Ноемврийчета 2005 №8

  • 13 841
  • 284
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 911
Микки, дерzай zа Водолей, викам пък аz, една от най свястните zодии Laughing

# 241
  • Мнения: 1 288
микки, ако пък устискаш до моята дата- 26  Laughing....тя и доминика май е някъде тези дни рожденничка водолейка. поне така съм запомнила.
да ви се похваля, че си разбрах изненадата за рождения ден- отиваме в рим  Mr. Green в края на март. мъжът ми купил билети и смятал да ме изненада, ама аз нали съм си една умница, всичко разбрах. сега избирам хотел. ако някой е ходил натам, ще съм благодарна на препоръки за хотели, кръчми, програми и т.н.
честит имен ден
, ако има празнуващи сред нас! ние довечера сме по кръчми и клубове с компанията на девер ми, който е именник. а те са едни сладури на по 20-25г. много добре се забавляваме всеки път.
при нас пак са кошмари със спането. точно обратното сме на васи, не мога да я сложа по-рано от 00:30. разказвам приказки, уговаряме се, обещаваме си разни неща, караме се, онази вечер и шамар по дупето отнесе и не, и не, и не....вече много взе да ми писва.
канестаHug съчувствам.
днес е хубаво слънчице навън. ще ходим на гости на едно съседче, дано да е здраво. иначе направо кръгом, хич не се притеснявам да си тръгна, ако е сополиво.

# 242
  • Мнения: 3 100
ами ние в рим към апаратмент се насочихме. ако ще сте за повече от 3-4 дни, по-добре апартамент да наемете, мисля.

# 243
  • Мнения: 1 253
Хубава зодийка сме ние Водолеите  Mr. Green Стискай микки
В Рим не съм била, но е една от бъдещите дестинации. Напролет обаче първо една Флоренция ще направим, че сме обещали на едни приятели.  ooooh! лелеее, ама съм заплес, нали в Щатите ще ходим...явно Флоренция ще остане за есента.
От американското посолство са ни дали 10 годишни визи, което е много добре. Докато ни изтекат тези визи се надявам вече да са отпаднали тотално  Praynig

# 244
  • Мнения: 9 914
програмите и кръчмите остави, обаче си осигурете време за разглеждане, че нямат край разните колизеуми. Вихрят се яки опашки. В Рим има толкова много за разглеждане, а е жалко да се пропусне, там всяка плочка на тротоара е история. Красота.
Ние от незнание не видяхме Ватикана Simple Smile отидохме следобед, когато не пускат туристи Simple Smile
видяхме само зелевата градинка на папата от тераската на Сан Пиетро.

Хотел наехме евтин до жп гарата, защото пътувахме с влаци. Евтин-евтин - 90 евро ВВ.

# 245
  • Мнения: 1 288
тити, ние отиваме точно за католическия великден- пристигаме неделята рано сутринта. така че се надявам да можем да посетим великденската меса, макар че ватикана се пада далеч от района с хотели, който разглеждам. май и ние се ориентираме около гарата и малко по към центъра. цените на хотелите са убийствени.  #Crazy а програмите точно такива ги съставям- с паметници и камъни  Mr. Green има разни полезни теми из форума как да се надхитрят опашките и аз чинно записвам всичко.

# 246
  • Мнения: 3 100
мики, не знам защо си мисля, че до утре вечер ще си родила  newsm78
аз водолеи не обичам - един филип преди години ми скъса нервите и ми загби сумати време с простотии и магарии. инак беше чуден човек. ама само инак  Mr. Green

# 247
  • София
  • Мнения: 44 407
Simple Smile моя пък свекар е водолей - прекрасен човек е Wink И приятели имам - лека зодия е, приятни и весели хора са...абе купонджии един вид
Пък половината ми френдове са козирози - аз лично се разбирам с тях, ама са трудни и рогати и много темерутести Wink

Микки - квот дойде такова...ама и аз всеки ден те мисля, дали ще прочета най-накрая, че се е появило бебончето Simple Smile а то май му е добре вътре на топлички и хич не се е разбързало Simple Smile

