Отговори
# 15
Здравейте,може ли да се запиша при вас?Моя син се казва Пламен и на 16 януари ще навърши две годинки.Виждам,че добре се познавате вече,а аз чак сега ви открих Simple Smile

# 16
  • ... някъде преди лудницата ... до църквата!
  • Мнения: 1 136
karmen{} - добре дошла!

Момичета Честита Нова Година!
Желая на всички мнооооого здраве, късмет, успехи и безкрайно щастие! Нека новата 2008 с всичките си 366 дни донесе на всички ни, много сбъднати мечти, а на малките ни палавници - незабравими детски дни!
Целувам ви всички!

Бързо оздравяване на всички! Ние също отново не сме добре, но за сега няма да се оплаквам, за да не тръгвам в новата година с постинг с лошо настроение!

Новата година я изкарахме в къщи с кумовете и тяхната красавица! Децата си поиграха царски и в 1ч бяха  по креватите, а на нас оставиха поне малко време да седнeм на масата! Беше много приятно!

Лека нощ но всички и спорен първи работен ден на всички работещи!

# 17
  • Мнения: 690
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА НА ВСИЧКИ!!!! НЕКА ТЯ ВИ ДОНЕСЕ МВСИЧКО, КОЕТО НЕ СЕ КУПУВА С ПАРИ - ЗДРАВЕ, ЛЮБОВ, МЪДРОСТ, ИСТИНА И ПАРИ ЗА ВСИЧКО ОСТАНАЛО!!!

ЧЕСТИТ ИМЕН И РОЖДЕН ДЕН НА ПРАЗНУВАЩИТЕ ВЧЕРА! МНОГО ЗДРАВЕ И ЩАСТИЕ!

За купона
- вкъщи беше цирк - четири деца на почти еднаква възраст  ooooh! Изкарахме си много добре, децата си играха, имаше само две ухапвания, един бой и доста потрошени играчки, но все пак е постижение, че дори не ходихме до Пирогов (както се майтапи мъжа ми)  Joy Гостите си тръгнаха към 01.30 и ние към 2.00 едвам сложихме Коко да спи   hahaha В нас беше сякаш е минало стадо бизони, но бързо пооправихме, допихме виното и към 3 и нещо легнахме и ние  Tired На Калоян страшно му хареса шампанското и като награби чашата, не можем да му я вземем, та като си глътна няколко пъти и на 01.01 до 12.30 не може да стане  Crazy

Дес, и Калоян не искаше да пие Мултисаностола, но го излъгахме, че това е сиропа на мишката от рекламата и сега му е любим  Mr. Green

Бързо оздравяване на болничките и лек работен ден!

Днес синчето ми е рожденник и затова ще почерпя - скромно, но от сърце
 Coffee smile3510 Wine Glass cook

Така и не се научих да вмъквам картинки  Embarassed

# 18
  • Мнения: 2 553
Честит Рожден Ден на Силвия, Калоян, Кристиян и Александър!


Да растат умни, щастливи и много здрави!

# 19
  • Варна
  • Мнения: 2 378
За новогодишната нощ -  ние с мъжът ми събрахме бабите и дядовците да празнуват с децата вкъщи, а ние отидохме на гости на приятели с преспиване и сутришно кафе. Те дивяли, щуряли, но в 22.30 и двамата били по креватите. newsm78 Изморени явно. Та се върнахме вчера около 10, изпратихме кой откъдето е и днес е стандартен ден. Мъжът ми е на работа, аз с децата, но ми е добре. Обичам празниците, но делниците повече. Mr. Green

За боледуванията -  и моите юнаци бяха болни, на смени. Първо баткото, но нямаше Т. Само зверска кашлица. Педито назначи локален антибиотик за впръскване в гърлото и вече е ок. Витамини и сироп за кашлица. Малкият започна само с невероятно обилна хрема. Направо ранички станаха на нослето му от бърсане. Вдигна и Т за малко... Вече е ок почти и той. Мен се опитва да ме сгащи гърлото, но няма да се дам. Twisted Evil Да свършва тази зима, никак не я обичам.

