А за уокърите какво мислите?

  • 2 310
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 217
Ами ние имаме проходилка и уокър.
Доволна съм и от двете.
Особено предната част на уокъра е много забавен за малчо.
Бута го с удоволствие и кеф,но аз винаги съм до него.
Той е вече доста стабилен,ходи по мебелите и по дивана.

# 16
  • Мнения: 574
Имаме такава джаджа, но Деница не й обръщаше внимание, предпочиташе да се подпира на мебелите. От скоро си слага кукла в нея и я бута, но на Коледа получи бебешка количка и въпросния уокър го изостави съвсем.

# 17
  • Мнения: 4 451
Не съм имала уокър, но аз лично ги харесвам.

# 18
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Страхотна играчка, синът ми проходи с такава.

# 19
  • Мнения: 719
Точно с това и аз мисля, че ще се пребие.
За мен най-добрия вариант е детето само да се научи да пристъпва между мебелите, после с някой за ръка и така.
Всички каишки, проходилки, уокъри и подобни чудеса не ми харесват.

Подкрепям това мнение. Peace

# 20
  • Мнения: 982
Харесва ми,но не от опит го казвам.Мисля,че е по-добро от проходилка.Не мога,обаче да направя реално сравнение,проходилка също не е използвало детето.

# 21
  • Мнения: 742
Моето дете се сдоби с уокър след като проходи. Умира от кеф, постоянно го бута и сурне наляво-надясно. Много съм доволна.
Целта на играчката е по-скоро възпитателно-забавна, отколкото за помощ при прохождане.

# 22
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 532
С нашия второ бебе прохожда!Няма да се пребие!

# 23
  • Мнения: 159
синът ми беше фурия с проходилката,а дъщеря ми с уокъра.двете неща са коренно различни и много зависи от предпочитанията на детето.

# 24
  • Мнения: 11 005
Предпочитам ги пред проходилките. Peace Взехме на дъщеря ни, още не може да ходи с него, но може да се подпира или си играе с формичките и играчките на панела му. Много весела и симпатична играчка е този уолкър. Hug

# 25
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 988
Точно с това и аз мисля, че ще се пребие.
За мен най-добрия вариант е детето само да се научи да пристъпва между мебелите, после с някой за ръка и така.
Всички каишки, проходилки, уокъри и подобни чудеса не ми харесват.

Подкрепям това мнение. Peace

И аз!  Peace
Да добавя, че и по книгите пише, че най-добре за бебето се научи само, когато мозъкът му "узрее" за ходене.

# 26
  • Мнения: 9 973
а каска и наколенки има ли към него?Нещо не ми изглежда надежно това newsm78

# 27
  • София
  • Мнения: 44 122
а каска и наколенки има ли към него?Нещо не ми изглежда надежно това newsm78

въх недей и само да прохожда без уреди детето не му трябват такива принадлежности, освен ако много старателно не пада само на глава.....

# 28
  • Мнения: 506
няма каска и наколенка към него ,но можеш да си вземеш отделно Wink
бебо му харесва да го бута  и играе с него,при това играчката е съобразено донякъде с инерцията,която би набрало бебето бутайки я ,защото на предните*гуми* има вградена спирачка,която не позволява много бързо движение опасно е само при преход м/у различни настилки/килим и паркет например/.
много съм доволна от тази играчка и съм сигурна ,че като се затопли и навън ще я бута,защото са малко играчките за бутане за момчета,а тази и е много устойчива на чупене за мое щастие Simple Smile

# 29
  • Мнения: 3 695
Точно с това и аз мисля, че ще се пребие.
За мен най-добрия вариант е детето само да се научи да пристъпва между мебелите, после с някой за ръка и така.
Всички каишки, проходилки, уокъри и подобни чудеса не ми харесват.

Подкрепям това мнение. Peace

И аз!  Peace
Да добавя, че и по книгите пише, че най-добре за бебето се научи само, когато мозъкът му "узрее" за ходене.

Ами и аз това казвам, че съм против проходилки, каишки, каски и т.н., НО това нещо, не може да го накараш да го ползва, ако мозъка му не е "узрял" и ако не се е изправяло самО преди това по мебелите и т.н.

Общи условия

Активация на акаунт