Коя ясла в София взима бебета на 10 месеца?

  • 864
  • 4
  •   1
Отговори
Здравейте, мили мами!
Необходима ми е вашата помощ, относно информация къде и коя ясла в София взима бебета от 10месечна възраст?
Преди да пиша се рових доста в нета, но не мога да намеря такова инфо, а от м.януари ми се налага да дам малкия ми ангел на ясла.
Ще ви бъда много благодарна ....

# 1
  • Мнения: 9 814
По принцип всяка една ясла трябва да приема деца от 10 месечна възраст до 3 години.
Друг е въпросът, че първо ако яслата е към ОДЗ нямате никакъв шанс да приемат детето ти и второ, масово директорите отказват да вземат толкова малки деца. В детската градина на моето дете оказаха да вземат деца от първо полугодие на 2007 г, които към есента на тази година са на повече от година и половина.

В частните имаш повече шанс.

# 2
Благодаря ти за отговора Франческа, прави си, че трябва да ги взимат от 10 месеца, но не е така. Аз нямам голям избор и затова съм съгласна и на часни, но и там взимат от 2години. Реших да потърся помощ тук, защото съм чела майки които казват, че са си дали децата на такава възраст, но не споменават къде точно.

# 3
  • Мнения: 486
Много частни ясли вземат деца от такава възраст.изискването им е да е проходили детето -иначе не става.Напиши за кой район на София се интересуваш.
За Младост в Бърборани вземат малки деца /само да са проходили, възрастта е без значение/

# 4
Zoia_Alex,живеем в кв.Витоша, но яслата може и да е в центъра. Малкият в момента не ходи, но след два месеца може и да е проходил, защото има такива признаци. За всеки случай, доста ме притесни като ми каза за това условия, не стига, че няма къде да го вземат, а и това...... май ще се търси детегледачка

Общи условия

Активация на акаунт