Отговори
# 30
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Честит Втори  Рожден Ден на Калоян!!!
Честито и на  Силвия, Кристиян и Александър
Здрави , щастливи , умни и неуморими!!!

Петенцето , честит празник!!!


karmen{} , добре дошла и от мен!!!  bouquet Разкажи повече за вас Hug!!!

# 31
  • Мнения: 4 551
ПЕТЕНЦЕ, ДА ТИ Е ЖИВ И ЗДРАВ РОЖДЕНИКА! ПОЖЕЛАВАМ МУ ЗДРАВЕ И щУРИ ИГРИ! ВЕСЕЛ ПРАЗНИК!
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН И НА ОСТАНАЛИТЕ ЯНУАРЧЕТА!



Деси, много ми е мъчно за сладурките!  Sad Дано да се оправят бързо и повече да не боледуват, милите!  Praynig
Роси, вие как сте? Как е Боянка?
Илиндичка, страхотни снимки! Сами е много сладък, а вие май наистина чудесно сте се забавлявали! Wink
Вили, стискам палци утре да мине по вода!  Hug До обяд ли ще остане Али?
Дейзи, Бистре, успех с яслите! Дано ви приемат от раз! (Боже как звучи, като че ли кандидатствате за университета! Crazy  Mr. Green)
Добре дошли на Кармен и Пламен! Дано ви е забавно с нас!  Grinning

# 32
  • Мнения: 2 381
Дейзи, Бистре, успех с яслите! Дано ви приемат от раз! (Боже как звучи, като че ли кандидатствате за университета! Crazy  Mr. Green)
Благодаря, Анту!
Незнам за университет ли кандидатстваме, за какво ли, но чувам, че някои ще се наредят пред ОДЗ-тата от петък вечерта.Т.е. от 4.01., а молбите се подават на 7.01., понеделник Crazy #Crazy

# 33
  • Мнения: 3 886

Мимито & Светла не сме казали, че не могат да се редуват, а не трябва да се дават повече от 3 пъти в денонощие.

Да , така е ... А когато е над 39 гр. - тогава давам Хексалгин

Това е подобно на аналгин и е много добро аз го ползвам и предпочитам пред НУРОФЕНА

# 34
  • Мнения: 3 886
Дейзи, Бистре, успех с яслите! Дано ви приемат от раз! (Боже как звучи, като че ли кандидатствате за университета! Crazy  Mr. Green)
Благодаря, Анту!
Незнам за университет ли кандидатстваме, за какво ли, но чувам, че някои ще се наредят пред ОДЗ-тата от петък вечерта.Т.е. от 4.01., а молбите се подават на 7.01., понеделник Crazy #Crazy
Добре че нямаме с Ди проблеми няма да чакаме и септември я приемат с предимство Mr. Green Mr. Green PartyНо за КРИС ще има яко чакане за училище Sick Sick #Crazy #Crazy #2gunfire #2gunfire #2gunfire #Cussing outИ с 2 те деца таз година ми е SickЕдно на даскало др на детска

# 35
  • Мнения: 2 553
Мале, Орхидейка, и твоята не е лесна Sad

Бистре, Дейзи, успех и от мен!  Hug

Анту, до обяд ще бъде за сега  Simple Smile

Благодаря ви, момичета, за подкрепата  Hug Hug Hug

Илиндичка, много хубави снимки  Grinning

# 36
  • Мнения: 2 381
Vili4ka, благодаря ти и на теб!
Успех утре!Ако има музика в яслата, със сигурност Али ще се адаптира бързо GrinningМного ти е талантлива!Щом сиртаки от сега умее Peace

Neda, разбрах, че Ками също е много танцувален.Да знаеш, че снахичката ти само се клатушка като пате hahaha