За яслите -  на 7-ми отивам дежурна пред градината (ОДЗ е). Стискайте палци по-натам да ни приемат...Това чакане е голяма гадост. Rolling Eyes

На работещите - лека и спорна работа, на ясленчетата - весели игри, на домашно работещите - купонът да тече. Sunglasses

karmen{}, добре дошла! Wink


ЧЕСТИ РОЖДЕН ДЕН НА ДНЕШНИТЕ РОЖДЕНИЦИ!!! МНОГО ВЕСЕЛИ ИГРИ И ЗДРАВЕ ПОЖЕЛАВАМ!

# 20
  • София
  • Мнения: 1 056
ЧЕСТИТА НОВА 2008-МА ГОДИНА, СКЪПИ МАЙКИ!
ДА СА НИ ЖИВИ И ЗДРАВИ ДЕЦАТА И ВСИЧКИ В СЕМЕЙСТВАТА!
МНОГО КЪСМЕН И УСМИВКИ!

ЧЕСТИТИ РОЖДЕНИ И ИМЕНИ ДНИ НА ВСИЧКИ МАЛКИ И ГОЛЕМИ!
МНООООГО ЦЕЛУВКИ!

karmen{}welcome welcome welcome
Много си хубава, покажи снимки и на малкия и разкажи повече.

МОМИЧЕТААААА, АЙДЕ ДА СИ НАПРАВИМ ПАРТИ КАТО МИНАЛАТА ГОДИНА ЗА РОЖДЕНИТЕ ДНИ НА ЯНУАРЧЕТАТА! Клео откога пита, що не казвате нищо? Миналата година Гушанка от Пловдив чак дойде, тази ще е още по-интересно...Тогава само щъкаха насам-натам, а сега ще има истински запознанства и взаимоотношения.
Аз предлагам да е пак към края на януари за да имаме време да се организираме. Аз обаче забравих миналия път кой го организира Embarassed(беше много добре организирано  bouquet).

Та, стартирам запитване - кой би искал да дойде на парти за РД?

За нас - Мъри и той по Коледа беше 3 дена с повръщане, разстройство, температура и унил. Давах му Панадол, Ентерол и Хидратин и му остана още ден-два рядкото щастие, но от два дена си е здрав и днес е на ясла вече.
Тази седмица мисля вече да го заведа на ЛЛ да го измери и изтегли, щото от септември не го знам с какви мерки е. Иначе от няколко дена е много бърборив, всичко вече си казва, направо си говорим с него за всичко. Даже ме изненадва с думи, които си мислех, че едва ли разбира като "прическа". Като види ластик или гребен или фиба и си ги слага по главата и ми вика -Мамо, пави чешка!
И когато си се занимава сам с играчките си брои - но(1), четии(4), петь(5), шеш(6), седем, ошем, десеть, найсе(най-вероятно 11)...

Айде, на всички болнички пожелавам да оздравяват бързо и леко, ще стискам палци!
 

# 21
  • Мнения: 678
karmen welcome

Тукпри нас е много весело.Аз вече 1 год. съм пристрастена към Януарската тема.
Мъж ми ме бъзика"Как са Януарчетата?"

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на всички дечица днес!!!

Ади не съм я записала в сборна група тази седмица и ще се гледаме.
Много взе да ме слуша.Оставям я сама в стаята да си играе и изчистих целия апартамент.Обича да си играе с големия конструктор.Прави влакче.
Преди малко я виждам :Блъска пластмасовото конче в гардероба и вика-"Млък коньо,аахъ!"

Много приказва вече даже казва думи който аз не съм й казвала.
Онази вечер я оставям да спи в леглото и й казвам че отивам да се измия.А тя ми отвръща:"Ади ще гледа тум/филм/.Връщам се аз след малко и баща й в стаята започва да се съблича ,а тя-
"Тате ,айди ходи мий-мий дупата!
Умряхме си от смях.
Е тва е за сега че Ади била ганна/гладна/.

# 22
  • Мнения: 2 553
karmen, добре дошла при нас!

Момичета, утре Али тръгва на ясла  Sad Ще умра от нерви  ooooh! Купих си раничка за дрехите й и почти сме готови с приготовленията  Mr. Green Стискайте палци да не плаче и да й хареса... и все пак да успеем да стигнем до там в тия преспи  ooooh!

# 23
  • Мнения: 2 381
ЧЕСТИТА НОВА 2008-ма ГОДИНА!
Желая ви щастлива и успешна година, изпълнена с радост и детски смях!
Бъдете здрави и усмихнати!

Честит Рожден Ден на Калоян, Силвия, Кристиян и Александър!


