на кърменето?!

  • 960
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Цитат на: iva 76
А за сокчетата - педиатърката ми каза да му давам по 30 мл между храненията, а аз му давам да пие колкото иска 1 или 2 пъти дневно.

 Bulb Един съвет:
Прочети тези статии:
 Arrow http://www.karmene.greatnow.com/sokove.html
 Arrow http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=18199

# 16
  • Мнения: 514
Цитат на: marissha
Ти окончателно ли ще го отбиваш, или ще си запазиш сутрешното и вечерното кърмене?


Ще ги запазя. Но просто не знам как да процедирам с храненията и захранванията със сокове и пюрета???

# 17
  • Мнения: 4 242
Искам да ти споделя с нас какво се случи. Точно след втория месец Ива започна да се успива и да пропуска, или по точно да разрежда храненията. Освен това съвсем сама си направи 8-10 часова нощна пауза #Shocked , аз разбира се бях доволна от този отдих Wink, обаче до момента когато отидохме на консултация Wink , оказа че сме наддали само 200гр за цял месец:shocked!:. Тогава започнах да я будя или да я кърмя насън, взех я да спи при мен и си навивах часовник за да се будя и да я храня поне 2-3 пъти нощем. Нещата си дойдоха на мястото следващия месец и от тогава не съм посмяла да променям режима, не я чакам да си поиска, видя ли че са минали 2.5- 3 часа и давам гърдата. Wink

# 18
  • Мнения: 4 629
Сина ми като мина 2.5 месеца и започна да прави паузи от по 6-7-8 часа през деня. Е повече от 8 часа като минат му давам да си хапне. Не забелязвам да е гладен, а и дрешките му отесняват - та си мисля, че добре наддава. Но ще видим другия месец какво ще покаже кантарчето  Wink Все си мисля, че децата като са гладни плачат, ама виждам че в някои случаи се е налагало будене. Та незнам. Може би трябва да видиш дали детето добре наддава, ако да - значи не са му малко храненията, а и времетраенето си го бива Grinning Само да споделя, че сина ми суче по 40 минути Stuck Out Tongue

# 19
  • Мнения: 514
Ами ще видя как наддава ш ще преценя. Така е най - добре вместо да се шашкам. Благодаря ви

Общи условия

Активация на акаунт