# 37
  • Мнения: 2 126
Дес,да не те отчайвам ние също пихме този АБ в началото на октомври за зачервено гърло,но много ми го плюеше Анджела.С тристо зора и кандърми,със стискане на устата пихме 5 дни,но бързо се оправихме
Аааа набутах и го със спринцовката дето е вътре мерителната.Направи физиономия но го глътна.Незнам утре как ще е...Добре че е само 3 дни,а ми е чудно как вие сте го пили 5 като и на листовката пише 3.Педито ни каза,че после имал 4 дни още на действие в организма.Окуражиха ме думите ти че бързо сте се оправили поне Hug

# 38
  • Мнения: 196
Честита 2008!Много здраве и сполуки на вас и на всички около вас!

Ние щяхме да празнуваме в провинцията,но впоследствие нещата се промениха и бяхме вкъщи с 1 приятелско сем.Добре изкарахме като изключим това,че баща ми влезе в болница с плевмония и там получил лек инсулт(силно се моля да се оправи),но да не започвам с негативна информация(извинете ме но не можах да не споделя с вас).

Честит рожден ден,Калоянчо!

Честито и на останалите ни днешни рожденници.

Виличка,стискам и аз палци,че и нас ни чака това.

За купона и аз съм за.

Всички болни да оздравяват бързо.
Бети и тя кихаше здраво един ден и се беше вкиснала,но и дадох Осцилококциум и всичко отшумя.

# 39
  • Мнения: 3 886
За купона и аз съм за.

само да не се панде като миналата година  Crossing Arms Thinking Naughty

# 40
  • Мнения: 3 886
Днес мъжото и ма рожден ден искам да ви почерпя ,че и отй спада към ЯНУАРСКИЯ НИ отбор hahaha hahaha hahaha






ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН И НА   Калоян - на petenceto -
Кристиан  на -Зарче -
Александър на  MamaChrisi -
 Силвия - на xxubavka -



Петър - на mamavassi

 

# 41
  • Мнения: 720
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА :



                                     

честит рожден ден и на мъжо - който спада към януарското отборче -
мъжото на ДИВАТА ОРХИДЕЙКА

Последна редакция: чт, 03 яну 2008, 10:51 от Мимито & Светла

# 42
  • Мнения: 690
Здравейте момичета!

Благодаря ви за хубавите пожелания за синчето ми и за отделеното ни внимание   bouquet Heart Eyes

Ние снощи почти не празнувахме, защото ни дойдоха много празниците, пък и нали е работен ден  Crazy Дойдоха сестра ми и гаджето и и Коко духа двайсетина пъти свещичката върху торта от картофено пюре  Laughing Иначе черпи и в градинката и децата му казали "Честит рожден ден". Почивните дни смятам да му направя парти с дечицата.

DIVA_ORHIDEQ, да ти е жив и здрав мъжа и мнооого да те слуша!!!

liliq, стискам палци баща ти бързо да се възстанови  Hug

Илиндичка, снимките наистина са страхотни. Чудя се обаче как смогвате с бензина при толкова превозни средства у вас  hahaha

Виличка, стискам палци на Али днес да и е харесало  Praynig :hug

На всички кандидатстващи в ясленските университети - успех! (При вас не се ли кандидатства по Интернет?  newsm78)

На всички болнички - бързо да се оправят  Praynig

За купона и аз съм за.

само да не се панде като миналата година  Crossing Arms Thinking Naughty

И аз съм за купона.
А как се паднал миналата година? Аз ходих, но не пишех често и съм изпуснала нишката.

# 43
  • Мнения: 690
Честит празник днес на Петър на mamavassi! Много здраве и щастливи игри.   bdbaloni moresmile

# 44
  • Мнения: 3 886
[
За купона и аз съм за.

само да не се панде като миналата година  Crossing Arms Thinking Naughty

И аз съм за купона.
А как се паднал миналата година? Аз ходих, но не пишех често и съм изпуснала нишката.
Падна се на 28.02 баш на рождения ни ден

Общи условия

Активация на акаунт