LaRedoute.fr - Обсъждане. Всичко за поръчката - 43

  • 28 215
  • 804
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 225
След като вече съм регитрирана, мога ли да правя промяна на лични данни и ако да, къде? /че хич ме няма с френския език  Embarassed/ Благодаря предварително!
Весели празници на всички!

# 16
  • Мнения: 855
ive1ina, Ixus-a e ефтин за 450 лв., т.е добре е цената, май и тук е 600лв.
Да, наистина е добра цената, а и едва ли може да се намали още, щом е намален веднъж, пък и гледам е с червена цена  Peace
И аз да ви пожелая Весело посрещане на Новата година и много успешни покупки   bouquet И не на последно място пожелавам Гоооолямо януарско намаление  Hug
Ние утре заминаваме и 3 дена няма да мога да ви чета  Sunglasses

# 17
  • Мнения: X
ive1ina, Ixus-a e ефтин за 450 лв., т.е добре е цената, май и тук е 600лв.

В Техномаркет е 470 лв. същия модел, не е много по-евтин в ларедута.   Peace

# 18
  • Мнения: 4 155
Весело посрещане на новата година и от мен.

Нямам търпение да почне намалението.
А трябва още да се чака.

# 19
  • varna
  • Мнения: 1 012
весела и щастлива нова година

# 20
  • Мнения: 3 342
Момичета, изпратили са ми оферта с подарък чаши за кафе - кодът е 56596. Доколкото разбрах важи за поръчка на три продукта и общата стойност трябва да е над 37 евро.

Не съм го опитвала, тъй като нямам намерение да поръчвам преди намаленията, но бихте могли да го пробвате.

# 21
  • Мнения: X
Момичета, може ли линк към блузата на Морган?

# 22
  • София
  • Мнения: 1 231
Момичета, може ли линк към блузата на Морган?
Заповядай http://www.laredoute.fr/vente-t-shirt-femme-morgan.aspx?producti … e&pagesize=16

# 23
  • Мнения: 450
Запис   bouquet

Весело посрещане на новата година,момичета Peace

# 24
  • Мнения: 1 178
 Tada  ura  Party Time Tada  ura dazzler1 dance dazzler1  bigdance2  и от мен...   Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 303
Нямам търпение да почне намалението.
А трябва още да се чака.

Нали януари е намалението? И аз го чакам.

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 4 132
След като вече съм регитрирана, мога ли да правя промяна на лични данни и ако да, къде? /че хич ме няма с френския език  Embarassed/ Благодаря предварително!
Весели празници на всички!

Можеш!
Влизаш в Mon espace client  после в  Je modifie mes coordonnées personnelles и променяш каквото искаш  Peace

# 27
  • Мнения: 3 211
вчера ходиш в пощата във Варна, че си чакам едни обувки само, казаха че отдавна не са получавали пакети от Франция.
а в митницата редовно получават, на какви принципи се разпределят пратките, идея си нямам ooooh!

# 28
  • Мнения: 295
Можеш!
Влизаш в Mon espace client  после в  Je modifie mes coordonnées personnelles и променяш каквото искаш  Peace
При мен не става Sad Опитвах се 100 пъти да си променя адреса, че ми е сбъркан номера на апартамента, но не стана. Накрая поръчах с грешен адрес Confused

# 29
  • Мнения: 1 666
Весело посрещане на Новата година! И никакво забавяне на поръчките през нея!

.... това вместо запис  Wink

Общи условия

Активация на акаунт