Холандска Тема - 19 (новогодишна)

  • 15 596
  • 287
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 247
Звезди
 и аз се чудех доста дали да купим и дали не е просто глезотия...., а и не бях сигурна Макс дали изобщо ще иска да седи вътре...но днес се реших и току що го сложих вътре да я изпробва-беше във възторг  Laughing .И за мен добре... Wink и той доволен Wink
взехме ето тази за 45 евро от Babyplanet



Поздрави

# 256
  • Мнения: 7 914
още цяяяяяял месец ли да чакаааамм... това са още 4 седмици и половина по 5 дена  ooooh! ooooh! Mr. Green Mr. Green

# 257
  • NL
  • Мнения: 520
На Ариена и е още рано но със сигурност ще вземеме проходилка и се надявам искренно  Praynig да се забавлява там.Така  малко сводобно време и за мен ще има.
Мопи как е баща ти?
За това портфолио да ви кажа искат само официално записани срещи.Идеята му е да се докаже,че съм попадала в различни ситуации в които съм говорела  на холандски.Мога обаче да предтсвя само такива от личният лекар,верлоскундихе-то или работа например.Как да докажа,че съм говорела и в супера на холандски или с фамилията тук -не става .Искат се 30 такива срещи,аз съм ги събрала и скоро ще се организирам да ида само да ми ги подпишат хората.
Някой ползвал ли е памперсите на Хъгис,че гледам са на промоция в АХ.Засега съм най-доволна от Памперс но ако и тези са подобни да купя да видя Thinking.

# 258
  • Мнения: 1 132
Милика, аз ползвам винаги Хъджис в България,защото на тамошните Памперс лепенките не са еластични и не ми харесват. Хъджис имат ластик на кръста и са много удобни. И тук също съм ползвала. Наскоро купих за първи път на Краудват. Останах приятно изненадана от качеството и май вече ще заменя Памперс с Краудватските. Те също имат ластик на кръста. Май Мегън също ги беше хвалила.  newsm78
Татко е добре. Вкъщи си е.  Размотават го само за едно последно изследване. Уж важно, пък като отиде лекаря все гоняма. Явно искат кинти, но да кажат.Така като се крие няма как да разбере. Пък може и наистина да е зает с много пациенти, знам ли.  Tired
Милика, ще проверяват ли след това дали не си бутнала някой фалшименто соц. контакт в портофлиото, а  Wink ?

# 259
  • Мнения: 7 914
Мопси
аз май от утре ПАК ще съм на диета Blush

ние сме само на Краудватските памперси , а от Хъгиса ерик се беше изринал #Crazy newsm78

Milika
ами в супера им даваш да се разпишат на някое лисче, че си им казала "данке У" Mr. Green
майтапя се аз, ама добре,ч е не ми се налага да правя подобни отчети Party

# 260
  • NL
  • Мнения: 520
Мопси мерси.Хъджис значи се чете.Ами ще ги пробвам да видя.Имаше една мама на консултацията която беше обула бебето с розови памперси и изглеждаха много сладки  и все  търся и аз на такива да попадна но нито едни от които съм купувала досега не са розови.Да не би Хъджис да са такива newsm78.Радвам се за баща ти.Предполагам вече и на вас ви е по-спокойно.
звездичка
Цитат
ние сме само на Краудватските памперси , а от Хъгиса ерик се беше изринал
що така,много неприятно.Ще видя при нас как ще бъде.
Цитат
ами в супера им даваш да се разпишат на някое лисче, че си им казала "данке У"
  hahaha JoyАма така де,всеки ден им се редя по касите там.Да вземат да бутнат едно рамо пък и претих дах накрая им казвам Wink.

# 261
  • Мнения: 1 132
Милика в Бг им викаха Хъджис и аз така свикнах, иначе си е Хъгис. Да те разочаровам-бели са. И на Етос и те са бели. Да не е било детето с памперс за плуване. Майка ми беше сложила на Софи за да не влизала в стаята докато спим. После вика-сложих и едни странни гащички  hahaha  .

# 262
  • Мнения: 1 559
Аз ползвам само от памперсите на Краудвад Peace...наскоро имаше някаква промоция на Памперс,за някакви ваксини,демек купуваш един пакет,и от памперс купуват ваксина,нещо от Уницеф беше newsm78...та взех,но съжалих 100 пъти #Cussing out,щото Елисе на няколко пъти се мокреше до ушите #2gunfire..,с памперс на Краудвад никога Naughty не ми се е случвало,повече няма да изменям. Crossing Arms

Аз да се похваля,че до няколко седмици почвам курс Crazy (за холандски става въпрос),към колежа  Party..днес беше последния изпит.И ние ще правим портфолио Thinking,и ми се вижда малко странно,какво точно ще трябва да правя newsm78,така че ще давате съвети(за тези ,които вече са правели Laughing)