# 248
  • Мнения: 911
С Коzироzи се раzбирам винаги и беz иzключение само до време.
юка, виж на www.hrs.com, нали се оправяш с немския. Ето ти едно примерно "меню" хотели zа около Великден, според има доста хубави и не скъпи
http://www.hrs.com/search.do%3Bjsessionid=B10E0ED83C8E3DB1B408D3 … =showSearchResult

# 249
  • Мнения: 1 253
Майче то и аз с Водолеи мъже не се разбирам много, много. Изобщо не знаят какво искат.
Ама как не те беше срам да кажеш, че не обичаш Водолеи. Виж к'ви сме готини - Юка, Доминика, аз  Simple Smile Той тоя Филип е бил нещо объркан

# 250
  • София
  • Мнения: 830
Пък аз съм си харесала ето това за майската ваканция:
http://www.koprivshtitza-hotel-house.com/index.htm

Ние България още не сме обиколили, та какво остава за други държави. Първо нашите хубости, а като пораснат малките и на други места.

# 251
  • Мнения: 592
Майче то и аз с Водолеи мъже не се разбирам много, много. Изобщо не знаят какво искат.
Naughty мъжът ми е водолей на (26,01) и няма друг човек който по-добре да знае какво иска - прекрасна зодия, прекрасни хора, а за мъжете просто нямам забележки. За истинските предсавителина тази зодия лоша дума нямам, е разбира се че винаги има изключения. Така, че Микки стискай - аз стисках за скорпионка и несъжалявам.
buba_katina пази се и си почивай, вече знам какви болки са тези от бъбречни кризи и не ги пожелавам на никой.

И аз имам каквода кажа за истерията - МОЕ - вчера се обажда майка, да ми каже, че им дошли гости и тя им дала пантофите, с които бяхме обути аз и мъжът ми, кагото отидохме да оставим Ники за Коледа. Нашта като ги видяла и като се разпискала, че това са пантофите на мама и тати и не ги дала на хора та да ги обуят. Това сложи край на чуденката ми дали Ники ни помни - щом помни пантофите, които сме обували се надявам, че и нас помни newsm78

Забравих да честитя на имениците - мама ice и всички съименици да сте здрави, здрави, здрави!

Последна редакция: чт, 17 яну 2008, 14:49 от Sissa

# 252
  • Мнения: 1 288
майче, това е сигурно, защото си рак  Mr. Green сестра ми е рак- много се обичаме, ама сме толкова различни и все едно на различни езици говорим една с друга  ooooh!
аз от 1 месец уча много упорито испански. намерих чуден самоучител в нета. някой, ако се интересува, ще пусна линк. много добре организирана система- граматика, лексика, уроци. уплътнявам следобедния сън на кейти с нещо полезно.
сиса, значи с мъжа ти сме родени на една дата  Simple Smile хубави хора сме, спор няма.
сердика, мерси за линка! отивам да разглеждам.
елспет, аз по време на следването си обиколих цяла България, хиляди км сме навъртели с един стар чавдар. обаче само по вашия край не съм била. не че не ми се пътува пак из бг, ама в чужбина ми е по-интересно.

Последна редакция: чт, 17 яну 2008, 15:38 от Юка

# 253
  • Мнения: 2 587
Аз напоследък съм го страшно закъсала откъм време,но сега влизам да споделя колко голяма,тъпа овца съм.Някой може и да си спомнят че миналата година една експриятелка и работничка се опита да ме осъди заради една заплата,но не й се отвори парашута.(затова е и личната ми титла)Та аз още тогава си бях решила че ще си й дам парите,но днес я срещнах и реших че момента е подходящ да й ги връча и да й кажа да забрави че ме е познавала понеже аз вече съм забравила.Е да ама вместо това я поканих на кафе и даже ми стана жал за нея че била теглила заем на позната и сега й го изплащала понеже въпросната е в чужбина.И вместо последна заплата й дадох дори и заем да си покрие задълженията(който едва ли ще ми върне).Не че ме бият парите през ръцете,но ми стана жал че е на едно майчинство с шестмесечно бебе.
А сега ме е мноооого яд #Cussing out Не за парите,а за това че тя не заслужаваше такъв жест.
Уф,излях си............. не че ми стана по леко ама.....

# 254
  • Димитровград
  • Мнения: 1 754
Жмо,правилно си постъпила.

Общи условия

Активация на акаунт