за проблема с шапките...

  • 1 253
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11 004
Рая търпи шапка, но се дере и се тръшка неистово, докато й я сложа и още 5 минути след това.

# 16
  • Мнения: 1 919
Рая търпи шапка, но се дере и се тръшка неистово, докато й я сложа и още 5 минути след това.
  оо и при нас така с шапките голям зор..но като излезем навън забравя за нея

# 17
  • Мнения: 46 518
... ще пробвам и това, но какво ли ще измисли , просто ми е бедно фантазето!! ...

Не очаквай чудеса, на моята дъщеря студът не й направи никакво впечатление  Laughing

# 18
  • Мнения: 2 577
Ох, и аз имам същия проблем и с двамата - ни шапка, ни шал, ни ръкавици
Баткото, чак сега взе да се усеща и слага отвреме не време качулката, ама след като се скарам  Rolling Eyes 
А малката - нищо не търпи и качулки дърпа, и шапката, дори и с връзки да е - дърпа, нерви се, ще се одуши ама дърпа...
Иначе за фибите и ластиците оправих проблема - вързах я един път и клъцнах бретона, та сега не ни се налага да ги ползваме

# 19
  • Мнения: 2 908
Аз не и купувам от шапките без връзки отдолу под брадичката-маха ги на мига-не може да ги търпи-ама като завържа шапката,да ходи да се мъчи да я маха CrazyИ тя се върти и пищи на ластиците,но гледам да я направя по-бързо и така....

# 20
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 988
И моя син не обича, но му я слагам насила, след което му връчвам играчка в ръцете. Така забравя за минута-две, след като излезем навън пък му става интересно нещо друго и така...
Иначе шапката е ... не знам как да я опиша - продължава като шал. Като го увия и няма как да я махне.

# 21
  • Мнения: 814
Синът ми пък се е влюбил е миналогодишната си шапка - да, ама тя вече едвам му става. Всички нови шапки ги хвърля и все иска нея - полудявам. Смятам скоро да я "изгубим". Пробавай да сложиш шапката и отгоре качулка със закопчаване, така че да не може да я мръдне..., пък белким свикне 

# 22
  • София
  • Мнения: 2 298
И нашата девойка беше същата - нищо не държеше на главата си. После се промени, сега не иска да излиза без да вържем нещо на главата и да сложим шнолки, сама си сяда пред тоалетката и си поставя какво ли не по главата с шапките също вече нямаме проблем. Не съм правила нищо спецоално - миналата година я оставихме сама да си избере лятна шапка, после не искаше да я сваля от главата си, по същия начин постъпих и с шнолите и ластиците - заведох я в едно магазинче сама да си избере.

Общи условия

Активация на акаунт