Кое ви беше любимото новогодишно ястие?

  • 3 366
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 423

И на нас ни е любимо ястие!

# 16
  • Мнения: 1 756
КАПАМАТА  стана страхотна и мъжете само се су4еха около фурната , много я харесаха и аз съм доволна  bouquet

# 17
  • Мнения: 2 241
У нас салатите и предястията "нахраниха" всички, до полунощ дори не бяхме сервирали основните ястия и съответно останаха, още си ги дояждаме.

# 18
  • Мнения: 779
 салатата от 4ервени 4ушки и пържолите,... Simple Smile

# 19
  • Мнения: 1 802
Салатите. Най вече Снежанката - беше станала разкошна  Laughing

# 20
  • Мнения: 407
Цитат
Салатите. Най вече Снежанката - беше станала разкошна 


 thumbsup И при нас Снежанката се получи много добре, за пръв път експериментирах и с орехи вътре, досега не бях слагала..ммммм,истинска вкусотия!!

# 21
  • Мнения: 4 380
Май се двоумя...но понеже съм си сладкоежко....

Тирамису:



Ябълково-маково руло:

# 22
  • Мнения: 5 001
При нас всичко беше вкусно и се чудехме от кое по-напред да хапнем...Имахме туршийки,руска салата,Снежанка,кьопоолу с чесънче,бобена салатка(всики салатки бяха домашно приготвени,а не купени),Пържолки под капак,баница,баклава...Абе....голямо ядене падна...

# 23
# 24
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
уууу, облузах си пръстите с печено кисело зеле с пилешко месо, умирам за кисело зеле  Crazy

# 25
  • София
  • Мнения: 478
у нас фондюто изчезна за отрицателно време Laughing

# 26
  • Мнения: 3 034
най-много точки получиха питката и баклавата, хората не бяха виждали такива домашни произведения  hahaha иначе всичко опустошиха, само малко снежанка остана от една огромна купа  #Crazy

# 27
  • Мнения: 2 241
Както вече се оплаках, останаха ми основните ястия и в крайна сметка тази вечер най-после ги доядохме  ooooh!

А на мен най-любимото от всичко ми беше това:





Xenia, точно така обичам и аз тирамису - с максимум крем и минимум бишкоти. Peace 

Последна редакция: пт, 04 яну 2008, 01:54 от Котка

# 28
  • Мнения: 27 524
Кьопоолуто  Laughing

# 29
  • London, baby
  • Мнения: 800
Едни лозови сърмички, много вкусни бяха купешки.

п.с. xenia, можеш ли да споделиш рецептата от това тирамису???много апетитно изглежда  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт