ВМ НВХ-Изядохме прасето, продължаваме с яйцето-28 част

  • 11 663
  • 365
  •   1
Отговори
# 330
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Айде бе - кога ще се виждаме  Heart Eyes
Хайде де Grinning
Хайде от днес почваме да мислим де ще го събираме отбора и кой ще води спора Laughing
Предлагам за другата петък някъде на топло, може вече и снега да се е стопил(ох,дано Praynig)
Отивам да закуся,хайде чао

# 331
  • Мнения: 1 488
Хех Роси  Party каланетика сутрин и вечер-по 20 минути е разделена,а после ... другата гимнастика като заспи малкия  Mr. Green
Един суши бар ми се върти в устата от миналата година мама му стара.
Аз съм ЗА!

# 332
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Съгласен с Тонимир съм за вслушването в телесата. Peace
Протеиновите дни с Дюкан са ми добре, благодарение на вкисващото кисело мляко.  Mr. Green
Иначе и тук да спомена спанакът в голямо количество, коремните преси за подобряване перисталтиката, водопиенето и гледам, течен парафин слага на салатата дюканките. В Гугъл го срещах като веце-средство.

# 333
  • Варна
  • Мнения: 5 193
три пилешки крила  в търбуха скочиха и с водата се налочиха
Много работа имам,а пък е голям бъркоч,отвсякъде листчета и листченца
Да живей счетоводителя Laughing
Хай до после

# 334
  • Мнения: 2 897
Вчера 2 блокчета черен шоколад и 1 черен бомбон, днес същото количество + 1 малка филия черен хляб + 1 средна ябълка.... Whistling
ЖалкУ..
Иначе съм си в процентите както си трябва.
Не се повлияха.

# 335
  • Мнения: 1 488
Ето ме и мен.
С пълен корем.
Казвайте сега как съм с калорийте,че не мога да ги сметна!
Закуска кисело4,5%+овеь2с.л.+2с.л. лен
Обяд 2 яйца+40гр.кашкавал+200гр.салата/домат+зехтин/
Вечеря:200гр.Руло от тел кайма,яйца,кашкавал гарнитура грах около 100гр.
Вода 3л.
Каланетика
Много ми се яде нещо сладко.Сега ще пия една вода надявам се да се премахне това чувство.А онова чувство в гърлото дето го имах вече изчезна за мое съжаление.Ади чакам коментар.Дени Мина  Heart Eyes

# 336
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Ох, сланини, ах, бамбини,
гризкат ми се три смокини,
ягоди, маслин, спанак,
га ще стана с тънък крак? ooooh!
Ей тъй, исках да са ожалвам, че малко съм несъстоятелен таз нощ, по причина разни семейни работи. Йх!

# 337
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Добр ден bowuu сякаш можеше да поспя още,но едно хубу слънце в спалнята нахлу и станах да му се порадвам
Да си споделя снощната сънувалня-сънувах Корасон, лежим един срещу друг на един син диван и си говорим-оня слаб, с един дебел пуловер облечен,ама с колан на кръста стегнат,че да не му падне фанелата,и му се беше накъдрила къдрата много,чак на афромен прилича,   и си споделями разни неща.

По едно време рече,че съм бил много надебелял и че съм щял да му счупя дивана
После ме покани най-учтиво да се преместя на един син мокет, че пода бил подсилен Laughing

Е как ти е возможно такъв нощен тормоз,аа аз си мислех,че съм по-лек тая сутрин
Още не съм се измерил, но стреснах са сякаш...Днес ще проба пак полуДюканстване,че лоша работа...няма да чупя на хората диваните па я  Laughing

# 338
  • Мнения: 504
Привет  Party Аз съм работна, с таз регистрация по туй пусто ДДС как се справихте бе момичета?  Close те толкова много неща ми искат аз мога цял камион с документи да им занеса  ooooh!

Още не съм разкарала водата от пастърмата, не ми харесва без мазнини щото голям проблем ВЦ'то. Не ми действат на мен триците  Close и затова ще слагам мазнини без кр.масло (понякога само  Whistling ) не дават да ям от него.
Закуска киви + 180 гр. цед.кис.мляко+7 гр. орехи( и орехи не дават ама ми се яде пък  Crossing Arms)
После пак толкова кис.мляко + орехи  - След толкова много угощения, търбуха ми не се задоволява с малки количества  храна  Embarassed

Свърши ми ленената семка, щели да носят вторник трябва да търся на други места.

# 339
  • Варна
  • Мнения: 5 193
о Рема, не ми се ще да чувам за това ДДС-в петък бях на полукриза, как се сдържах да не викна...-ама нали си обещах,че вече ставам нов човек-премерена приказка-слонско търпение, и изсумтях чак като се прибрах вкъщи.В понеделник обаче продължава истерията

Относно мазнините-може да се намалят,даже максимално да се ограничат и пак да върви режима-аз почти го карам така, с малки изключения.
Сега малко съвети-замени цеденото мляко с нормално-цеденото не действа на перисталтиката,даже мисля,че повече запича положението.Триците действат до едно време-и моето щастие беше 3 минутно  Confused Хубаво е че си включила кивито Simple Smile

Яж зеле или марули, въпреки че последните ми се сториха много нитратни-преди два дни ядох и горчаха Close
Вместо краве масло на варените яйца(ако закусваш така де)ги хапни със сирене или кашкавал-пак имат мазнини,ама не са като в маслото
Още нещо се сещам сега-качи си млечните в първата половина на деня, не яж следобед мляко или сирене.

