~::~ЧНГ2008~Сана саида фи лбейт араби ~Весела година в арабската ни къща~47~::~

  • 21 844
  • 306
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 725
Поздрави от неуредената ни държава момичета, едвам се добрах до работа...цяло изпитание си е да минеш през непочистените подлези на София с непотрошени крайници  Confused Добре дошли в България както се казва  Rolling Eyes За транспорта и пътищата познатата ежегодна картинка.

Пращайте топлинка да я избутаме тая гадна зима, че не се вирее направо.

Другарче, мерси за топлото кафенце да се стоплим малко  Wink

# 16
  • Мнения: 927
Хайде и аз да се разпиша от снежно Търново  cold 
Миличките, как сте стигнали до работа! Ужас направо!
И аз трябва да излизам за малко и не знам как ще стане.. а то трупа ли трупа.. #Crazy
Лек ден на всички!
После ще кача снимки на Тарик в костюмче на козле  Laughing

# 17
  • Мнения: 914
Добро утро снежни красавици

как си мечтая да ходя по преспите че и да няма на кого да готвя поне една седмица  hahaha

Пак отивам в кухнята  CrazyПри нас също е суп студ В стаята е вече 14 градуса но още я караме на елеци и терлици  Laughing
За отопление не смея да мечтая докато не оправим горните етажи и си сложим камина
Че то с тези газови печки  много е сухо по стаите а и къде си стоплил къде е студено По добре навсякъде студено  Joy
За първи път май ще затворя прозорчета в антрето че то е винаги денонощно отворено да не поддържаме цветята  Blush
А и в гапажа ни  винаги е отворено прозорчето  ама и него ще  позатворя май

хайде на всички приятен снежен ден и да се обличате добре  cold knit Nature Snowman

# 18
  • Мнения: 468
Здравейте момичета! Тук направо снегоходи ще ни трябват. cold  А как ми се иска малко така слънчице.

Честит имен ден Веси, на патерица.


Аз все така на патерици, ама какво да се прави.

Ние изкарахме добре, бяхме в един ресторант, яденето беше супер вкусно, тъкмо такова каквото го готвят в добрите ресторанти в Сирия. Детето се налудува с други дечица.
По телевизията гледахме в Сирия ресторантите пращяха по шевовете, явно пада голям купон.  Tada

Мерси за пожеланията на мама Фата моргана. Да е мирна и здрава.

Последна редакция: ср, 02 яну 2008, 11:58 от amal

# 19
  • Мнения: 800
Амалче, здрастииии. Казваш хората празнуват здраво Simple Smile и ние гледахме по кюрдската тв  в Северен Ирак големи празненства, големи чудеса
добри новини-шефката ме пусна да си ходя, като  ме чу как кашлям, само дано дойде на време маршрутката Wink
Веси, на патерици честито ти име! Embarassed
Деска, къде се губиш. Видях снимките в парка на госпожиците и малката пеперудка:)

# 20
  • Мнения: 914
Амал  Hug
дЕСИ    къде изчезна Татко ви пристигна ли навреме в родината  newsm78
Кате  доскорошно оздравяване  Praynigалла ишфик

# 21
  • Мнения: 468
СвеарHug Hug Я ела при нас да поринеш малко сняг, ще ти се охлади ентусиазма. Mr. Green

Вярно, Десито къде е? Щеше да ми пише....Тя от извора така да се каже да ни разкаже как е била Новата година в Сирия.   bouquet

Кате
, здрасти. Кофти си се разболяла. Ама то не пита. Казаха, че се задава грипна епидемия. Писна ми всяка зимаааааааа откакто работя да влача вируси в къщи.  Close
За Ирак не съм гледала, ми нека да празнуват хората, то само това май им остана там.

# 22
  • Мнения: 720
честита нова година !

в4ера бяхме в арабски ресторант в централен лондон/арабската част/...много храна,много вкусно и много скъпо. Simple Smile

до после че още сме заети... Peace

# 23
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
 Da ни е честита новата година !http://ecards.myfuncards.com/myfuncards/Holidays/NewYear/11956/M … 10_NewYears.jhtml(малко просташко на моменти Joy )Много здраве и сбъднати мечти!
Много  Hug на всички дечица!
Весе, забравих те душо   bouquet Много здраве и любов ! целувки на мечтателя!

