преносима кошара

  • 11 264
  • 117
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 079
Имаме и кошара и легло, кошарата е просто страхотна, върши ни незаменима работа при път и гостуване.  Peace
Съжалявам, че не му купихме по - рано (подарихме му я за 1 - вия рожден ден)...

# 16
  • Мнения: 2 677
Кошарата е страхотно решение, независимо дали ще пътувате или не.
Синът ми по цял ден си играе в нея. Напълно безопасна е, практична и удобна. Отделно има и креват, в който спи.

# 17
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
....

тази е за игра, не е за спане.

Доколкото разбрах авторката, не й трябва за спане, а точно за игра и да е спокойна, че дечко няма да изскочи.

# 18
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Кошарата е страхотно решение, независимо дали ще пътувате или не.
b]

Peace

# 19
Големият ми син е на 2г. и 4 м. и още спи в нея.За малкия бебок също купихме такава.

# 20
  • Мнения: 1 586
Ние имаме и дървена и платнена.Като новороден спеше на горното ниво на платнената,има и повивалниче и ми беше адски удобна.Сега вече спи в дървената а тази сме я занесли в Габрово за да спи в нея когато сме там на гости.Много е удобна,лесно се пренася ,има си специална чанта за нея но за игра никога не сме я ползвали.Чувала съм също ,че лесно се проебръщали когато бебето е по-голямо.Незнам дали е вярно!

# 21
  • София
  • Мнения: 672
Ние сме с преносима кошарка на Hauck. Още не си играе,а само спи в нея, но и за миг не съжалявам. Кошарата я местя из цялата стая, понякога до моето легло, а понякога до компщтъра (налага ми се да работя по 4-5 часа на ден от къщи) и така не се налага да ставам и да се разхождам  Peace

# 22
  • Враца
  • Мнения: 173
И ние сме с кошарка, и аз я оставям в нея да се забавлява сама. Ето така: http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=4514280
Мисля тази година като ходим на море да я вземем и нея Peace

# 23
  • София
  • Мнения: 6 011
Имам въпрос към майките,които са ползвали такава-практично ли е да купя.Няма да пътуваме кой знае къде,но не мога да оставя спокойно мъничето ми в леглото,той все се опитва да се изправя на решетката и много често се удря в дървените части на креватчето си.Палав е,не се спира и като успее почти да се изправи,се пуска без да се пази и резултата е силен кънтящ удар по главата най-често.До колкото знам,кошарите са по-дълбоки(стигат до вратлето на бебето)и са с платнени стени.Няма все там да го държа,но все пак сама го гледам и като трябва да свърша някоя работа без да го наблюдавам,става доста трудно.Друг вариант е да търся обиколник,но пак си остава страха ми да не се метне през решетката.Какво да направя?
Практично е, много. ние имаме такава преносима кошара, ползваме я когато ходим някъде с преспиване, не мога да оставя да спи детето някъде необезопасено.

Това, че си удря в дървените части на креватчето е временно - ще се научи да се пази и то много добре. Обиколника е решение, но аз нарочно не исках да слагам такъв - първо да се удря и да се научи да се пази и да пада на дупето си сам. Научи се и сега виждам, че се справя доста по - добре с паданията от други дечица. Grinning

Относно страха за премятане през решетката - и мен ме беше страх, леглото му не е от най - дълбоките. Затова махнахме чекмеджетата под леглото и свалихме подматрачната рамка доста надолу, мъжа ми проби нови дупки за да я захване. Дори сега, вече е доста висок, се подава само половината му глава от решетката и аз съм много спокойна като го оставям там.

# 24
  • Мнения: 506
И ние сме с такава все още и мога да кажа, че е едно от най-хубавите неща който съм взимала!! Wink
Лесно чистя, не може да си навира главата между решетките(защото няма такива) Mr. Green , а да не говорим за ходене някъде, прибирам я в сакчето и си я опъвам...ГОЛЯМ КЕФ Joy Joy и за мен и за малката  bouquet

# 25
  • Мнения: 864
И ние сме с такава кошара.Доволна съм.Креватче не сме купували.

# 26
  • Мнения: 3 695
И ние сме с такава и съм доволна, НО на 7 месеца тепърва да купуваш такава, при положение че има къде да спи... не ми се струва добра идея. Моят съвет е да пускаш детето да си пълзи по пода и да се развива, опознавайки света, а не ограничено в кошарата. Ако трябва да го оставиш за кратко само, използвай столчето за хранене - то си е обезопасено.  Peace

# 27
  • София
  • Мнения: 1 603
Според мен, кошарата е от полезните бебешки вещи.

# 28
  • Мнения: 351
Аз също съм решила да си купя кошара.Когато ходя на гости при майка ми ще я ползвам,пък и ние с мъжа ми сме планинарчета и още от тази година ще юрнем по балкана-така че ще ни трябва!Мисля че е голямо удобство! Peace

# 29
 Simple Smile Heart Eyes
Честита Нова Година на всички! Нека високосната 2008 да е успешна за всички! Бъдете здрави!

Ние също имаме такава кошара и сме безкрайно доволни! Когато имам работа я оставям там за малко и е в безопасност. Тя се забавлява, скача, рита и играе. Водихме я на море това лято и кошарата беше от голяма полза. Не е късно да купиш, ще я ползва още година-две и си струва за нейната безопасност и твоето спокойствие.
Да не говорим колко лесно се пренася и поддържа.
И естетически на мен ми допада повече от дървените!

 

Общи условия

Активация на акаунт