Каква е цената....?

  • 4 475
  • 75
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 008
Клише,но ще си го кажа- Безплатен обяд няма. Сега имам дом и семейство, любов и спокойствие, отговорности. Преди нямах тези неща, но имаше безкрайни купони, емоции, безгрижие. Едното е за сметка на другото.

# 16
  • Мнения: 5 228
Клишето с плащането на цената е нещо, което никога няма да разбера като начин на мислене. Какво означава да платиш цената за нещо? Не гледам на живота си като на математика - давам 5, получавам 6. Никой не ми е обещавал справедливост и от това какво даваш рядко зависи това, какво получаваш.

# 17
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Клише,но ще си го кажа- Безплатен обяд няма. Сега имам дом и семейство, любов и спокойствие, отговорности. Преди нямах тези неща, но имаше безкрайни купони, емоции, безгрижие. Едното е за сметка на другото.

Предпочитам да си мисля, че за всичко си има време в живота- за купони, за игри, за деца, за работа, за внуци, за срещи, раздели, слаби, дебели... време да се живее и време да се мре

# 18
  • София
  • Мнения: 62 595
Човек се замисля за цената, когато нещо не му допада крайния резултат, чувства се прецакан, един вид. Докато се чувства доволен от резултата и щаствив едва ли прави сметка какво печели и какво губи, а просто си живее.

# 19
  • София
  • Мнения: 3 839
Клишето с плащането на цената е нещо, което никога няма да разбера като начин на мислене. Какво означава да платиш цената за нещо? Не гледам на живота си като на математика - давам 5, получавам 6. Никой не ми е обещавал справедливост и от това какво даваш рядко зависи това, какво получаваш.

Абсолютно съгласна съм. Особено с това, че от даването не зависи получаването. В повечето случаи е просто стечение на обстоятелствата, а не въпрос на математически изчисления и формули. Има хора, които дават много, но не получават нищо, и обратното.

# 20
  • Мнения: 1 008
Клише,но ще си го кажа- Безплатен обяд няма. Сега имам дом и семейство, любов и спокойствие, отговорности. Преди нямах тези неща, но имаше безкрайни купони, емоции, безгрижие. Едното е за сметка на другото.

Предпочитам да си мисля, че за всичко си има време в живота- за купони, за игри, за деца, за работа, за внуци, за срещи, раздели, слаби, дебели... време да се живее и време да се мре
Абсолютно си права. И преди ми е било добре, и сега съм щастлива. Но ако трябва да бъда честна, липсва ми тръпката, но пък имам сигурност.

# 21
  • Мнения: 516
Ето ви още едно клише- щастието е безценно. Ако смятате цената, която  сте платили, за да сте щастливи, значи, че не сте щастливи.
Не правя сметки на дребно. Мисля мащабно.

# 22
  • Мнения: 1 470
Човек се замисля за цената, когато нещо не му допада крайния резултат, чувства се прецакан, един вид. Докато се чувства доволен от резултата и щаствив едва ли прави сметка какво печели и какво губи, а просто си живее.
Може би,за това човек трябва да си даде сметка,какво наистина иска от живота,какво би го направило щастлив,и тогава цената няма да има смисъл...

# 23
  • гр.София
  • Мнения: 4 156
 Така,като ви чета, излиза,че живея безплатно. В случая цената я мислите като голям компромис със себе си. Правя компромиси,естествено,но малки. Ако бяха огромни,щях да съм жертва-нищо добро не виждам в това.

# 24
  • Мнения: 1 992
Съгласна съм с Милата ми Цветанка. На мен плащането на някаква цена не ми се връзва с щастие.

# 25
  • Мнения: 3 423
Време е да научим каква цена е платила
тази твоя позната, Бубси. И за какво. Не
е ли доволна от сделката и защо? Мисли,
че се е минала или че скъпо си е продала
кожата. Така и не разбрахме. Много са ти
намеците, ние сме буквални хорица, кажи.

# 26
  • София
  • Мнения: 4 423
Не сподели каква е цената, но явно това я мъчеше много Confused
Просто ме накара да се замисля и реших да споделя.
Знам, че живее разкошно, децата й са добре приети ( от втория си баща), няма ги обичаините пиянски скандали, боя, мизерията, самотата, но какво я мъчи - не разбрах Confused

# 27
  • Мнения: 1 470
Съгласна съм с Милата ми Цветанка. На мен плащането на някаква цена не ми се връзва с щастие.
Хайде де!А шопинг терапията?!

# 28
  • Мнения: 1 992
Шопинг терапията за мен не е никаква терапия. Шопингът при мен е свързан с много обикаляне и нерви, не ми е любимо занимание, защото масовата мода ме влудява. И обикновено правя компромис. И си плащам цената. И не съм щастлива Wink. Нямам нищо общо със средностатистическата жена, тръгнала да вършее магазините с кредитна карта в ръка.

# 29
  • Мнения: 1 470
Шопинг терапията за мен не е никаква терапия. Шопингът при мен е свързан с много обикаляне и нерви, не ми е любимо занимание, защото масовата мода ме влудява. И обикновено правя компромис. И си плащам цената. И не съм щастлива Wink. Нямам нищо общо със средностатистическата жена, тръгнала да вършее магазините с кредитна карта в ръка.
Съгласна съм с теб!Но щастието си заслужава цената,дори когато има такава!Повярвай ми,казвам ти го от опит!!!

Общи условия

Активация на акаунт