Какво ще направите най-напред през новата година?

  • 2 651
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 7 097
На 1 януари ще мързелувам, но на 2 мисля да отида на доктор, ако все още кашлям и вдигам температура. Иначе до 7 съм си организирала мързел и релакс  Crazy

# 16
  • Мнения: 1 312
На 2ри януари ще заведа детето на ясла и най-безсрамно ще дезертирам от работа за да отида на басейн и тангентор.

# 17
  • Мнения: 13 512
Натоварвам децата в колата и- в планината!

# 18
  • Мнения: 250
Ами осъзнато за мен НГ ще започне чак след 6.01 защото много празници ми се събират-то Василов, Йорданов, то Иванов ден. След тях или по време на тях ще му мисля. За сега до края на годината съм се отпуснала просто по течението.

# 19
  • Мнения: 750
Не разбрах точно въпроса.... Thinkingама ще кажа! Mr. Green
Ще се ровя на всякъде за идеи как да си обзаведа къщата която дядо Коледа ми донесе!
Ще имам 2 месеца за да кажа кое как и къде да е.
И така....ще си обзавеждам новият дом!


Глей кви работи вадел в днешно време дядката от чувала...  А на мен ми беше неудобно да споделя какво  ми е донесъл, за да не прозвучи като изхвърляне..  Embarassed
Е,кво да не ми е удобно да си кажа....да не съм си купила къща на Карибите! Rolling Eyes
А сега наистина имам два месеца да кажа как да е къщата вътре! newsm78
А ще съм и много благодарна ако някой ми помага с идеи....Бе,чудя се дали да не пусна тема! Thinking
За детските стаи  съм сигурна,че много мами ще се отзоват!Мда....

И ко,ся да приемаме че се изхвърлям ли! Crazy
То,човек тука немое сподели радост бре...веднага за изхвърляне се приема!
Виж,друго си е да си за съжаление....тогава всеки те обича и съвети ти дава!

# 20
  • Мнения: 6 167
На 1ви мъжът ми има рожден ден и ще се разходим до морето.  Януари ще мине бързо.
Февруари сме на почивка. Реално годината ни започва след това.

# 21
  • Мнения: 2 407
Обичайното ежедневие,нищо специално.

# 22
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
На Нова година сме на хижа с огромна компания за три дни - яли, пили и се веселили, ...
След това детето ми има имен ден, след това за малко на работа и след това имам важно дело, на което смятам да осъдя една, която много си позволява.
Между другото смятам да си потърся работа, че от кога се каня. Снощи сънувах как едва се съгласих да започна нова работа на по-ниска заплата, дано не съм сънопророк Crazy

# 23
  • Мнения: 757
Ще ходя да ми прочетат едни "Кипрянови молитви" за всеки случай . И това ще се случи преди да видя сметката на един дразнител.След това спокойно ще си сложа силикон в устните и ще чакам да дойде февруари Mr. Green
ох май плановете ни почти са еди и същи Laughing(последното)

# 24
  • Мнения: 1 312
Ще ходя да ми прочетат едни "Кипрянови молитви" за всеки случай . И това ще се случи преди да видя сметката на един дразнител.След това спокойно ще си сложа силикон в устните и ще чакам да дойде февруари Mr. Green
ох май плановете ни почти са еди и същи Laughing(последното)

Какво е "Кипрянови молитви"? Embarassed

# 25
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236

Какво е "Кипрянови молитви"? Embarassed

Нещо като предпазване от магии, уроки и пр. подобни неща, но под формата на молитва в църква.

# 26
  • Мнения: 2 196
Ще празнуваме именния ден на мъжа ми. Grinning

# 27
  • Мнения: 6 993
Ще ида на работа на първи.
След това...пак ще продължа да ходя на работа. Абе нищо съществено не ме чака.

# 28
  • Мнения: 3 405
Ще подновя диетата си  Sunglasses

# 29
  • Мнения: 463
На 01ви ще мързелуваме, на втори - годишнина от сватбата - ще поканим кумувете, на трети започвам ремонт на едно жилище и имам вече уговорка за 11.00ч с хамали, които да качат предварително купените от мен сутринта 15торби теракол, 2чувала пясък, 80кг латекс, плочки и др.такива дребни работи.
На четвърти майсторът започва да работи, отделно имам мила среща с водопроводчици. На пети си гледам кефа. На шести стягам багажа и се мятаме с малката на автобуса за Варна. После една седмица с любими роднини и приятели. Тъкмо мъжо ще си почине от вихрушката.

Общи условия

Активация на акаунт