Абсурди и куриози.

  • 18 777
  • 129
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 148
Начин да станеш дядо сам на себе си:

 От молба за получаване на детски надбавки:
Моля, наредете на касиера Ви, да ми изплати семейни надбавки, като се има предвид следното: През 1972 година се ожених за една възрастна вдовица, която имаше голяма дъщеря. Непосредствено след брака аз осинових дъщерята на жена си. Баща ми, който беше вдовец, често посещаваше семейството ми и най-после се ожени за доведената ми дъщеря. По този начин дъщеря ми ми стана втора майка, а баща ми - зет. Жената на баща ми, т.е. моята доведена дъщеря, която същевременно ми стана втора майка роди едно момче, което е на 12 години и което разбира се ми стана брат и съответно внук. Понеже аз съм мъж на майката на доведената дъщеря, то жена ми стана и моя баба, тъй като е майка на жената на баща ми. По този начин аз съм едновременно мъж на жена си, а също така и нейн внук. Обаче и жена ми роди едно момченце, което сега е на 10 години, което стана шурей на баща ми, а на мене вуйчо, тъй като е брат на мащехата ми -майка, която ми е дъщеря. По този начин станах сам на себе си дядо, тъй като жена ми е баба, а аз съм нейн мъж. Моля, да ми отговорите имам ли право да получавам семейни надбавки за сина си, т.е. за вуйчо си....


#Crazy Аз си мислех, че съм в час със семейните  връзки, ама тука нещо се омотах newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

това виц ли е? Mr. Green

# 106
  • Мнения: 768
 Доколкото разбрах  е действителен случай, в един друг форум го имаше снимано в оригинал, но не успях да го намеря.

# 107
  • Мнения: 4 447
Доколкото разбрах  е действителен случай, в един друг форум го имаше снимано в оригинал, но не успях да го намеря.

Не съм сигурна. Доста е старо, по шоуто на Слави имаше подобен скеч. според мен някой умник си я поиграл.  Peace

# 108
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
Доколкото разбрах  е действителен случай, в един друг форум го имаше снимано в оригинал, но не успях да го намеря.

Всъщност е много-много старо. Майка ми пази препечатан екземпляр отпреди брака си. Значи е поне от 60 и...година.

# 109
  • София
  • Мнения: 900

Има една стара македонска песен
"Стана тя, каквато стана,
татко зет ми стана
след една година
татко син си има и ..... т.н.

# 110
  • Мнения: 958
Сега се връщам от обяд и в менюто имаше нещо, което е често срещано в закусвалните Simple Smile
хам енд еггс със сирене - дават ти бъркани яйца ссъс сирене  hahaha, а по закусвалните може да ти връчат и нещо като мекица Simple Smile

# 111
  • Мнения: 17
Във Варна има табела на една сграда в центъра на която пише: Тук живя краля на педалите. Оказа се, че човека бил велосипедист.


 Joy Joy Joy Умори ме от смях...

# 112
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
 hahaha hahaha   Joy Joy

 Thinking С един удар, грешки на два езика  Confused 

# 113
  • Мнения: 2 759
                     Чак абсурдно и куриозно не е, но омекотителите на 'Фрош' са в опаковки по 0.750. При условие, че всички химически смеси (Lenor, Silan) се предлагат в опаковки от 2л, еко омекотителя ползва нам си колко пъти повече пластмаса  Tired.

# 114
# 115
  • Варна/UK
  • Мнения: 1 008
Ето какво, моята приятелка видя написано на един от чиновете на Университета, докато седяхме на него по време на лекции:" Алкохола и виШето обазувание не проШТават на никоИ"

 newsm78 newsm78 newsm78

# 116
  • Мнения: 22 036
Реклама на магазин за бельо в кв. "Иван Вазов": "Бельо, дамско и мъжко ВЪВ СИЧКИ размери"

# 117
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Надпис с пръст върху слоя мръсотия на една кола - "Де да беше и жена ми толкова мръсна!"  hahaha И надпис на масата в кафене - "Пушенето и немотивираното кибичене на външни лица е забранено! Забранени са и коментари относно горния надпис!" И най-отдолу: "Забранено е и всичко останало!"  Mr. Green И друг надпис във вход: "Драги съседи! Не си хвърляйте строителните отпадъци под ореха и не замърсявайте входа с листовки! Просто е безобразие! Още повече, че не останаха деца във входа за ваше оправдание!!!!"

# 118
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
 hahaha hahaha Бельо за пред хора  Blush

# 119
  • София
  • Мнения: 15 466
Още помня един надпис от преди много години:
Магазина е затворен! - От долу беше надраскано допълнително:
Магазинерът също!

Общи условия

Активация на акаунт