LaRedoute.fr - Обсъждане. Всичко за поръчката - 43

  • 28 220
  • 804
  •   1
Отговори
# 780
  • Варна
  • Мнения: 6 873
Помня, че някой имаше това
ама не помня кой. Embarassed

Би ли споделила дали са стандартни за номерата си защото все пак е връхна дреха. Кой номер е твоето и дължината на ръкава например, за да се ориентирам? Моля! Praynig Simple Smile
И с носенето как се държи тази изкуствена кожа? - че повечето се късат на джобовете или се цепят...


.... размера на колана е цялата му дължина, от никакви дупки не се мери.

# 781
  • Мнения: 2 085
Някой поръчвал ли си е тези или тези маратонки?
Да каже как им върви номерацията Mr. Green Peace
поръчвала съм подобни на първите (моделът беше Rythm lace), задължително поръчай един номер по-големи!

# 782
  • Мнения: 769
Някой знае ли дали тези : http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=5043689& … ue&ksource=-1 си отговарят на номера? newsm78

# 783
  • Мнения: 173
Хриси, днес си ги поръчах тези маратончици, ама един номер по-големи, така че като пристигнат ще мога да кажа.
Ина4е относно коланите, тези сантиметри са пълната дължина на колана, от край до край. Аз съм с талия 65 см и ханш около 93 см, но както писах си вземам колан 100 см, защото първата дупка на колата е на няколко см навътре.

# 784
  • Мнения: 769
Хриси, днес си ги поръчах тези маратончици, ама един номер по-големи, така че като пристигнат ще мога да кажа.
Ина4е относно коланите, тези сантиметри са пълната дължина на колана, от край до край. Аз съм с талия 65 см и ханш около 93 см, но както писах си вземам колан 100 см, защото първата дупка на колата е на няколко см навътре.
Благодаря ти Гери, и аз ще ги поръчам, защото не ми се чака за отзиви, все пак са доста прилична цена... Wink

# 785
  • Мнения: 274
За коланите това пише в таблицата с мерките

les ceintures

Les mesures se prennent de la partie bombée de l'ardillon au 3ème trou de perçage pour une ceinture de 5 trous et au trou du milieu pour une ceinture 3 trous.

Което накратко значи, че мярката се взема от изпъкналата част на езичето до 3-тата дупка за колани с 5 дупки и до средната за колани с 3

# 786
  • Мнения: 769
За коланите това пише в таблицата с мерките

les ceintures

Les mesures se prennent de la partie bombée de l'ardillon au 3ème trou de perçage pour une ceinture de 5 trous et au trou du milieu pour une ceinture 3 trous.

Което накратко значи, че мярката се взема от изпъкналата част на езичето до 3-тата дупка за колани с 5 дупки и до средната за колани с 3
Ако е така ще е супер, но за пръв път разбирам, че така се определя размер... Започвам много да се чудя дали да не поръчам... #Crazy

# 787
  • Мнения: 173
Ох, аз се обърках с тези колани, току що си измерих някои от моите и погледнах какво пише на тях: На единият пише 80 см, като това са см до най-вътрешната дупка, а иначе е 98 см, на другия пише 100 см и е целия 100 см, на един друг пише 44, а и той е 100 см, абе не знам. Но наистина така пише в табличката за размерите, а и аз не съм поръчвала колан от laredoute-a Sad

# 788
  • там, където ми харесва
  • Мнения: 88
За коланите това пише в таблицата с мерките

les ceintures

Les mesures se prennent de la partie bombée de l'ardillon au 3ème trou de perçage pour une ceinture de 5 trous et au trou du milieu pour une ceinture 3 trous.

Което накратко значи, че мярката се взема от изпъкналата част на езичето до 3-тата дупка за колани с 5 дупки и до средната за колани с 3
Точно така е  Peace Получих този колан http://www.laredoute.fr/vente-ceinture-tipster.aspx?productid=32 … e&pagesize=12, като  си поръчах размер 85 см и току що го измерих и отговаря на горе написаното.

# 789
  • БУРГАС
  • Мнения: 503
мерси да се надявам че 25 ще и са добре значи.

# 790
# 791
  • София
  • Мнения: 6 561
и аз да се включа.днес реших да се разтършувам и аз в ларедута н ато прочетох колко много кодове има и как нищо не разбирам на френски се отказах.Първо щр мина един курс на обучение при вас.Моя приятелка направи поръчка и включи и мен.Незнаех дали детски марратнки си отговарят на номерата.Исках едни розови адидаски незнам някой дали е поръчвал и имали наблюдение за тях.Сега носим 22-23 кой трабва да поръчам за пролетта. ето тези маратонки са.http://www.laredoute.fr/vente-adigirl-adidas.aspx?productid=3241 … e&pagesize=16
скоро беше коментирано,че на дете,което носи 25,27ми номер му е точно
аз не съм особено съгласна. моите носят 25-26. на едната крачето и е тънко и слабо. на другата е по-дебеличко , но по-късо. взех им 27 и имат по 2 см място отпред и двете, а на едната даже й хлопат.  Mr. Green според мен си отговарят на номера или трябва да се вземе максимум 1 номер по-голям, както при почти всички маратонки.

# 792
  • Мнения: 1 111
Да,потвърждавам,че номерата си отговарят

# 793
  • Мнения: 855
Помня, че някой имаше това
ама не помня кой. Embarassed

Би ли споделила дали са стандартни за номерата си защото все пак е връхна дреха. Кой номер е твоето и дължината на ръкава например, за да се ориентирам? Моля! Praynig Simple Smile
И с носенето как се държи тази изкуствена кожа? - че повечето се късат на джобовете или се цепят...


.... размера на колана е цялата му дължина, от никакви дупки не се мери.
Avgusta, го има. Много е готино, но от нея знам, че тя носи 38 размер, а поръча 36 и е добре  Peace Така, че по-добре поръчай с един номер по-малко. Аз се въздържах, защото 36 по птинцп ми е добре и най-вероятно, това ще ми е голямо, но не Peace съм го мерила... Предполагам, че тя ще се включи с коментар

Упсссс има нова тема  Embarassed Embarassed Embarassed

# 794
  • Мнения: 1 030
не мога да поръчам това:http://www.laredoute.fr/vente-gilet-sans-manches-reversible.aspx … ize=16#DescDetail
не излиза размер, как мога да го сложа в кошницата?
значи го наяма или има само един размер и ти ще разбереш кой е едва когато го сложиш в кошницата.много е хубаво моя син има такова.
Да, ама като се опитам да го сложа в кошницата ми казва да посоча размер, пък размер - йок...

Общи условия

Активация на акаунт