Нова година дойде, ЯНУАРЧЕТА хайде, ваш ред е!

  • 12 506
  • 277
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 85
Супер новини!

Честито момиченце на мама Бико!

Честито момченце на мама Нивеар!

# 16
  • Мнения: 127
честито на мама бико и мама нивеар! да са им живи и здрави бебенцата и много да ги радват!

аз ще ходя за запис на тонове, мъжът ми сутринта ми изчисти колата, ама тя пак бая се е позатрупала, та ще трябва да се отриваме Simple Smile това смята ли се за дейност подпомагаща раждането? Simple Smile

# 17
  • Мнения: 51
Честито на biko и nivear!
Много прегръдки и всичко най-хубаво!
Аз да ви кажа тази сутрин направо ми се разказа играта, понеже вчера огладих всичко и приготвих и днес викам полека ще изчистя, без да се узорвам, и сутринта станах с мъжа ми , изпратих го на работа, и викам сега в хола на топличко пред телевизора да си доспя и той звъни по едно време, както разривал колата и си изгубил ключовете.
 bashМалее, а там на неговата връзка има за 3 апартамента ключове и за колата, нито може да я заключи, че отключил само багажника, ужас.
Тя нашта е много смотана и аз му казах да иде с тролея днес, тя дори и да я разчистиш не се знае дали ще тръгне, ама не , той с нея.
И едно тичне за резерните ключове до свеки, а тя на другия край на града, през това време аз с една лопата около колата кръжа да ги търся, много се изнервих, и снегорина като минава и като ме трупа, голяма картинка бяхме, викам бебо дръж се, трябва да помагаме на тати.
Дойде той нашия с резервните ключове, премести колата и аз продължих с лопатата и ги намерих, колкото и да е невероятно, а той през това време отиде да обърне колата и затъна в друга песпа, абе какво да ви кажа... smile3512 newsm61
Само дето не бутах тази сутрин, ама сега съм доволна, макар и мокра, вече се изкъпах с вряла вода, пия чайче и сега, като герой на труда ще легна за 1-2 часа и после ще видим как ще ми се развие деня.
Мъжа ми отиде на работа с 1 час закъснение, но не виждам как ще се върне, ние сме на един баир и не знам ка ще го качи, но това ще го мислим довечера, аз съм натоварена със задачата да следя пътната обстановка и ако разчистят добре да му кажа. travel
Не знам при вас как е, ама тука е страшна работа с този сняг, аз толкова го обичам, ама май по-добре без него, че много проблеми създава.
Отивам на заслужен отдих, айде чакаме още новини!

# 18
  • Троян
  • Мнения: 141
Колко хубавао начало за новата темичка-цели 2 бебета,а не се знае до довечера какво ще стане  Grinning
Честито момиченце на мама Бико!

Честито момченце на мама Нивеар!
Аз вчера се разделих с дългия маникюр,подготвям се за бебка Flutter

# 19
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Честито бебче и на мама Нивеар!

# 20
  • София
  • Мнения: 366
Ewito споко! Помисли от друг ъгъл - осигурил ти е човекът хубава игра в снега - поне си му се порадвала, макар и насила. На мен много ми се излиза /за малката да не говоря/, но едва ли ще ме пусне нашия татко - скоро паднах, че се опитвам и да повторя; пък и двечките с малката сме леко сополиви, което хич не ми се нрави предвид предстоящето секцио. Дано се оправим бързо  Praynig А вие намерихте ли ключовете в крайна сметка?

Честито на biko и nivear! Дойде нашият месец, ще става все по-интензивен бебе-валежа  Laughing Дай Боже на всички здрави бебета и лесно раждане!

# 21
  • Мнения: 5 391
Честито на бико и нивеар!  bouquet

# 22
  • София
  • Мнения: 56
Добро утро на всички!

Честити бебенца на Бико и Нивеар! Да са им живи и здрави!


Lullaby- за кашлицата на мене ми помага много  мед с масло. Вечер като кашлям даже си приготвям маслото- спира кашлицата поне за известно време.  Също лимонов сок с мед.