И последно-аз ям много крилца и пил.парти бутчета-печи ги в плик, нямат нужда от допълнителна мазнина,щото си имат достатъчно
 
Peace  Пояснявам за новопридошли или четящи, това са съвети по изключение-т.е. това не е нашия режим, но в момента доста малини сме на намален прием на мазнини,за да обърнем логиката и тръгнат пак килата надолу

# 340
  • Мнения: 1 280
Ах какви съновални...ужас на ужасиите! И аз съм имала подобни сънища с килограмова насоченост,пот да те побие...Даааа...утре ще си лекувам дупето,неделя също.Никакви режими..на гладно и аз киви ще изям,по лека храна с бързоизходни способности..ама може ли бе...сега се връщам от работа ,2 дни ме боли д-то..ни да седна ,ни да легна,все си ме боли...много го закъсах този път. И сливи ще си купя..добре,4е тук не съм виждала конфитюр от рози,оня гадният..ама за целта вършеше много добра работа..виж,само рози - има..ама ако и рози по4на да ям,ей така, и да им плюя бодил4етата ...до там ще съм с приятели и семейство,направо ще избягат от мен.. #Crazy

# 341
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Ох Пинко, хем ми е смешно туй дето пишеш,хем ми е съчувствено Heart Eyes-и аз съм тъй, онзи ден се отчетох и днес е трети ден-йок Sad
Вземи нещо и се детоксицирай, пий хап или сироп, или свещичка и после почвай да се наливаш с водата
Абе малини, варена тиква също помага-въглехидна е,но то няма да ядем цялата цигулка пък я, на гладно едно-две парчета и после една чаша вода и стават чудеса Laughing
Сега се наливам с вода,щото изядох триците,ама никакви сигнали няма
Киселото мляко също може да доведе до констипейшън,тъй че чат-пат е хубаво да се спира Sunglasses

# 342
  • Мнения: 504
Тони мерси много  Hug Млякото ще го има до обяд сутрин си правих от палачинката на Дюканките 2с.л.трици+1яйце+1 с.л.кис.мляко+1 с.л. извара трябва да си сметна какви калории и колко въглен има в цялата работа с айрян ме засища до обяд. Ще си нося пак храна, щото инак омазвам положението. Вчера си правих пиле в плик хареса ми. Ама с бутчетата аз не с едно надали с две ще се заситя  Blush голяма ламя съм трябва да си намаля храната, но ми хареса като идея още довечера ще се направят  Peace

Пинки разбирам те, аз имах здравословен проблем не бях яла 12 дена нищо, после се почна с храната, не можеш да си представиш какво чудо беше на онова място на 15 тия ден  Sick. От тогава си го имам проблема с ВЦ'то  Cry

# 343
  • Мнения: 1 280
Ох,Тонче,този Дюки - голям либовник,не мога да сядам..и на мен ми е смешно,ама и болно....ха х ахааа...Да ти кажа,и аз смятам да направя някакъв комбинейшън межди нашата диета и Дюкан.Просто,ина4е не става...аз така ако я карам докато сваля килцата с тази проблемация,нерви няма да ми останат.Винаги съм имала много редовен стомах но сега..последната седмица ми е смърт..Както и да е,стига съм ви занимавала с отделителни проблеми.И другото гадно е...4е вси4ките панталон4ета дето си накупих ми стоят като чоропогащници...от ония стегнатите,дето те правят по-слаба,но не дай си Боже да ти се припишка-няма сваляне....ей така ми стоят!! Е,как да не ме е яд? Забелязала съм,че когато съм сменяла режим или диета с нешо друго,ако ще и на плодове да съм,пак имам този проблем..първо каачвам малко,спирам да посещавам кабинета,и докато организма ми разбере какво става,аз вече съм се отказала...и пак от начало... Embarassed

# 344
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Диван? Кабинет?
Заръчал съм ного великолепно дунапреново диване, не би трябвало да има счупване.
Но, да не губим ентусиазъм, нек получим коремен спазън,
метабол да хукне пръв, да диетуваме със стръв!
Кафепия и съм схванат цял, а има много работа у вкъщи. Га ще се свърши не знам, отчайващ съм.
Гре слънце, трябва да се отива на разходка, детето да нарамя кат магари и къщото си да изостави..
След 30 минути ще знам какво да правя, сега не знам вкъде  съм.
Закусвах яйца, все още ме сърби козината, чакам с нетърпение да поникнат перушините. Сетне ще трябват уроци по летеж.. то не е една беля!? ooooh! Що не ядох свинските крака?
И такива работи. Една тиква не отказвам. Другото седмица ще включим зеленчук, ще турим и една плодова тиква там тайно. Хохох. Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт