ВМ НВХ-Изядохме прасето, продължаваме с яйцето-28 част

  • 11 658
  • 365
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 504
Добър ден, от 8 часа щъкам насам натам, туй женската работа си е прескочи праг (броили се за някакъв спорт  Mr. Green ) чак сега пих сутрешно кафе.
Закуска :киви - 50 гр. после тричава палачинка + айран от 200гр. кис.мляко + 33 гр. суджук
преди малко 5 бадема
Обяда ще е пилешки бутчета със зеле
Вечеря пак същото

Днес ще мързелувам т.е филми ще се гледат!

# 361
  • Мнения: 758
Аз също реших да се включа в темичките за отслабване. Тези диети с месо са по моята част, защото както обичам да казвам "съм канибалка" и пържолата я обичам с гарнитура от дреболийки. Днес си давам последен ден на безразборно ядене, разпечатвам разрешено и не  и от утре обещавам да съм с лентичка за отслабване! Да ми се накарате яко ако я пропусна. Naughty Позрави!

# 362
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Мъх. Аз съм някакъв сминдух. Влажно и мъгляво навън, не смей си покаже носа, да не му са навлажни къдравта коса.
Търся протеини, но само с мазнини ги срещам и жалея тайно по ВМХ-то, малко съм раздвоен. С Дюкан има по-бързо резултатие, което спешно ми трябва за поне първите 10колограма. От утре съм гимнастик, но без рекламен трик. Ще почвам и да уча, в експеримента да сполуча. Хем тялото, хем мозъка ще тренирга, инак и аз от срам моя да умирга.
Ох, няма ли някой уред сам да тренира тялото, а главата да стои мирна някъде и нищо да не усеща? Учена глава, все пак, не тряба се напряга! Embarassed
Мисля, че съм мързелив. И нивгаш не съм имал спортна дисциплина и сега мърморя. Не му обръщай фниманийе, туй е неговто изпитанйе.

Имам пастърми свински, суджуци, лешници, кашу, домати, зеле, морков, кивита, ябълки... Сърби го хранопровода, много го сърби.   chef

# 363
  • Варна
  • Мнения: 5 193
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=257066.new#new

Заповедайте на барбекю в новото мазну темю

# 364
zdr! i az se parga na tozi ogan ve4e 13 dni oba4e dnes izpu6ih i kato zapukah filiite...........
samo 4e moqta be6e bez mle4ni i be6e ko6mar!
i utre 6te se otpusna i ot vtornik pak............
o zabravih da vi kaga i 4e pravih baklava i polovinata tava ve4e q nqma Embarassed

# 365
  • Варна
  • Мнения: 5 193
............dnes izpu6ih i kato zapukah filiite...........
............
o zabravih da vi kaga i 4e pravih baklava i polovinata tava ve4e q nqma Embarassed
Нормално е толкоз въглехидрат да не забележиш линка към новата тема
Ела там да те вкарваме в пътя
Баклава Close

Общи условия

Активация на акаунт