Не смея да вземам докато съм бременна- Бронхимикум - това са билкови таблетки, но не съм питала докторя дали могат да се вземат, но преди също много ми помагаха, както и сироп Димекс. Но за лекарствата по-добре да се консултираш с лекар. Ако си в началото на кашлицата  много помага да си вържеш топъл шал на гърлото и да си сложиш вълнен потник. Малко бабешки методи ,но наистина помагат! Confused

Еви - и моят мъж имаше днес проблеми със снега. След като излезе от гаража трябмва да изкачи една рампа, а тя днес  покрита с 30 см сняг. Така че сутринта  1 час е имал силна загрявка по копане на сняг. Сега и за него се притеснявам ,че всички почивни дни беше болен с 38-39 температура. Снощи с голям зар стигнахме да 37,4, и сега след този сняг не ми се мисли какво ще стане! #Crazy newsm78

Сигурно утре ще си ходя сама до болницата, дано поне такситата да вървят #2gunfire

# 23
  • София
  • Мнения: 1 546
Здравейте момичета Simple Smile
Малей....сняг заваля и бебетата заваляха. Не мога да ги изброя всичките нови майки. Embarassed Но....на всички желая здрави и щастливи бебета, бързо възстановяване и голяма радост в душата. Hug   bouquet  Hug
Днес съм сама и си полежах и подремнах до по-късничко. Laughing Сутринта моите мъже тръгнаха по-рано заради снега. Малкия в колата като пашкулче стоял и не мърдал, толкова студено е било. Дори колата не могла да загрее до центъра. Поне в градината е топло и сигурно пак ще са 10-15 деца.  Laughing Всички играчки за детето. Joy Е, поне и в София да видим малко хубав сняг, че то тук само разкалва и нищо повече. Само дето и аз не смея да излизам да му се порадвам. Rolling Eyes
Мисля, че е крайно време да ходя да стягам чантата, че все не стигам до нея и да не стане някой фал накрая, да тръгна без багаж. Laughing  Whistling
Хайде, по-късно ще мина пак, че има и да поразтребим малко след празниците. ooooh!
На раждащите днес, стискам палци за леко и безпроблемно раждане.  Peace  Hug

# 24
  • Мнения: 30
Честито на biko и nivear! Да са им живи и здрави дечицата и много да ги радват, а на мамите - бързо възстановяване!

И моят мъж днес имаше проблеми с колата. Били й замръзнали скоростите и той решил да тръгне с такси. Да, но по това време никакво такси, още повече, че в 7,30 София е била непроходима. И той, горкият, взел градския транспорт  Grinning , а не е ползвал такъв от ученик!  Joy Joy Joy

# 25
  • пред екрана
  • Мнения: 20
Привет, мамчета!
Поздравления на Бико и Нивеар! Да са им живи и здрави Любов и Александър. Започнаха да зачестяват добрите новини с навлизането на новата година. По новините  даваха, че родените през високосна година са с повече късмет - дано е така!

И при нас има сняг, все още е със скромни размери, но се увеличават. Аз утре съм на консултация в Сливен,а пътя дотам бил доста зле, та мъжа ми си скубе косите как ще ни заведе невредими! Дано разчистят пътя до утре, че едва ли ще изчакам датата си за секцио - 8. Ама да видим, записа и док ще кажат утре. Добре че съм подготвила и изгладила всичко за бебчето.
Гледам навън и не помня от кога не е валяло толкова сняг при нас.
Приятен ден, изпълнен с много положителни емоции на всички! Ако не остана в болницата ще се включа утре с новини.

# 26
  • Мнения: 135
Честито на biko и nivear за тяхните малки слънца.Да са живи и здрави,много послушни и да радват мама и тати.На мамите им пожелавам бързо възстановяване. newsm51 smile3525

# 27
  • Мнения: 110
Малеее,дойде новата година и заваля дъжд от бебоци!
Понеже не мога вече да им хвана края - да са ви честити малките принцове и принцеси!Да растат здрави,весели и безгрижни!!! newsm51 smile3525 newsm51
И при нас е навалял един хубав сняг и смятам да си покажа носа навън,поне да ида да напазарувам.
Ние иначе сме добре,с изключение на гадните колики.Някой да знае имат ли някаква продължителност?
Целувки на всички!!!

# 28
  • Мнения: 719
Честито на всички мами с новите бебоци.  Hug
Не може да им се хване  краят вече. Ама така трябва да бъде. Heart Eyes


Пътната обстановка наистина е за притеснение. Ако сега се тръгне да се ражда, не знам как ще бъде. Whistling

# 29
  • София
  • Мнения: 3 688
Ех колко много бебчета:)Честито на щастливите майки(че вече май им изгубих бройката,на кога съм честитила и на кого не:))
Аз май се глася утре да ходя да раждам,но днес следобед ще се чуя с лекаря за последни уговорки.

Общи условия

Активация на акаунт