Проблем с мъжа ми

  • 6 967
  • 64
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 757
За мен приятеля е в женски род,надявали са се да не се усетиш,но явно са предприели стар изтъркан номер.На твое място бих  се държала с него както преди,че и по добре,без да давам вид ,че се съмнявам за извънбрачните му връзки.Рано или късно,жената с която се среща ще почне да капризничи и да изисква все повече от него,тогава той самия ще предпочете домашния уют.Не го дразни с въпроси и поведение,които на този етап не са в твоя полза.
и аз така мисля Naughty

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 289
Приятеля е мъж- сигурна съм. Мъжа ми слабо се опита да ме убеди че е приятел, а не любовник, но с нищо не може да ми го докаже. Опитах се да повярвам в това, но съмненията често ме измъчват. защото са повече отколкото ги написах снощи - най-напред му даде телефон с карта, защото той е на Вивател, мъжа ми ходи на Котел 3-4 дни - оказа се че и той е бил с него. На въпроса ми защо не ми е казал че има нов приятел - не знам, защото щеше да ме разпитваш за него, а аз се дразня.
Да, правим  секс, когато не сме сърдити.
В момента не мога да си взема багажа, защото не съм от тук и няма къде да отида в тая зима , а и каката е на училище.
Снощи горе долу му поставих въпроса, че щом така иска ще трая още 1 година и после ще видим.
Чудя се да го питам ли дали иска да сме заедно и да си правя сметки или да изчакам Но цяла нощ не съм спала да мисля Тази обстановка ме притеснява и изнервя. А след 2 дни е РД на детето.

# 17
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Намери си "любовник" и започни да излизаш често.Оставяш му децата и да видим той къде ще ходи и с кого.......Ако не ще да му ги оставяш намери някой баба,леля или приятелка....аз лично не бих стояла в ситуациятана вечно чакаща подобен мъж...не стига че те унижава с постъпките си, ами на всичко отгоре се държи и като цар......много е възможно да те манипулира....пределно му е ясно че не можеш ей тъй да си тръгнеш....изкарайте си празниците спокойно.Моят съвет обаче е да намериш някой друг на който да дариш сърцето си, останалото си е чист мазохизъм.

# 18
  • Мнения: 3 423
Може да въртят далавери с този, бре.
И затова да им се налага да се виждат
толкова често. Или да ходят по жени.

# 19
  • Мнения: 54
Снощи горе долу му поставих въпроса, че щом така иска ще трая още 1 година и после ще видим.
Трай, трай ... пък мъжът ти да си живее живота ... с другия мъж  Twisted Evil

# 20
  • София
  • Мнения: 399
 Кажи му, че ти също имаш приятелки и имаш нужда от личен живот. Ако иска днес да излиза до 3ч, утре ще стои при децата, докато ти си купонясваш до 3ч. Дори и да ти е тъпо, не се прибирай по рано, ако трябва зяпай тв в някоя приятелка, но нека свободолюбивият види монетата и от другата страна! Ако и това не му изнася и не желае да се съобразява с никой, значи неговото място не е в семейството и му събираш неговия багаж, а не твоя.

# 21
  • Мнения: 603
Съгласна съм с Angel Wings. Започни да излизаш повече.  Намери кой да гледа децата. Така ще се усети, че може и да те загуби. Ако тогава не му пука, значи няма да му пука по принцип.

# 22
  • Мнения: 7
А  ти познаваш ли този приятел лично?

# 23
  • Мнения: 48 201
възможно е просто да имате криза в брака
преди да започна работа преди 1 година и аз бях денонощно вкъщи с децата, мрънках на мъжът ми че ходи на банкети, че иска да излезе с приятели, а сега и аз работя, изкарвам си пари, ходя навън с колеги, излизаме заедно с мои или негови приятели...след като той е излизал или е бил на банкет, ходя и аз- сама
за сметка на това детето ми тръгна на ясла на 1 г, виждам децата само като са болни или вечер, нямам време за нищо вкъщи, но се чувствам доста по- добре, а и с мъжът ми не се караме толкова

# 24
  • Мнения: 71
antineq,мисля,че приятелят на мъжът ти,не му е сексуален партньор.много по-вероятно е да е неженен,неангажиран мъж,който да има много приятелки с които да излизат заедно.В повечето случаи това се случва в даден етап от развитието на връзките.Не иска да опознаваш Томас,за да не задаваш въпроси и да подрадзбереш нещо.Според мен в момента си много изнеревена и чувствителна и за това си толкова мнителна.
"Хората се държат с нас така,както им позволим",не позволявай на мъжа ти да стига твърде далеч.Говори с него.Аз бих спряла да гледам всяка вечер децата,бих му ги оставила като се прибере вечер.Дано всичко м/у вас се оправи,но не на каквато и да е цена.

