? за очичките

  • 1 361
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 636
Не се притеснявай , нормално е Simple Smile До годинка , очните мускули на децата са все още слаби, а и самото центриране на двете очи едновременно не е орегулирано.Затова се кривят оченцата.По принцип можеш да потърсиш специалист,но на толкова малко бебе не може точно да се диагностицира, дори и да има нещо ,което се нуждае от корекция. А и корекции не знам някой да прави на тази възраст.
Така е! При повечето бебета се получава така и не е никакъв проблем, а нещо естествено Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 104
И ние бяхме така първите няколко месеца и после се нормализира. Нормално е не се притеснявай.
Питай и педиатъра ако мненията тук не ти се струват достатъчно убедителни, за да се успокоиш напълно Simple Smile

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 296
Някъде четох,че всички дечица имат в началото т.нар. "Физиологично кривогледство", и ние го имахме.

# 18
  • Мнения: 351
Да и ние имаме този проблем!Едното оченце му криви!Много съм се уплашила.Когато педиатъра идва в нас да го прегледа каза че нищо му няма и че тов било временно.Да ама като гледам снимките от Нова Година и пак ме прихваща.Ще взема да го заведа на очен,пък ще видим. Confused

# 19
# 20
  • Мнения: 3 500
Според мен е нормално. Още не си е фокусирала погледа. Но това не пречи да споделиш притесненията си с педиатъра.

# 21
  • Русе
  • Мнения: 2 354
да, нормално е,
 но е добре да се следи отблизо

Общи условия

Активация на акаунт