Монтанска среща...

  • 9 196
  • 267
  •   1
Отговори
# 15
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Старата тема е заключена защото надвишава 15стр...според правилата всяка тема е до 15стр...снимките ви са твърде големи. Намалете ги.

Цитат
Темите надвишаващи 15 страници се заключват

Цитат
Максимално допустим размер на изображение, публикувано в мнение:
ширина - до 470 пиксела
височина - до 600 пиксела

# 16
  • Мнения: 1 858
Искам да подчертая, че пърия пост по темата не е моя заслуга. Петя го направи така шарен и весел.

# 17
  • Мнения: 1 858
Също така снимката на Светли в профила ми е дело на Петя Flutter. Петя благодаря  bouquet

# 18
men za6to me nqma gore v spisaka???????????? newsm78

# 19
  • Мнения: 3 314
 Rolling Eyes  и мен ме няма  newsm78

# 20
  • у дома
  • Мнения: 7 145
поред мен ви няма защото Петя по погреша е копирала спъсъка от по-предната тема...

# 21
  • у дома
  • Мнения: 7 145
Аne,опитвам се да ти пратя съобщение на лични за дървените играчки,но ми дава че си изчерпала лимита...Моля те,разчисти си кутията за да мога да ти пратя съобщение на лични...

# 22
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Първо се радвам че ви харесва.Второ оправих началото само не зная Дени на Небесна кога е родена и Небесна от Монтана ли да ви пиша или от София.Надявам се че ще ви допаднат промените.Наредих децата по рождениците им дати а не по възраст.И поради това че има мами с повече от 1 дете са в списъка по два пъти.Ако имате оплаквания се обръщайте към мен а не към maatete.Вие веднага разгадахте че аз съм оправила началото на темата.Ако съм пропуснала някои нека да казва.svetlaem не съм ги копирала по грешка.Ако някоя мама не може сама да си сложи снимка в подписа нека ми изпрати снимката и потребителското си име и паролата и аз ще я сложа.

Последна редакция: чт, 03 яну 2008, 22:54 от pеtia

# 23
  • у дома
  • Мнения: 7 145
Петя,Дени на Небесна е на 17 февруари 2005г-гр София пиши...Надявам се,че Мими не се сърди ,че се намесвам,,аз и по рано съм се чудела защо ги няма в списъка като пише често и си мислех щото тя не е от Монтана ,а мъжа й и затова...

# 24
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Благодаря svetlaem промених го.Вече списъка е готов.От списъка видях че има месеци в които нямаме рожденици.Няма ли да се включат и други мами да го допълним.А за момента месец януари е с най много рожденици.Е това е от мен за тази вечер.

# 25
  • Мнения: 1 881
Петя,Дени на Небесна е на 17 февруари 2005г-гр София пиши...Надявам се,че Мими не се сърди ,че се намесвам,,аз и по рано съм се чудела защо ги няма в списъка като пише често и си мислех щото тя не е от Монтана ,а мъжа й и затова...

Както винаги, newsm51 Светле, точна и изчерпателна

# 26
petia a tiq snimki za kade sa kadeto iska6 nqkoi mami da ti pratqt?kade e toq podpis?izvinete me ama sam si #Crazy

# 27
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
petia a tiq snimki za kade sa kadeto iska6 nqkoi  da ti pratqt?kade e toq podpis?izvinete me ama sam si #Crazy
Имах в предвид там където аз съм сложила на Криси снимка.

# 28
Е и аз да се включа...  Simple Smile
ЧНГ на всички
Мирна, спорна и щастлива!
Здраве и късмет да има във всеки дом!
Нека всичките снежинки покрай нас.
Бъдат поздрави за вас!

# 29
  • Mонтана
  • Мнения: 413
ama az kade sam:(((

Общи условия

Активация на акаунт