аз от 1 седмица съм  smile3511 smile3507 smile3514 първо Зайед се разболя, после майка и накрая Нур. Сега само кашляне се чува у нас и не излизаме от болниците. за майка се съмняваха за пневмония. слава Богу не е, но и откриха проблем на сърцето и ще правим изследвания
 Praynig да не е нещо лошо.
На Нур й изби първото зъбче  Heart Eyes Heart Eyes но знаете какви са криваци Laughing
Дано не ни върви така цялата година  hahaha
ще полегна докато спят, че после трябва да карам Зайед на контролен.
лека ви пожелавам за сега Hug



# 24
  • Мнения: 145
Привет, момичета!
Пиша ви от Северния полюс! И аз в един глас с останалите ще кажа, че сме зарити от сняг и студ. Не е спирало да вали от вчера по същото време и снегът е вече над 20 см., което за Южна България си е много. Красиво е, наистина! Даже много, но само да гледаш от прозореца. И на мен като на Вили ми се наложи да правя рано-рано упражнения с лопата, за да си изрина пътечка. И понеже не спира да вали го правих това няколко пъти. Най-щастливо обаче е кучето ми, което не спира да вършее и да се завира в снега като лудо. Опитах се да му направя няколко снимки, но е като торпедо. Все пак съм качила в албумчето и може да видите каква бяла приказка е при нас!

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=188778&photo=17

Приятен остатък от деня ви пожелавам на всички!

# 25
  • Мнения: 914
И ние видяхме каква е красота Благодаря ти Другарче   bouquet  bouquet  bouquet

На децата много им хареса а пък малкия си мислеше че гледа от самолета надолу hahahaи затова всичко е бяло  Joy #Crazy

Хайде да после сладурани Да направите снежни човеци и да ги снимате  Nature Snowman  madnoel Nature Snowman
Мария дано не е сериозно  това с майка ти и да оздравява
Честито първо зъбче  Hug

# 26
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
За нищо , моля , пак заповядайте . Лошото е , че засилва и може и бели да направи - жици да скъса , ток да спре - няма да се изненадам .
Ако изчезна за дълго да знаете , че геройски сме потънали в снега Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Преди час и нещо чистих и вече почти не личи - при нас минава 30 см. , а с навяванията и повече .
Чакам шефи да се прибере от работа след 2 ч. - как ще влезе в улицата с колата като не са минавали да разчистват - не знам . Все няма оправия в такива моменти .
Аз пренасям дърва - докато е светло , че не се знае ... аиде до , за сега , пък дано имаме късмет и не спрат тока !

# 27
  • Мнения: 152
Ето ме и мен.Аз поисках да ни пратят слънце,то пък взе,че се развали времето.
Пак голям студ се задава  #Crazy
Миме,честито ви първо зъбче   bouquet.Дано другите да излизат без проблем  Praynig
И дано това с майкати не е сериозно  Praynig

# 28
  • Мнения: 333
Здравейте и от снежна Варна  cold Скоро и ние ще потънем в сняг. Голяма вихрушка е навън. Много сняг много нещо.  Rolling Eyes Днес след обяд излязох за час на кафе до кварталното барче и едвам се прибрах...добре, че имах голям шал с който се наметнах и скрих лицето и станах типична арабка...само дето не сред пустинята, сред снежната буря. Буквално ми замръзнаха ръцете...не можах да си отворя чантата пред входната врата за да си изкарам ключовете и едвам звъннах на вратата.  За пръв път виждам такова чудо. cold
Завиждам ви мами, които сте в топлите страни.

# 29
  • Мнения: 333
И ние видяхме каква е красота Благодаря ти Другарче   bouquet  bouquet  bouquet

На децата много им хареса а пък малкия си мислеше че гледа от самолета надолу hahahaи затова всичко е бяло  Joy #Crazy

Хайде да после сладурани Да направите снежни човеци и да ги снимате  Nature Snowman  madnoel Nature Snowman
Мария дано не е сериозно  това с майка ти и да оздравява
Честито първо зъбче  Hug

Ето един снежен човек, който бе направен от натрупан на прозореца на кухнята ни снежен материал...но за съжаление вече снежният човек е в течно състояние.. Laughing
http://prikachi.com/files/72751n.jpg
http://prikachi.com/files/72742v.jpg
Произведението е на сестра ми... Laughing

Последна редакция: ср, 02 яну 2008, 19:40 от desert princess

Общи условия

Активация на акаунт