Ноемврийчета 2005 №8

  • 13 844
  • 284
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 152
Кити, е на Павликени от преди Коледа. Вече ми липсва, но при тази ситуация ще си остане там още известно време. Зависи кога ще се оправя.
Кажи, де майче. Ще почерпим, платим или каквото там трябва. Laughing

# 226
  • Измир
  • Мнения: 662
Здравейте, не съм аз съдИята  Laughing

Да се похваля, че вчера прекарахме чудесен ден! ХодИхме до ОдрИн, цял ден обИкаляхме магазИнИте И пазарИте. Ех напълнИха мИ се очИте( И ръцете  Grinning) Хванахме от намаленИята И попрекалИхме малко.
Обаче сега започнах да сИ мИсля, за какво са мИ тез дрешкИ, като няма къде да гИ облИчм?  newsm78

А И запИсах СевИма на ДГ от юнИ. В молбата нямаше графа месторабота на родИтелИте. Иначе разгледахме вътре И мИ се вИдя много хубаво, чИстИчко И топло. Басейна не е много голям, но дцата с кеф се плИцИкаха. Таксата за пълен месец бИла 20 лв., но ме предупредИ дИректорката, че вероятно ще се вдИгне на 30 лв Shocked Интересното е, че мъжа мИ бИл взел 200 лв в него, ако нещо трябвало да се дава спонсорство hahaha

Майче, И азИмам подозренИя, че СевИ я е страх от мен. Понякога само веднъж като кажа нещо И я погледна строго, веднага Изпълнява, но прИ баща й И дума да не става, голяма лИгня пада.

ТИтИ, пазИ се.

Бубе И тИ сИ почИнИ, че това не е шега работа

# 227
  • Мнения: 1 608
Привет!
Тук съм и ви чета.

Сетих за съдията. Wink

# 228
  • Мнения: 941
привет
хич не ми остава време за форум,
надявам се всички да сте ок
майче не го мисли толкова насериозно за Петра, те в момента тренират как да разиграват циркове, при нас е същото, лиготия страшна и като и скръцна на Нур, и тя се обръща на другата страна и прави обидена муцка и почва да плаче, първо тихо после минава в изтерия.
Това го прави понякога и за най-дребното нещо, но като почне да влиза във фаза на изтерии и тръшкания я пращам в нейната си стая да се разтоварва там, а не да ми надува главата, след 20тина минути крясъци, хвърляния, късане и разрушаване идва кротка като агънце
Мики, аз влезнах да видя да не би пък да си се обебила пак,   чакам с нетърпение вече,
buba_katinka много неприятно с тези кризи, бързо да се оправяш
Моят мъж го няма вече цяла седмица и аз издивях с децата, утре си идва, нямам търпение
Поздрави на всички

# 229
  • Димитровград
  • Мнения: 1 754
Добър вечер!
Ние сме добре,Еди също.
Водихме на мъжа ми бабата на лекар в София и за съжаление не може да се планува операция,защото е зле със сърцето.Много безсилна се чувствам и ми е много тъжно.

# 230
  • Мнения: 506
Ей да ни стискате палци !! Rolling EyesУтре в 15ч. сме на невролог, дано да сме добре!! Praynig Rolling Eyes

# 231
  • Мнения: 3 100
канеста - не е добре това, но не ставай твърде кахърна! важното е детето да е здраво. грозно звучи, но животът за мен е достатъчно справедлив, ако дава здарве на мен, мъжа ми и децата, а другите са по-в страни от пъврите ми желания и мисли, колкото и да ги обичам. дано жената издържи повече време и когато му дойде времето да си отиде спокойна и доволна от живота, който е живяла. а и нали знаеш, редно е бабите да си отидат първи - преди децата, внуците и правнуците...

# 232
  • Мнения: 11 830
nikiki, стискам палци всичко да е наред!
И при мен изследванията са добри, както се и очакваше, но си беше треперене.
Днес отиваме да си вземем Юлиана от Казанлък и в петък мислим да се качим на вилата и да останем 1 седмица на хубав сняг, чист въздух, ски, шейни.. Хич не ми се стои в София.
И аз имам подозрения кой е съдия.. Wink
kanesta , подкрепям майчето - много добре казано!
olgarita, сигурна съм, че ще намериш приятели и в малкия град и нещо приятно за вършене! Важното е да сте щастливи и да се обичате независимо къде, не го забравяй!
Бубе, дано кризата вече е отминала!  Praynig
На всички - здраве, здраве, здраве!!!!!!  Hug

# 233
  • София
  • Мнения: 830
Хаха, мрази ме казва....
Ако се скарам на Калина тя се навежда и си пази главата, да не я ударя, уж. А аз никога не съм я била. Най- много да я сдрусам за раменцата. Лъжци безподобни. Outta Joint
Вчера се видях със сестра ми, не я бях виждала няколко месеца, наскоро роди и се занимаваше с бебето във Видин. Клара, тя е от вашата отчетна (август 2007). Обаче след като се наготвих снощи, се наприказвах и с нея и в 10 благополучно откъртих, тази сутрин съм в добро настроение.
Лек и спорен ден на всички, внимавайте със заледените улици, че как се изтърсих по гъз рано сутринта, като анимационнен герой бях, с вирнати крака.

# 234
  • Мнения: 480
Добро утро.

Спомням си преди време коментирахме че децата не искат да си лягат вечер.  Е при нас от известно време става точно обратното. Към 10 часа вечер Васи започва да мрънка и аз си мисля че ми казва "Мамо няма нани" а тя нашата казва че иска да нани.  Crazy Няколко дена се обърквах обаче вече е ясно че детето иска да си ляга. Сяда на земята съблича се и айде към кревата. Много ми харесва този вариант.

Снощи ме изненада с изпълнение на песeнта Мила моя мамо изправена пред всички плюшени играчки наредени в нейната стая  Rolling Eyes.
 Ники дано няма нищо притеснително след прегледа.

Снощи с мъжа ми правихме планове къде искаме да отидем на почивка през тази година. Е подредихме пътуванията, сега остава да не ни мине котка път - че последният път пропуснахме плануваната почивка в Сандански поради болестите.

Последна редакция: чт, 17 яну 2008, 09:49 от gerygirl

# 235
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Гери, и Мартина напоследък сама си казва, че й се спи. Да видим обаче как ще е като се появи бебето.
Никики, дано всичко е наред Praynig
Майче, за съдията-Десислава newsm78
Бубе, много е неприятно това, дано е по-лека кризата, че мен още ме е страх като си помисля какво преживях малко преди да забременея с Мартина. И после раждането било болезнено-друг път.

# 236
  • Мнения: 3 100
Майче, за съдията-Десислава newsm78
ти го каза  Peace

аре, бре, булка, няма ли да раждаш  Mr. Green

# 237
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Знам ли, вече и аз започнах да се чудя. Mr. Green Тя лентичката е леко сгрешена, 22 ми е термина, но ако пренося - към края на месеца ще е

# 238
  • Мнения: 1 253
микки ако го докараш до 25 ще сме родени на една и съща дата  Mr. Green

# 239
  • София
  • Мнения: 830
Мики, гледай да родиш бебето козирог, че е хубава зодия. Остави ги тез водолеи ( hahahaЕххо, най-добрата ми приятелка е на 24)

Общи условия

Активация на акаунт