Отговори
# 45
  • Мнения: 2 381
Честит Рожден Ден на Петър!

Да расте здрав и засмян!



DIVA_ORHIDEQ, честит Празник на съпружето ти!
Много разбирателство и щастие в семеен план Ви пожелавам и оттук-нататък-на всеки празник да сте заедно! Hug


petenceto, кандидатстването чрез Интернет не важи за Варна.


# 46
  • София
  • Мнения: 1 156
Орхидейке, пак не четеш - предложих 2 или 3.02.
Броя, за сега 5 са изявили желание.
Разбира се, пак може на някой да не му се 'падне' датата (в последствие да пътува, да има по-важни причини, не дай си Боже болни, и т.н.), в крайна сметка избираме компромисен вариант и болшинството ще има решение (както беше миналата година).

# 47
  • Мнения: 4 560
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ПЕТЪР!!   bouquet

Лилия, много лошо за баща ти, дано се оправя бързо!  Hug
И на мен днес ми е тегаво и притеснено - свако ми и братовчед ми втори ден пътуват за Силистра - единия от София, другия от планината, в момента братовчед ми е на Русе, слава Богу - приютен при приятел, а свако ми стигнал до едно село м/у Русе и Тутракан, не могат да продължат нататък, събрали са се доста коли и 2 автобуса в един мотел и седят там на топло. Обстановката е ужасна, в Силситра духа много силен вятър, вали сняг, така е чак до Русе... Sad Много ми е притеснено как ще успеят да се приберат, баба ми и тя е на нокти, а е жена на 81 год., само притеснения й трябват. Добре че поне леля ми остана в София и че сестра ми пътува благополучно на 01.01. от Бургас за София. Леле, лудница, зимата пак ни изненада! ooooh! Стсиакйте палци да ми се прибере фамилията днес у дома, че ми е много нервно.
А наши приятели тръгнаха вчера в 11 сутринта от Бургас за София,  към 8 вечерта бяха на Чирпан  ooooh!, сигурно са стигнали посред нощите! И за тях се притеснявам и въобще днес хич не съм на кеф. Sad

Вили, как е при вас положението? Али как прие новото място?
Деси, как са малките кукли?

Хайде аз отивам да чистя, че със Стефан у дома е просто непрекъсната кочина! Crazy

# 48
  • Мнения: 2 553
Честит рожден ден на Петър! Да расте много здрав и щастлив и много да радва мама и тати!
newsm59

Орхидейка, честит рожден ден и на мъжа ти! Много здраве и любов!

Момичета, Али се представи чудесно като за първи ден.Още със ставането обясняваше как ще гушка децата и шще играе.Като отидохме там и видя пързалката направо се прехласна и там си остана да си играе.Изобщо не разбра, че нас с татко й ни изгониха  Joy Чак към 11 ч. казала "мама" и това е - нито е плакала, нито се е сърдила, играла си е, говорила е със сестрата, пишкала е в гърнето и изобщо суууупеееер! Накрая като отидохме в 12 да я вземем не искаше да тръгва  Joy Утре пак иска да ходи на ясла  Mr. Green Еййй, успокоих се малко! Браво на моето детенце!  Mr. Green

# 49
  • Мнения: 690
Еййй, успокоих се малко! Браво на моето детенце!  Mr. Green

И от мен браво на твоето детенце  Peace

Орхидейке, тоя път ще нагласим купна да не е баш на вашия ден  Mr. Green

Анту, всички ще се приберат "save and sound" както се казва  Hug

# 50
  • Мнения: 2 126
Привет и от мен!
Вили,браво на Али ама тя нали си е игриво дете на мама купонджийка и е много общителна явно и и е харесало сред дечица.Аз малко съм попропуснала в четенето преди,ти на работа ли тръгваш?Ама какво ли питам то децата стават на 2 години и да неискаме ще тръгваме Grinning
Ани,дано всички твои хора се приберат по живо по здраво у дома,че направо като гледам новините ми става зле.
Ние иначе сме все така кашлящи,беба ми къса душицата и е с едни зачервени очета направо ми се плаче.Но въпреки всичко ми се смейка душицата,не пропуска момента да се усмихне и издаде някой звук.Скоро ще загука,на няколко пъти я чувам вече де Laughing Вяра взе май по силно да кашля и от днес и сополи прибави ooooh! Въпреки това не спира да беснее и танцува.Снощи падна от спалнята и така се фрасна в чекмеджето на креватчето и аз цяла сутрин си мисля че се е посинила с някой пастел или химикал по узата,преди малко се загледах тя със синина милата,сбр думи нямам.Борбата за даването на сиропа е безмислостно жестока,лъжем се подкупваме,и вчера имаме сума ти сменени тоалета покрай този черен сироп Close

Весел Рожден Ден на празнуващите днес!

