Как да храня детето с кърма, докато съм на изпит?

  • 1 024
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Цитат на: katina
даже един професор имаше наглостта да ми каже че ми пише 2 само защото той,цитирам "не обичал децата.." Twisted Evil  Twisted Evil  Twisted Evil  #2gunfire

 #Shocked  Ега ти простотията...сигурна ли си, че само това е била причината да те скъса  Wink Thinking
Защото ако е така, тоя трябва да се линчува #Cussing out

# 16
Отново благодаря на всички за отговорите! Wink
И поздрави на всички Laughing

# 17
Абсолютно съм сигурна!Бях писала и по двата въпроса задоволително!Аз тъкмо се бях успокоила че едно 4-5 ще ми пише, а той...
абе с една дума човека си беше от "високите рангове" с големи претенции че е голямата работа

# 18
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Цитат на: katina
Абсолютно съм сигурна!Бях писала и по двата въпроса задоволително!Аз тъкмо се бях успокоила че едно 4-5 ще ми пише, а той...
абе с една дума човека си беше от "високите рангове" с големи претенции че е голямата работа

Такива в казан да ги вариш - малко им е Imp  Imp  Imp

# 19
  • Мнения: 264
Цитат на: katina
даже един професор имаше наглостта да ми каже че ми пише 2 само защото той,цитирам "не обичал децата.." Twisted Evil  Twisted Evil  Twisted Evil  #2gunfire

За този само мога да кажа че явно е голям комплексар... Кой знае животът му каква лична драма е и университета е мястото където може да си  го изкара ... Нещастник

Общи условия

Активация на акаунт