# 263
  • Мнения: 7 914
Милика в Бг им викаха Хъджис и аз така свикнах, иначе си е Хъгис. Да те разочаровам-бели са. И на Етос и те са бели. Да не е било детето с памперс за плуване. Майка ми беше сложила на Софи за да не влизала в стаята докато спим. После вика-сложих и едни странни гащички  hahaha  .
Joy
майка ми се запасяваше от предната вечер памперси, мокри кърпички.. и тн и тн...и мъжо вика"ама защо памперсите свършват с такава скорост - в стаята му все няма" hahaha

megan79
бременна с дете, че и курс и портфолио.. няма ли да се протовариш...а как варви диетата? newsm78... аз ниЩо не направих Blush Blush Blush

# 264
  • Мнения: 1 132
Звезд, то Софи си спеше при нас, само следобеден сън намазвахме покрай мама в събота и неделя, че нещо ни се разминават режимите.
И аз се провалих на диетата. Снощи счетито беше у нас за да прафираме докомуентите за ипотеката и хапнахме и пийнахме  Embarassed . Бившите собственици на къщата са голееми говеда. То още не са бивши де, ама са си говеда.
Мегън, верно няма ли да ти дойде малко мночко. Спри диета поне.  Wink
За памперс е, че с всеки закупен пакет даряваш по една  ваксина за децата в Африка. Колкото по-голям пакета (Джъмбо и пр. ) повече ваксини даряваш.
Лек ден!  Hug

# 265
  • Мнения: 1 559

megan79
бременна с дете, че и курс и портфолио.. няма ли да се протовариш...а как варви диетата? newsm78... аз ниЩо не направих Blush Blush Blush

Ми аз си ходя на курс от 5 месеца ве4е Crazy-3 пати седмично Wink...ама сега по4вам към колежа(официално)...(а за портфолиото усещам аз кой ще помага-мъжооо hahaha Joy)


Ооооо,не мога да легна в нас и само в нас да стоя Naughty,трябва да имам движение,ще се справя разбира се... Laughing
А с диетата отдавна се провалих Crossing Arms...,не става и тва е...,с тез хормони дет бушуват в мен,нищо не може да ме спре да отворя хладилника... #2gunfire
Абе после глад бе Sick,и тва е..аа и кърмене до дупка Sunglasses(дано и този път имам достатъчно кърма),тва също помага за слабэнето Peace.

# 266
  • Мнения: 1 550
Добро утро, девойки!

Това време не спира да ме изумява. Вчера беше супер ден, а днес си както обикновено лепкава влага Rolling Eyes
Гледам Памперс сте разисквали- за мен те бяха най-добрите. Но през деня ползвахме на Краудват. На тавана имам още два пакета на Хъгис, останаха си неизползвани. Алекс се обрина от тях и си стоят в пакета още.
Това ще да е ново изискване за порт-фолиото със социалните контакти Thinking. По мое време нямаше такива неща. Видях, че са занижили изискванията за вземане на изпита по холандски и може би това порт-фолио е за да компенсира за изпита Thinking.

Милика, Меги вие поне може да включите детски градини (ако сте обикаляли за места). Ние като търсихме място за Алекс бяхме обиколили десетина Crazy. Нали става въпрос да се покажат записани срещи- консултация, лекар, зъболекар, физиотерапевт, аптекарките (редовно си говоря с едната, защото все ми казва, че ми били липсвали данните. как пък все на нея и липсват newsm78), цветарския магазин, т.н. Аз поне като тръгна из наше село, всички ме познават и все се спирам да говоря с някой. Половинката ме поднася, че повече хора съм познавала в сравнение с него Blush. Мъжете ви не играят ли в някой спортен клуб? И там като обиколите отбора- който каквато професия има, да разпише  JoyТака де, те в ИНД знаят ли българите колко са изобретателни Joy

Мопси,те лекарите не стачкуват ли? Може за това оня лекар да е толкова труден за намиране Thinking. То и здрав да си, тръгнеш ли по болници се разболяваш Crazy Хайде, честото сега вече официално за новата къща  bouquet Да сте много щастливи в нея Hug

Меги, точно така, има време за диети после. Сега се отдай на бременеене Hug

Звезди, каква диета, какви чудеса Whistling И аз така, де Embarassed А, за проходилката- аз бях категорично против. Но това, както и всичко останало между впрочем си остава личен избор. Освен всичко, което бях изчела за "против" реших, че Алекс ще нанесе така повече щети. Ние поне се разминахме с няколко натрошени, ненужни стъкларии Crazy

Илче, ти къде се губиш? Добре ли сте с Виктор?

Лек ден на всички Hug

# 267
  • Мнения: 1 550
Прочетох те ли, че Хийт Леджър е намерен мъртъв в Ню Йорк ? Ужас, на 28 години Sad

# 268
  • Мнения: 1 132
3 дни се подготвям за лунна диета и се оказа, че съм пропуснала пълнолунието.  hahaha
Миленски, честитки на 1 февруари. Тогава ще вземем ключа.
Верно, че може да стачкуват. Той баща ми е малко заплес (на него съм се метнала) та може и да не е разбрал.
Сутринта го четох, ужас!

# 269
  • Мнения: 1 132
Момичета, чухте ли по новините за 24-те пациенти с  панкреатит, починали при клинично тестване на пробиотици, цел лечение на заболяването. Ужас.  #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт