Бебето ми е на почти 5 месеца а не иска да спи през деня

  • 1 608
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Враца
  • Мнения: 173
Още утре ще пробвам. Благодаря на всички   bouquet После ще докладвам   Grinning

# 16
  • Мнения: 2 757
Нощем щом спи 12 часа не се притеснявай. За сравнение, моите спят нощем по макс 9 часа и през деня спят 3 пъти средно по 30 мин - понякога 1 час, понякога по 15 мин. И аз се чудя дали им стига, ама би трябвало да им стига щото сами си го определят и когато им се доспи винаги им се създават условия за това, в смисъл че ги приспивам и ги слагам на тихо място

# 17
  • Мнения: 2 829
Моят син като беше по-малък можеше да спи на всякакъв шум, но с порастването започна да спи много малко ако е на шумно място. Затова и вече не го слагам да спи навън в количката-събужда се след 15 мин. и край със спането за деня!
Другото, което можеш да правиш е както ти е писала Grace m да не го вдигаш веднага като се размърда-при мен помага ако легна до него и му дам да суче. Заспива пак и особено ако го гушна и заспя и аз при него откарва много по-дълго от обикновено (обикновено спи по 2 часа на ден, ако го гушна-понякога и 4 часа може да спи)
Опитвай различни неща. Не мисля че е фатално да спи по-малко детето, но ако бебето спи по-дълго и ти самата ще имаш повече време за твоите си занимания Hug

# 18
  • Мнения: 11 004
Откакто стана на 6 месеца, дъщеря ми не иска да спи вкъщи. Ако излезем на разходка или я возя в колата, заспива много бързо и спи поне половин-един час. Но ако времето е лошо и сме в домашен арест, не спи и по никакъв начин не мога да я накарам. Гушкане, кърмене ... нищо не помага. ooooh! Обаче вечер заспива като по часовник в 22 ч.

Общи условия

Активация на акаунт