# 25
  • Мнения: 421
Абсолютно подкрепям всяка дума казана от  margreta !!!

# 26
  • Мнения: 2 498
Цитат
Приятеля е мъж- сигурна съм
Неискам да наливам масло в огъня, но откъде си сигурна след като не го познаваш Crossing Arms? Поне тайно се обади и чуй гласа дали е мъж или жена.....
Ох, много сложно newsm78.....или ако е мъж е някой хипер коцкар и покрай него много жени и да намазва мъжлето ти.....но пък що ще му пише, че го обича много #Crazy......въртя и суча и все стигам да извода, че е жена....и богати жени има, които правят подаръци на любовниците си....обади се на този Томас и чуй кой ще ти отговори-това е съветът ми....

Цитат
Снощи горе долу му поставих въпроса, че щом така иска ще трая още 1 година и после ще видим.
Цяла година ли #Crazy -ти себеуважаваш ли се....то вярно сме различни и вс. си действа по свой начин, но много си му разхлабила юздите....той ще си излиза , когато му кефне, когато му кефне ще спи с теб-а ти трябва да си винаги готова..... дано разумът му надделее, но на този етап явно при него липсва, щом тотално го дразните....

Последна редакция: ср, 02 яну 2008, 13:39 от valia77

# 27
  • Мнения: 2 220
Не знам, аз друг отговор не виждам, освен, че става въпрос за жена. Някак съзнанието ми не приема другите хипотези. Но ти щом си сигурна, че наистина става въпрос за приятел от мъжки пол, не знам какво да те посъветвам. Само че заплахите ти и сроковете, които му поставяш, не мисля, че са много добра стратегия.

# 28
  • Мнения: 332
Снощи горе долу му поставих въпроса, че щом така иска ще трая още 1 година и после ще видим.
Трай, трай ... пък мъжът ти да си живее живота ... с другия мъж  Twisted Evil

Май трябва да си мазохистка , за да търпиш подобно унижение. Мъжът ти съвсем ясно ти е показал, че семейството не го вълнува, а дали има любовник/ца е сигурно. Аз бих му събрала партакешите и да го няма. Тази глупост, че не би го напуснала "заради децата" си го мислят само ограничените хора. Бъди сигурна, че децата ти те обичат и желаят да си щастлива те едва ли незабелязват (или поне по-голямото), какво се случва . Аз също съм дете на разведени родители и единственото за което съжалявам е че майка ми не се е развела по-рано, а сега има сериозни здравословни проблеми, които съм сигурна, че са следсвие на "прекрасния " и живот с така наречения ми "баща".

# 29
  • София
  • Мнения: 1 956
И на мен ми намирисва на жена. И аз смятм, че трябва да изчакаш мъжа ти да влезе в банята и да звъннеш от телефона му обратно на "милия" Томас. Да видим кой ще отговори и дали не е коя...
В семейство с бебе атмосферата често е напрегната и мъжете пощуряват. Имах един съсед, който като му се роди първото дете, беше изпаднал в следродилна депресия и усилено търсеше странични връзки. После си седна на д-то. Но определено бебетата разцентроват мъжете. Моят пък в началото се беше сраснал с телевизора.
Най-добре е да се държиш мило с мъжа ти. Да не си позанемарила отношенията ти покрай грижите за децата и еднообразното ежедневие? Ако има друга жена, както са те посъветвали, тя рано или късно ще си покаже рогцата на мъжа ти и той ще избира по-добрата... Лошо е да се стига дотук, но не е фатално. Всяка нова връзка е тръпка, страст, хубави моменти, но това е до време. Човек в един момент става ежедневен...

Общи условия

Активация на акаунт