# 24
  • Мнения: 2 126
Честит Рожден Ден на Калоян и всички януарчета (знайни и незнайни)които имат празник днес!Желая им най-много здраве и весели детски игри!


Ние сме с червени гърла.Бебка от снощи съвсем се влоши,като взе да киха да се сополиви да кашля,направо ви казвам сърцето ме боли Rolling Eyes Confused Заведох ги тази сутрин при педито,каза силно зачервени гърла (а вяра ми се струваше добре) и даде да пият и двете Азатрил,някакъв прах който се разтваря.малката ще пие ама голямата незнам как ще го приеме.А това нещо никак не бива да се смесва с храна за да се поеме по добре от организма Sad

# 25
  • Мнения: 2 381
Паолина заспа към 23.30 след голямо лудуване и скачане върху спалнята и нейната кошарка с гостенчето ни Crazy
А при нас дядо Коледа дойде към 20.00 часа, понеже за Коледа не успяхме да се сдобием с костюм навреме ConfusedПоли го гледаше малко с недоверие в началото.След като й подари подаръка-бебе с гърне, памперс и шишета, склони да седне в него JoyДаже и "благодаря" му каза.Когато сяда на гърне, слага и бебето на неговото.Много сладурско Heart Eyes

sea woman, и ние сме на пост на 7.01.Дано приемат дечицата!

Дес, да оздравяват двете куклички по-скоро Praynig

# 26
  • София
  • Мнения: 1 156
МОМИЧЕТААААА, АЙДЕ ДА СИ НАПРАВИМ ПАРТИ КАТО МИНАЛАТА ГОДИНА ЗА РОЖДЕНИТЕ ДНИ НА ЯНУАРЧЕТАТА! 
Аз съм ЗА.
Предлагам директно да се фокусираме на дата и да търсим клубове, примерно - 2 или 3 Февруари, какво ще кажете? Може по-натам пак да пуснем нова тема, за да не пълним тази.

# 27
  • Мнения: 2 553
Аз също съм ЗА парти - 2 или 3 Февруари е добре  Hug

Деска, много лошо ... Дано не се мъчат малките и бързо да им мине  Praynig Praynig Praynig

# 28
  • Мнения: 678
Дес,да не те отчайвам ние също пихме този АБ в началото на октомври за зачервено гърло,но много ми го плюеше Анджела.С тристо зора и кандърми,със стискане на устата пихме 5 дни,но бързо се оправихме
Сложих я в 13 часа да спи по нейно желание и в 14.30 заспа.

# 29
  • Madrid
  • Мнения: 514
Честит рожден ден на Силвия,Кристиян,Калоян и Александър!!!
  Да са жизнени,здрави и щастливи през новата година!!!


Честита Нова Година и от мен,мили момичета!!!Да е пълноценна за вас и вашите семейства!!!

Да ви кажа и аз за нашето празнуване-изкарахме така,както очаквах,дори и по-добре! GrinningЦялата вечер беше страшно забавна,пална с усмихнати хора,музика на живо,танци с хореограф,маски и гирлянди-страхотно!!!До пет часа бяхме в дискотеката на ресторанта,а след това продължихме в друга,близо до Мадрид-разбих се от танци! GrinningПрибрахме се в 8ч. благополучно!Наистина тази Нова Година е в списъка на най-добре прекараните такива! Heart EyesСами е играл с баба и дядо до 3ч. и е заспал като баба му го е милвала по крачето,много му харесва и вече ме кара като му се спи да го милвам и аз! Simple Smile
Предоставям ви наши снимки от Коледа и Нова Година,дано усетите празничната настроение,което ни бе обхванало! Heart Eyes
http://samyil.multiply.com/photos/photo/10/13


Дес,не се притеснявай,ще се оправят децата!Дано е да е бързо,за да не се тормозиш толкова! Hug
Роси,много се радвам за Бояна,както и за теб,минахте сериозно изпитание с това боледуване,дано повлачи след себе си само хубави и положителни неща през Новата 2008!  bouquet
Виличка,ще съм мислено с теб утре! Heart Eyes
Лика,хайде и при вас неприятностите да остават в старата година и този синеочко малък да е здрав,весел и щастлив! Wink
Кармен,дабре дошла при нас!Имаш стил определено,засичала съм те в красива мама Grinning,дано и тук сред нас ти  е приятно!

Общи условия

Активация на акаунт