# 51
  • Мнения: 2 381
Много ми е мъчно като чета за болни дечица SadДес, много  Hug на Вяра и Хриси!Бързо да преборят кашлицата Praynig
Знам, че моментът не е подходящ, имаш си достатъчно грижи, но ще те попитам нещо.Когато имаш възможност ми отговори, може и на лични, ако искаш.
Преди време беше споменала за някакви пъпчици по дупето на Вяра.От известно време Поли има ситни такива, преди имаше 1-2 по-големи, но вече са много, по двете бузки на дупата и са ситни.Мисля, че откакто ползва по-интензивно гърне оттогава се появиха.Няколко пъти ги показвах на докторката.Предписа Имазол паста.Ефект-никакъв.Ти какво ползва за Вяра?
Ако някой има мнение, ще се радвам да сподели!

Vili4ka, браво на Али!Все така ентусиазирана да посещава яслата!

# 52
  • Мнения: 2 126
Дейзи,нашите бяха едни такива големи червени като лишеи и много я сърбяха.Когато ги показах на педито бяха пред завяхване и тя ме попита дали с били мокри самоте пъпки дали са мокрещи,казах и че не са и тя предписа Бетадерм.КАза че мжое да били алергична реакция,но от какво бог знае Thinking Аз тогава ги мазах 2-3 пъти с това и не са се появявали от тогава,незнам дали това помогна и дали изобщо бяха от гърнето... newsm78 Успех на вас дано минат бързо.Аз също я мазах и с Пиоктанин,от него завяхваха и след врема пак излизаха.

# 53
  • Мнения: 4 560
Деси, щом лудува Вяра, значи е на оздравяване!  Hug А за Хриси и на мен ми става мъчно, като пишеш така Sad, дано бързо да се оправи мъничето, че си предстваям какво й е на нея, и още повече - на тебе!  Praynig
ВилиParty  Party  Party браво на Алинка бе! То ти май по-тежко го изживяваш! Wink Много се радвам, че й харесва на яслата и че си играе, аз като си спомня Стефан как врещеше в началото... ooooh! Хайде, честито ви ходене на ясла и да разказваш щуротии! Laughing
Дейзи, дано минат бързо тия пъпчици на Поли и да не е някаква алергия!  Praynig

# 54
  • Мнения: 2 381
Дес, благодаря!Разбирам, че при Вяра са били от друго естество.Планувах днес да отидем при докторката, но в това време ooooh!
Анту, за алергия не се бях замисляла.Пъпките признак за такава ли са? SadПо-скоро се чудя да не би в урината да има някаква бактерия.А според докторката ни вероятно са от зъбоникненето Rolling EyesНезнам възожно ли е.Каза така:"Като изникнат всички зъби и ако пак има пъпки, ще предприемем нещо."Но няма да оставя нещата така Naughty.Само да успеем да се придвижим до кабинета й утре, ще настоявам да обърне внимание.Ако последният зъб изникне на 3 години, тогава какво...цяла година с тези гадинки ли ще бъде детето ми.
Дано твоите хора се приберат благополучно по домовете PraynigПредполагам как се чувстваш.Вчера стоях "на тръни", докато мъжът ми си дойде.

# 55
  • Мнения: 2 126
Дейзи,пробвай с някакво противоподсичащо кремче,ако има ефект по -добре и с пиоктанин я намажи то е антибактериално Peace

# 56
  • Мнения: 2 381
Дес, с Бочко мажа.При следваща подмяна на памперса са позавехнали пъпките.Но после пак се възобновяват Rolling EyesЩе пробвам с Пиоктанина.По колко пъти дневно мога да третирам пъпките с него?

# 57
  • Мнения: 2 126
Ми примерно сутрин и вечер.То стои лилаво и дупето ще е лилаво дълго,но дрехите се перат не се бой.Да ти кажа също,според мен фуксина май беше по добър.Те са сходни двете,но май ми се стори че той е по добър и по хубав на цвят Joy

# 58
  • Мнения: 2 553
За зачервено дупе и аз съм ползвала пиоктанин, когато Али беше бебе - много помагаше  Peace А иначе тук в нашата аптека приготвят едно мехлемче, което страшно помага, но за съжаление незнам какво съдържа Sad

Деска, хайде оздравявайте вече  Praynig Hug

# 59
  • София
  • Мнения: 1 156
Дес, много лошо за болестите! Ако трябва и вие ще пиете сиропа, само да й мине. А на Хриси с какво я лекуваш?
Daisy, и Вики е имала малки пъпчици, не съм ходила на специалист - педиатърката като ги видя и каза, че са на гъбична основа. Мазах я няколко вечери с Клотримазол по нейно предписание (било съвсем безобидно) и минаха. Спомням си и Пеперудка тяка беше лекувала Симона успешно. А тези кремове дето ги правят за подсичане имат цинк (както и Бочкото примерно), в зависимост могат да имат и калций. Но наистина трябва да го види и доктор. Не се притеснявай, лесно ще го оправите  Peace
Вили, браво на Али! Много се радвам така като са доволни децата, а родителите им пада камък от сърцето.

Общи условия

Активация на акаунт