Re: AVON само за представители - КАМПАНИЯ 01 -Тема 22

  • 27 420
  • 665
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 828
Честита Нова Година!

Нека не броиме дните,
много да са ни парите,
нека да живеем лудо,
нека всеки ден е чудо!
Нека зло под камък спи
и по вода да ни върви!
Честита Нова година!

Честито на именичката и на бъдещата мама!

# 16
  • Мнения: 2 180
Здравейте и за много години! Здраве и късмет през 2008 г.
Липсвах по празниците доста и не съм писала. Сега обаче имам писъмце от координаторката си, която пише, че ще получа подарък лосион за тяло Планет Спа с пускането на поръчката си. Не схващам да е имало някаква мотивационна програма... newsm78 но щом е подарък  Mr. Green няма да се дърпам я!
Лека вечер на всички!

# 17
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Честита Нова Година момичета! Желая ви много здраве и късмет!
Стели, прекрасна новина Heart Eyes! Желая ти лека и безпроблемна бременност и една малка сладка принцеса Hug!!!

# 18
  • гр.София
  • Мнения: 233
Това този бележник, който получихме при една мотивационна програма ли е?

НОВ ЛОГО ПРОДУКТ от К01/2008
Календар бележник, с размери 20,8 х 30,8 см.
Цена 4,80 лв.



Някой знае ли под какъв код се поръча бележника?

# 19
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
http://i18.photobucket.com/albums/b103/BioPuritas/Baileys.jpg
Едва успях да се вместя в рамките на деня и да ви изпратя почерпката. Наздраве за всички, които все още са на линия!

Последна редакция: нд, 06 яну 2008, 08:44 от Tatti

# 20
  • Мнения: 990
Благодаря момичета, дано да една малка ейвънка Wink  Mr. Green

Аз пускам поръчка чааак на 9-ти, така че дотогова ще чета вас, за да се ориентирам, за сега нито клиентите съм си търсила, нито сериозно съм се захванала с каталога  Embarassed

# 21
  • Мнения: 35 968
Честита нова 2008!
Честито и на Стели_Мели   bouquet

# 22
  • Мнения: 1 884
Започвах да си правя поръчката по нета - след това реших да я изтрия. На справката за направени поръчки - не излиза такава, но когато цъкнах на направете поръчка, отдолу ми изписва че имам неизпратена поръчка за определена сума. Въпроса ми е, въпреки че я изтрих уж, като реша да си направя новата поръчка с добавените продукти, дали няма да се дублират.  Shocked

# 23
  • Мнения: 1 884
Такаа, явно опцията изтрии поръчката не важи.
Как да си зобавя сега продуктите - искам да си поръчам каталози.

# 24
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Здравейте, момичета! Кажете, мога ли да поръчам две маски за коса с маслина за 12.90 или продуктите трябва да са различни?

# 25
  • Мнения: 994
Такаа, явно опцията изтрии поръчката не важи.
Как да си зобавя сега продуктите - искам да си поръчам каталози.
Ако изпащаш редовна поръчка има опция добавка( на  страницата на направи поръчка).Ако искаш наистина да я изтриеш трябва на да пише наистина ,че е изтрита, защото има голяма вероятност да се дублират поръчките.Някой тук беше казал,че опцията добавка важи и за Експресните поръчки, стига да не е фактурирана  Peace

# 26
  • Мнения: 994
Здравейте, момичета! Кажете, мога ли да поръчам две маски за коса с маслина за 12.90 или продуктите трябва да са различни?
Не пише, че трябва да са различни, според мен може  Peace

# 27
  • София
  • Мнения: 2 901
Може би малко късно и сигурно вече сте го обсъждали, но дали стана ясно ние като представители можем ли да пращаме смс-и с кодовете на скреч картите?

Имам няколко и да знам да диря ли телефон през който да си ги пусна или може и през моя.

# 28
  • Мнения: 35 968
можете Simple Smile

# 29
  • София
  • Мнения: 5 828
Аз си ги пуснах през моя.

Общи условия

Активация на акаунт