Холандска Тема - 19 (новогодишна)

  • 15 597
  • 287
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 1 559
Честит рожден ден Ели!!!
Много здраве,щастие,лубов и семейно разбирателство...Наздраве!!
newsm59 nbirthday  Gift  party023  cook newsm38  bigdance2 Tada  costumed034  ura

# 241
  • Мнения: 7 914
eddita,
честит рожден ден!
 да си здрава, усмихната и много обичана ти желаем от сърце!

весел празник!

# 242
  • Мнения: 7 914
Милен@
хъм много интерсна диетка...само защо най-сладкото(въглихидратите ) са забранени ooooh!

Мопси
хаха ми така де да се компенсира Crazy Mr. Green

# 243
  • Мнения: 1 854
Ели, 4естит рожден ден!
Бьди все така усмихната, отзив4ива, ль4езарна, всеотдайна, позитивна и мила Hug
Нека семейството ти винаги грее от щастието на твоята любов и грижовност!
Весел празник, много настроение и усмихнат ден
Поздрави от нас

# 244
  • Мнения: 1 132
Честит рожден ден, Еди! Бъди здрава, щастлива, обичана и нека винаги има повод усмихвката да грее на лицето ти!
 newsm59  Gift newsm67 nbirthday  party002 Tada Gift  party023  bigdance2 newsm18  Party Time  costumed034 Tada  ura newsm24

# 245
  • Мнения: 316
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, ЕЛИ!
ПОЖЕЛАВАМ ТИ ЗДРАВЕ, СЕМЕЕН УЮТ И ЩАСТИЕ. И ВСЕ ТАКА УПОРИТА, БОРБЕНА И ПРЕСЛЕДВАЩА ЦЕЛИТЕ СИ!


Последна редакция: пн, 21 яну 2008, 13:28 от Morki

# 246
  • Мнения: 247
Момичета, много ви  благодаря, че сте се сетили и за по нередовните по писане - като мен hahaha


Меги,лека бременност до края  Hug

Звезди,Мопси успех с диетите...то и аз от кога се каня, ама ще го оставя за след рожденния ден.. Joy Joy

Оранжево небето, много ни липсвате...,бъдете щастливи и много целувки на Клементин! Hug Hug

Морки, и за вас се сещаме често,а снимката на Ан-Мари за Коледа направо ми взе акъла...мноооооооооого беше сладка!

ето и една скромна почерпка от мен-за сега виртуална,но се надявам да се съберем някой ден за да мога да ви почерпя и лично   bouquet  bouquet  bouquet Hug







Хубав ден на всички!!!!!!

Последна редакция: пн, 21 яну 2008, 13:32 от eddita

# 247
  • Мнения: 3 638
Честит Рожден Ден, Ели!!!

Много здраве, късмет и любов и да те слушат мъжете!


# 248
  • Eemnes, NL
  • Мнения: 421
Честит Рожден Ден, Ели!!!

# 249
  • Мнения: 216
Честит рожден ден Едита и от мен! Жива, здрава и повече поводи за усмивки!

И едно въпросче: На колко храненки сте на ден? Аз вече сериозно се замислям дали да не минем на 5 пъти на ден, че направо е мъка... Цока по час, бавно, бавно, но славно....
А и още едно въпросче: По колко милилитра средно ви се пада на ден? Ние цокаме по 680мл средно...

# 250
  • NL
  • Мнения: 520
Eddita Честит Рожден Ден.Много здраве и сбъднати желания.


По-късно ще прочета кой какво е писал и ще се включа.

# 251
  • Мнения: 7 914
Kalina_I
и Ерик цока по 100 пъти денонощно допреди месец.. после сам си разреди на 3 -4 пъти за цяло денонощие -  така , че ако имаш дерзай още малко Peace
 не знам по колко цока.. няма как да измеря Mr. Green

# 252
  • NL
  • Мнения: 520
Ще върна малко назад лентата,че за спането бях повдигнала въпросът.Първо благодаря на всички които се включиха.При нас засега остава едно нощтно будене и през деня и се събира към 4-5 сън та засега съм доволна как свиква и дано да продължава така.
Kalina_I -малката яде към 800-850 мл.за денонощие,разпръснато на повечко хранения.Започнах да и предлагам и вода да пие но не винаги иска.Ако изпие към 40 мл на ден пак е добре.
Днес ходихме да разучим как стои въпросът с моята натурализация и освен необходимите документи за език и интегриране сега искат и порт фолио за различни социални контакти които съм имала тук.Това е по новият закон от миналата година.Някой правил ли е такова нещо?
Момичета онзи ден така съм се смяла.Обажда се свекъра и пита дали Ариена вече ходи  nuts.Викам на мъжЪ ми да му каже,че от септември тръгва и на училище Mr. Green.Голем образ ми е свекъра.
Мадамите с диетите,що така се ослушвате.Какви луни,какви слънчеви затъмнения Joy Аз думата диета съм я изтрила от моя речник,предизвиква ми апетит eat

# 253
  • Мнения: 7 914
момичета, да ви попитам ползвахте/ ползвате ли проходилки? Thinking
 след като днес ми скачаха по корема и останах  без ръце...въпреки , че уж бях против.. почнах да се замислям дали пък не е необходимо зло Tired

# 254
  • Мнения: 1 132
Милика, как е Ари, рипа ли ръченица?  Wink Под портфолио от социални контакти, приятели ли трябва да се разбира?
Калина, за млякото нямам идея колко е пила Софи. Сучеше по 46546878678 на ден колкото си поиска. Сега като вече е на АМ спазвам стриктно и давам колкото пише на кутията, повече не. Страх ме е да  не се натоварват бъбреците с много белтък.
Звезди, провалих се аз вчера.  Tired Имаше торта за дояждане...та за да не я хвърля я хапнах с кафенце (при това със захар).  Embarassed  А бе угодих си отвсякъде, че се бях депресирала от гадното време, а Софи просто не спря да мърнка (нали и растат бивни).
Софи е в проходилка от 9 месечна. В началото само седеше и подскачаше, после ходеше (настрани или назад) . Аз съм с две ръце за, защото ме оставяше на спокойствие поне за малко.

Общи условия

Активация на акаунт